18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Małopolski zlot sadystów

not_NULL • 2010-07-15, 16:06
Proponuję mały zlocik sadystów z małopolski (nie tylko Krakowa i okolic). Naturalnie zaproszeni są też wszyscy spoza okręgu małopolskiego ;)

Wstępna koncepcja wygląda tak:

Miejsce: Kryspinów/Tyniec
Czas: Pierwszy/drugi weekend września 2010
W planie: Grill/ognisko

Ze względu, że jest to tylko wstępny plan, jest on całkowicie plastyczny pod kątem terminu, miejsca i atrakcji.

Więc jestem otwarty na wszelkie propozycje, ale zanim cokolwiek będziemy organizować, podstawowe pytanie:
Ile osób byłoby zainteresowanych?

Malina1234

2010-09-09, 20:56
ja zaczynam karierę bezrobotnego i bym się zabawił w tym tygodniu;D

~Vuko

2010-09-09, 21:03
Cytat:

ja zaczynam karierę bezrobotnego i bym się zabawił w tym tygodniu;D


Przygotuj zlot w kilka dni. Pzdro.

Proponuję przedyskutować termin zlotu i czy miejsce, które zaproponowałem Wam pasuje. A ja dowiem się szczegółów w MOA ;]

perun88

2010-09-09, 23:25
mi tam pasuje ...tylko by nas tam ktoś poprowadził ;-) ...a i czy termin 10-11 wam pasuje czy dopiero za tydzień ?...mi by pasowało w ten weekend.pozdrawiam

not_NULL

2010-09-23, 21:59
Cytat:

ja bym był za ...tylko lepiej w ten weekend ,bo jestem bezrobotny... a ten stan się zmieni w następnym tygodniu... i będzie ciężko się wyrwać


W tym tygodniu, to mnie nie ma :amused:

perun88 napisał/a:

mi tam pasuje ...tylko by nas tam ktoś poprowadził ...a i czy termin 10-11 wam pasuje czy dopiero za tydzień ?...mi by pasowało w ten weekend.pozdrawiam



Ja wracam 19 dopiero, wiec raczej weekend 24-26 bym proponował.

Cytat:

Proponuję przedyskutować termin zlotu i czy miejsce, które zaproponowałem Wam pasuje. A ja dowiem się szczegółów w MOA ;]



I proponuję TUTAJ zlocik, łatwy dojazd, spokojna okolica i jest gdzie zaparkować (za free) i praktycznie męty się nie kręcą.

Pytanie tylko - czy montujemy jakiegoś grilla, coś? Czy posiadówa? Czy jakieś ambitniejsze plany? (zawsze możemy się gdzieś przemieścić ;) )

W dupie mam organizowanie tego
Skoro do tej pory nikt się nie podjął dyskusji na temat szczegółów w ten weekend, to nie chce mi się biegać jak z piórkiem. Róbcie sobie to sami, albo umówmy się normalnie na potem.

SÐ...........an

2010-09-23, 22:16
Aż się na usta ciśnie: tak bardzo się starałem a ty teraz nie chcesz mnie... hehe.

~Vuko

2010-10-29, 15:55
Drodzy sadyści i inni nienormalni.
Ja, ~Xal i ~Nostry w tą niedzielę (31.10) spotykamy się w Krakowie, na piwko i partyjkę bilarda, więc jeśli jest kto chętny - śmiało pisać ;)
Miejscówka to Break Bilard Club przy ulicy Zbożowej 2.
Możemy się ugadać na np 18-19, konkretnie jeszcze dojdziemy co i jak.

Chętni?

not_NULL

2010-10-29, 21:10
Vuko napisał/a:


Drodzy sadyści i inni nienormalni.
Ja, ~Xal i ~Nostry w tą niedzielę (31.10) spotykamy się w Krakowie, na piwko i partyjkę bilarda, więc jeśli jest kto chętny - śmiało pisać
Miejscówka to Break Bilard Club przy ulicy Zbożowej 2.
Możemy się ugadać na np 18-19, konkretnie jeszcze dojdziemy co i jak.

Chętni?



O k***a... :-/ Jak ten buc idzie to mnie nie będzie :-/

~Vuko

2010-10-29, 21:35
_XaL_ napisał/a:

O k***a... Jak ten buc idzie to mnie nie będzie


Oj no weź! Zostawimy go gdzieś :P

not_NULL

2010-10-29, 21:46
Vuko napisał/a:

Oj no weź! Zostawimy go gdzieś


Dobra, najpierw go zakopiemy pod chodnikiem na cmentarzu, a potem możemy iść ;)