18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Małopolski zlot sadystów

not_NULL • 2010-07-15, 16:06
Proponuję mały zlocik sadystów z małopolski (nie tylko Krakowa i okolic). Naturalnie zaproszeni są też wszyscy spoza okręgu małopolskiego ;)

Wstępna koncepcja wygląda tak:

Miejsce: Kryspinów/Tyniec
Czas: Pierwszy/drugi weekend września 2010
W planie: Grill/ognisko

Ze względu, że jest to tylko wstępny plan, jest on całkowicie plastyczny pod kątem terminu, miejsca i atrakcji.

Więc jestem otwarty na wszelkie propozycje, ale zanim cokolwiek będziemy organizować, podstawowe pytanie:
Ile osób byłoby zainteresowanych?

~Vuko

2010-07-15, 16:22
Bardziej rozkminiam coś w okolicach Krakowa (wszak miasto spore i dojazd wygodniejszy) jak np. Kryspinów.
Ja bym się wstępnie pisał, pod warunkiem że w umówionym terminie nic mi nie wypadnie ;)

Jeszcze się dowiem, ale zarzucilbym propozycję mojej mieściny. Niedaleko centrum są domki do wynajęcia, każdy na 6 osób a o ile dobrze pamiętam za noc jest 19 zł od osoby :P no i jest miejsce na ognisko, grill. I może się uda w nocy gwiazdy pooglądać, wszak domki są własnością Młodzieżowego Obserwatorium Astronomicznego w Niepołomicach :P

Pogadamy zobaczymy.

RastaSoldat

2010-07-15, 20:39
Gawith lepsze, ja do kraka ze 40min busem przez a4, jak coś ktoś by mnie musiał odebrać, bardziej mi pasuje niż ogólnopolski bo już na samochód zarabiać nie bd musiał

not_NULL

2010-07-16, 22:01
_XaL_ napisał/a:

Miejsce: Kryspinów/Tyniec


Gawith napisał/a:

Bardziej rozkminiam coś w okolicach Krakowa jak np. Kryspinów.


Robisz to celowo? :P
RastaSoldat napisał/a:


Gawith lepsze, ja do kraka ze 40min busem przez a4,


Do Krakowa jadąc mijasz Kryspinów, chyba że jedziesz od strony Wieliczki :P
Cytat:

jak coś ktoś by mnie musiał odebrać


Zależy skąd, ale ja bym mógł ;)

No to wstępnie rozumiem że koncepcja połowy Września jest do rozpatrzenia. Co do miejscówki, to nie ma obowiązku żeby była stała - zawsze możemy się zebrać np na rynku, albo innym mniej wygodnym miejscu a potem się przemieścić, tylko przydałoby się zgrać kilka osób z samochodami umówić (np symboliczna zrzuta na benzynę), jeśli by to miało być gdzieś w teren.

Mogę się podjąć organizacji, tylko muszę wiedzieć czego ;)

RastaSoldat

2010-07-17, 00:01
nie;p od śląska jadę;p ale ten bus zapie**ala a4 cały czas,
no tylko weekend bo szkoła j***na, wolałbym domek jakiś czy coś, przyk***ić z butli można, naj***ć się i spać spokojnie, o rzeczy i bezpieczeństwo ;d

VeQe

2010-07-19, 12:28
Uuuu trochÄ™ daleko :(
:cry:

.:...........:.

2010-07-19, 12:31
Kiedyś przejeżdżałem koło tabliczki przy drodze z informacją, że to małopolska, ale już zapomniałem gdzie to było. :-/

not_NULL

2010-07-21, 11:30
Dobra, a powinienem się rozglądnąć za jakimiś atrakcjami poza ogniskiem tudzież grillem, czy wystarczy taka posiadówa w terenie?

.:...........:.

2010-07-21, 11:32
A gaśnicę masz(nie mówię o sprayu co jest w zestawie w samochodzie)?

not_NULL

2010-08-03, 11:21
Nawet dwie :)

Tak się zastanawiam, czy może nie lepiej byłoby to zorganizować w ostatni weekend września? Wtedy ci co mają szkołę, to jeszcze nie mają ani zajebiście trudnych sprawdzianów z wielkiego materiału (pomijam że i tak się nie uczą), przyszłe studenciaki mają ostatni tydzien luzu, więc mogliby się odprężyć przed rozpoczęciem studiów, a reszta niezależnie od terminu i tak przyjdzie lub nie, jeśli będzie chciała.

Pytam, bo mnie może nie być w połowie września ;)

.:...........:.

2010-09-08, 16:02
Muszę sprawdzić gdzie jest ta małopolska. :roll:

not_NULL

2010-09-08, 16:04
No to jak, Małopolanie i ewentualni przyjezdni? Pasuje ostatni weekend września?

Ze względu, że coraz bliżej do daty spotkania, proponuję odśnieżyć trochę temat celem zaktualizowania i doprecyzowania szczegółów ;)

- Już tutaj przypominam, że nie trzeba mieć ~ żeby się stawić ;)

BÃ...........³g

2010-09-08, 16:05
_XaL_ napisał/a:

- Już tutaj przypominam, że nie trzeba mieć ~ żeby się stawić



Uf,, to mogę jechać, tyle że pod koniec września mi wypada nieco inny zlocik.

perun88

2010-09-09, 11:11
ja bym był za ;-) ...tylko lepiej w ten weekend ,bo jestem bezrobotny... a ten stan się zmieni w następnym tygodniu... i będzie ciężko się wyrwać

rzeznik

2010-09-09, 11:17
ja jestem wiecznie bezrobotny przyjade na zlot 8-)