18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Małpiatka

~Velture • 2018-05-09, 08:14
Samica nie widzi żadnego problemu w zachowaniu swojego miotu :homer:


animal3

2018-05-09, 08:25
dwie małpy z czego jedna na smyczy , piękny widok :)

zaqaz

2018-05-09, 08:57
Cóż, tu trzeba dwa wychowawcze strzały... obu osobnikom. Kolejność raczej dowolna.

ProVVe

2018-05-09, 08:57
animal3 napisał/a:

dwie małpy z czego jedna na smyczy , piękny widok :)



Piękniejsze byłby tylko jakby po wytruciu leżały truchła

nowynick

2018-05-09, 09:09
jedyne co nauczyła dziecko to "shut the fuck up" :homer:

SpeedyG

2018-05-09, 09:26
Siat de fak ap, dziwne że nie posądzili go o rasizm. Serio tak na poważnie to powinno się zrobić sklepy tylko dla białych i dla kolorowych. Z tego gówniarza nic pożytecznego nie wyrośnie i pewnie za kilka lat trafi do pudła, lub zostanie zastrzelony przez białego policjanta i w mediach będzie znowu akcja dindu nuffin.
Gdyby dzieciak dostał w tej sytuacji porządnie w ryja i matka profilaktycznie dostała jeszcze mocniej, to może dałoby się młodego uratować. Niestety bezstresowe wychowanie zrobi z niego kryminalistę.

a2711817

2018-05-09, 09:58
W takich przypadkach aborcja powinna być dozwolona nawet do 12 roku życia.

~Velture

2018-05-09, 10:15
SpeedyG napisał/a:

Z tego gówniarza nic pożytecznego nie wyrośnie i pewnie za kilka lat trafi do pudła, lub zostanie zastrzelony przez białego policjanta.


Statystycznie ma >90% szans, że zostanie zastrzelony przez innego dindu nuffina.



Fakty nie są rasistowskie. Fakty to fakty.
Ale i tak będą pie**olić #BlackShitMatters, He dindu nuffin, He a good boi, white privilege... bla bla bla.


edek.bajzel

2018-05-09, 10:21
wk***iają mnie takie zachowania gdy dzieci robią rozpie**ol w sklepach a rodzice biernie się temu przyglądają, niemniej te dwa murzyny to już dzungla

Nejm

2018-05-09, 11:55
Mają swoich wyzwolonych niewolników. Ja wiem, że to swego czasu była darmowa siła robocza ale czemu nikt wtedy nie pomyślał o tym co się stanie jak potomkowie tych bambo złapanych w siatkę na plaży się wyzwolą? Przecież ta rasa jest najbardziej zacofaną rasą na świecie! To było logiczne, że się nie zasymilują

Lizodup

2018-05-09, 11:55
pysk jednej i drugiej by sie nalezało, nawet dziecko trzeba bic by wiedziało że tak sie nkie robi bo dobrym słowem nic sie nie wskóra

nowynick

2018-05-09, 12:36
Nejm napisał/a:

Mają swoich wyzwolonych niewolników. Ja wiem, że to swego czasu była darmowa siła robocza ale czemu nikt wtedy nie pomyślał o tym co się stanie jak potomkowie tych bambo złapanych w siatkę na plaży się wyzwolą? Przecież ta rasa jest najbardziej zacofaną rasą na świecie! To było logiczne, że się nie zasymilują




Czarny nie miał duszy, nie mógł wchodzić do kościoła, można było (w mniemaniu białych) zabić bez grzechu niczym prosiaka, jak taki statek szedł na dno to ratowała się jedynie załoga nie "towar", upchani byli jak żydzi w wagonach i niejednokrotnie nie dożywali nawet lądu z powodu braku wody czy nawet tlenu. To były takie "małpy" do służenia białym. Kto k***a wtedy zakładał, że jakiś idiota za kilkaset lat ich powypuszcza? :idzwch*j:

PieronJasnySzlag

2018-05-09, 12:43
Pewnie zostane zjechany ale tu widze głównie wine lewackiego sp***olenia umysłowego które ogarnęło cały zachodni świat. Nie żebym bronił małp ale tu niestety wine ponosi "bezstresowe wychowanie" które lewica wprowadziła siłą pod groźbą srogich kar. Czarna mama ma racje - jakby uderzyła dziecko albo szarpneła to wielce prawdopodobne żeby jakaś lewacka sp***olina zadzwoniła gdzie trzeba i czarna mama miała by przewalone.
I nie, nie są to teorie spiskowe. mam w robocie skrajną lewaczke, fanatyczke tvn-u i gazety wyborczej. i ona z dumą opowiada jak dzwoni na policje za każdym razem gdy widzi że na ulicy jakaś kobieta trzepnie w dupe swoje rozwydrzone dziecko.

djoshin

2018-05-09, 14:23
a co innego z małej za parę lat może być jak nie crackwhore in neighborhood

mrkuchar

2018-05-09, 14:40
Czarne gówno, zero pojęcia o życiu w społeczeństwie.