18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Małpa atakuje weterana wojennego USA

T3RMINATOR • 2021-01-06, 13:48
Małpa zaatakowała dziadka co ma ponad 70 lat, tylko mała tak potrafi. (dzielna obrona dziadka od 1:00) Opis poniżej.



Incydent miał miejsce tuż po godzinie 20:00 21 października w bloku 3000 West First Street, zgodnie z komunikatem prasowym Departamentu Policji Santa Ana.

Zaczęło się, gdy kobieta zaczęła krzyczeć i wrzeszczeć na zewnątrz kompleksu, który został zbudowany, aby pomieścić byłych bezdomnych weteranów, według policji i ofiary Randy'ego McDonalda.

Ze swojego mieszkania na trzecim piętrze McDonald usłyszał zamieszanie i zszedł, aby pomóc. Wyjaśnił, że służył jako sanitariusz w Siłach Powietrznych od późnych lat 70-tych do wczesnych 80-tych i czuł, że będzie mógł pomóc. Zszedł więc na dół, żeby z nią porozmawiać.

„Ponieważ nikt inny tego nie robi. Myślałem, że policja, kiedy tu dotarli, może być za późno, bo nie wiedziałem, jaka jest sytuacja. Nie wiedziałem, czy jest tu inna osoba, która ją atakuje ”- powiedział McDonald w rozmowie z KTLA. „Właśnie wykonałem swoją pracę jako weteran”.

Halman

2021-01-06, 13:53
Korzystając z tego tematu pozwolę sobie przytoczyć pewien fragment.
Cytat:


Gestem głowy wskazał przechodzących właśnie przed maską mustanga dwóch murzynów w słomkowych kapeluszach. Szli kołyszącym się krokiem, jakby byli na estradzie podczas konkursu tańca, a nie na skrzyżowaniu ulic. Stanęli przed maską samochodu, zagradzając drogę i zaśmiewając się. Traktowali maskę mustanga jak bęben, wybijając na niej pięściami rytm samby. Na wściekłe trąbienie obaj odwrócili się plecami do Juniora i wypięli tyłki, obleczone w postrzępione dżinsy. Klepali się po pośladkach, rycząc ze śmiechu.
– Zaraz im zrobię z dupy garaż! – rzucił September junior przez zaciśnięte zęby.– Te „Czarne Pantery” trzeba z powrotem zapędzić na drzewo! Za wcześnie z niego zleźli!
– Jesteś rasistą? – zdziwiła się Ania.
– Łatwo nie być rasistą komuś, kto jest tu gościem. Żyć z czarneckimi przez płot to nie do wytrzymania!


Tak, jest to fragment "Kochaj albo rzuć" ale nie filmu tylko jego książkowej wersji Andrzeja Mularczyka...

Czarneccy... :niggasmile:

Rebeliant

2021-01-06, 13:55
Dążyć do uśpienia, nie ważne czy ołowiem czy Pavulonem, wszelkie takie ścierwo to obowiązek każdego człowieka cywilizowanego świata. Ścierwo ludzkie trzeba zabijać na miejscu.

Zewłok666

2021-01-06, 16:04
Już nawet małpy potrafią okazywać empatię. Atakowanie ledwo chodzącego dziadka nie jest już nawet zezwierzęceniem. Ale chcą hamburgery takiego świata, to będą go mieli. Obudzą się jak zwykle gdy będzie już za późno.

Co...........ox

2021-01-06, 17:31
Czy tylko ja tutaj widzę czarną kobietę, prawdopodobnie bezdomną i dziadka który ją wyrzucił z ośrodka dla bezdomnych weteranów i gdy podeszła z powrotem do drzwi, to została kopnięta? Widziałem, że go opluła, ale nie słyszałem ich rozmowy, a prawda jest taka, że w latach świetności dziadka, czarnych traktowano jak gorszych i nie zdziwił bym się gdyby nie przebierał w słowach. Nie bronię czarnej, ale dla mnie film zwyczajnie nie ciekawy z racji braku dźwięku.

bartekc80

2021-01-06, 23:27
ColdBox napisał/a:

Czy tylko ja tutaj widzę czarną kobietę, prawdopodobnie bezdomną i dziadka który ją wyrzucił z ośrodka dla bezdomnych weteranów i gdy podeszła z powrotem do drzwi, to została kopnięta? Widziałem, że go opluła, ale nie słyszałem ich rozmowy, a prawda jest taka, że w latach świetności dziadka, czarnych traktowano jak gorszych i nie zdziwił bym się gdyby nie przebierał w słowach. Nie bronię czarnej, ale dla mnie film zwyczajnie nie ciekawy z racji braku dźwięku.



dokładnie nie można być takim stronniczym

psylocebulka

2021-01-07, 02:08
Chciał pomóc, a przecież pomaga się gorszym i słabszym, nie dość, że poniżył jako kobietę bo płeć słabsza to jeszcze czarna, ta gorsza. j***ne bezmózgie małpiatki, szkoda, że Lincoln ostatecznie nie wyj***ł dzikusów na wyspe gdzie w swej wolności mogliby się zabijać, kraść i budować lepianki

UnBlue

2021-01-07, 11:26
Ta baba co przyszła nie broni dziadka tylko baby one są tak pok***ione ze na białe będą mówić czarne aby tylko wyszło na ich korzyść