18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Mali farciarze

Jesse.Pinkman • 2021-09-24, 21:59
Zasada ograniczonego zaufania w praktyce. Niewiele brakło do harda.

wojtekpwse

2021-09-25, 01:33
Niezle pruł kacap tym białym autem, Jeszcze w tej skórze wyskoczył jak gangsta z lat 90 ja pie**ole mentalność mongolskiego jaskiniowca. A gówniaki przyfarciły.

croyna

2021-09-25, 01:42
wojtekpwse napisał/a:

Niezle pruł kacap tym białym autem, Jeszcze w tej skórze wyskoczył jak gangsta z lat 90 ja pie**ole mentalność mongolskiego jaskiniowca. A gówniaki przyfarciły.



jaka mentalność. gówniak rozj***ł mu lakier na masce plus wgniecenia, chciał już sp***alać, to miał mu dać uciec?

Kozłastopa

2021-09-25, 02:18
croyna napisał/a:

jaka mentalność. gówniak rozj***ł mu lakier na masce plus wgniecenia, chciał już sp***alać, to miał mu dać uciec?



Jemu wszystko starzy kupują, więc nie zna wartości pieniądza.

pro_avenger

2021-09-25, 05:12
Typowy małolat 21 wieku. Nie wie gdzie jest i co się dzieje. 0 odpowiedzialności i wyobraźni. Głowę to ma po to aby deszcz nie leciał przez szyję do środka. Za próbę ucieczki powinien mu jeszcze dobry wpie**ol spuścić, a ojciec w domu poprawić, a jak nie ma to konkubent matki jak wytrzeźwieje.

Tryper

2021-09-25, 05:31
Bezmózgie k***ie.

notak

2021-09-25, 06:45
gówniarstwo teraz jest bez wyobraźni,
co on myślał, że nic się nie stało i pójdę sobie już

ZlyMike

2021-09-25, 07:46
Ten mniejszy powinien zostać srogo pie**olnięty, jako warzywko może by zrozumiał.

dadar123

2021-09-25, 10:05
j***ć_pis_w_dupsko napisał/a:

I szkoda że centralnie nie rozj***ł debilnego k***ia



ZlyMike napisał/a:

Ten mniejszy powinien zostać srogo pie**olnięty, jako warzywko może by zrozumiał.



Patrząc na komentarze to większych bezmózgów jak wy to ze świecą szukać

ZlyMike

2021-09-25, 12:31
dadar123 napisał/a:

Patrząc na komentarze to większych bezmózgów jak wy to ze świecą szukać



To że też byłeś debilem od urodzenia to nie znaczy, że każdy ocierał się o śmierć z powodu bystrego toku myślenia, rozumiem że ten mały, o którym wspomniałem wywołuje u ciebie nostalgię dawnych dni.

dadar123

2021-09-25, 14:17
ZlyMike napisał/a:

To że też byłeś debilem od urodzenia to nie znaczy, że każdy ocierał się o śmierć z powodu bystrego toku myślenia, rozumiem że ten mały, o którym wspomniałem wywołuje u ciebie nostalgię dawnych dni.



Ty chyba zostałeś pie**olnięty za młodu i teraz skutkuje to odpowiednim IQ. Niech twojego dzieciaka kiedyś pie**olnie to zobaczymy twoje zadowolenie z posiadania "warzywka"

ZlyMike

2021-09-25, 14:29
dadar123 napisał/a:

Ty chyba zostałeś pie**olnięty za młodu i teraz skutkuje to odpowiednim IQ. Niech twojego dzieciaka kiedyś pie**olnie to zobaczymy twoje zadowolenie z posiadania "warzywka"



Jeśli idioto nie umiesz nauczyć swojego dziecka, że ulica to nie plac zabaw, to nie znaczy, że inni mają ten sam problem. Ja wiem, że twój mózg nie pojmuje pewnych rzeczy ale do 18 roku życia ty odpowiadasz za to co ono robi. Nie mówimy, tu o wypadkach, na których nie mamy wpływu, ale o celowym stwarzaniu zagrożenia swojemu życiu.

notak

2021-09-25, 14:52
dadar123 napisał/a:

j***ć_pis_w_dupsko



a czego się spodziewasz po kimś takim z nickiem
,,j***ć_pis_w_dupsko,,
to jakiś ułomny fanatyk, bo choć o tusku totalnie żle myślę, to nie przyszło by mi do głowy aby pisać ,,j***ć PO,,

dadar123

2021-09-25, 15:37
ZlyMike napisał/a:

Jeśli idioto nie umiesz nauczyć swojego dziecka, że ulica to nie plac zabaw, to nie znaczy, że inni mają ten sam problem. Ja wiem, że twój mózg nie pojmuje pewnych rzeczy ale do 18 roku życia ty odpowiadasz za to co ono robi. Nie mówimy, tu o wypadkach, na których nie mamy wpływu, ale o celowym stwarzaniu zagrożenia swojemu życiu.



Gówno go nauczysz, tylko ci się wydaje. Mam 5 dzieci i ci powtórzę: gówno możesz zrobić