18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Małolaty pokazują sztuczkę

~LegendarnyZiom • 2017-03-19, 10:08
Świetny pokaz. :brawo:


~Velture

2017-03-19, 11:09
Powoli się gubię w tym czy kolejne pokolenia są coraz bardziej zj***ne czy zwyczajnie kiedyś nie było takiego dostępu do informacji a debilizmy zostawały tylko tam gdzie się wydarzyły.

mietas12

2017-03-19, 11:37
Stwierdzam niedoj***nie mózgowe do utylizacji

kalijanek

2017-03-19, 12:19
dzieciaki się bawią zwyczajnie a was rowy rozbolały

1.Michal

2017-03-19, 13:07
Co one mają lampę sufitową do gniazdka podłączoną?

ddss

2017-03-19, 13:08
Pedo bear aprooved :]

MasterEfer

2017-03-19, 13:49
Jakby włożyła jej tą rękę w cipę to by się udało...

bloodwar

2017-03-19, 14:08
@Velture - kiedyś nie było internetów a dzieciaki miały durne pomysły i też się krzywdziły. My np. za małolata chodziliśmy po takim murku który otaczał górkę wokół naszej szkoły - z jednej strony była górka więc poziom był zawsze ten sam, z drugiej była droga więc poziom wzrastał, zakładaliśmy się o kapsle Tazo (pamięta ktoś w ogóle taki wynalazek? :) i kartki do notesów (to raczej dziewczyny zbierały) kto wejdzie na ostatni, najwyższy poziom murka i skoczy z niego (a było tego z 2,5 metra). Kumplowi było mało wrażeń to podbił stawkę - skoczył z budynku takiej starej szopy która stała za szkołą (w najwyższym punkcie mogło to mieć z 3 metry nawet) i aż go kolana bolały od upadku ale stał się lokalnym bohaterem w mojej podstawówce, przynajmniej do czasu kiedy pojawił się Języczek - ten jegomość, bystrzak nad bystrzaki, założył się o jedną z najrzadszych karteczek (którą chciał wręczyć wybrance swego serca) że skoczy z... budynku sali gimnastycznej. Nie wiem ile to mogło mieć metrów, 5 na pewno, wdrapał się po kratach na oknach (co już samo w sobie było wyczynem), powiedział "Patrzcie chłopaki na to! Mówiliście że jestem p*zda, że nie skocze! Monika kocham cię!". I skoczył :) Skoczył tak niefortunnie (nie było wtedy wszechdostępnych internetowych poradników parkour bo nie było ani internetu ani parkour) że zamiast lądować bokiem i zrobić przewrotkę to wylądował przodem, nogi mu się na maksa ugieły od impetu uderzenia i wywalił kolanami prosto w szczękę. Efekt? Szczęka złamana, wstrząśnienie mózgu (mysleliśmy przez chwilę że umarł :) , mnóstwo strachu i wizyta na OIOMie. No i oczywiście przy uderzeniu odgryzł sobie kawałeczek języka stąd pseudo.

PS: A Monika okazało się już wtedy nie zbierała karteczek bo przerzuciła się na bycie fanką Backstret Boys i całą swoją wielką kolekcję przehandlowała za zdjecie zespołu z autografem :(

wolfinq

2017-03-19, 14:47
To jest pierwszy filmik, na którym dziewczyny nie drą mordy jak coś się stanie. Zanim go włączyłem, odruchowo ściszyłem głośniki :D

Clarx

2017-03-19, 15:21
No i spoko.

Sejons

2017-03-19, 15:39
Velture napisał/a:

Powoli się gubię w tym czy kolejne pokolenia są coraz bardziej zj***ne czy zwyczajnie kiedyś nie było takiego dostępu do informacji a debilizmy zostawały tylko tam gdzie się wydarzyły.



Głupota jest była i bedzie, sam dostałem z cegły w twarz i nazywałem to zabawą :ok:

jerry280

2017-03-19, 15:54
@Velture jest na to teoria lokalnych głupków. Każdy takich znał, trochę się pośmiał, a życie toczyło się dalej. Niestety teraz te lokalne głupki zostają gwiazdami youtuba, a normalnym ludziom wydaje się, że tego jest coraz więcej. Niegdysiejsze podwórko stało się globalne. Poziom głupoty utrzymuje się zaś na stałym poziomie - 90% społeczeństwa :)

pherel

2017-03-19, 19:34
ja pływałem w lodówce z ziomkiem w rzece albo ganialismy dziki bo wpie**alały mu sie na podwórko zajebiste czasy a tazo sie grało w podstawówce na przerwach wszyscy na kolanach i grupki 5-6 osobowe w kółku !! to były czasy

W............R.

2017-03-19, 19:59
@bloodwar 333 albo 310?

shiters

2017-03-19, 20:50
tazo, pokemony, motomanie, gumy turbo potem byly takie spinery z jakiejś mangi, mam to wszystko, a minęło jakieś 17 lat od tego czasu. Fajne czasy :D