18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Małe nieporozumienie

~Velture • 2018-05-04, 08:39
-Kolego masz pożyczyć deskę?
-Jasne.


Halman

2018-05-04, 08:44
i znów widzimy atak agresywnego z natury białego człowieka na spokojnego afroamerykanina... te niekończące się frustracje bo jestem czarny :facepalm:

vulkodlak

2018-05-04, 09:13
Poprawność polityczna nakazuje mi zwrócić uwagę że to Afroniderlandczyk bierze odwet za lata niewolnictwa. Oczywiście niewolnikami były od zarania dziejów wszelkie c**y które dały się podbić innym ludom i nie sp***alały umiejętnie przed siatką. Dotyczyło to całego świata a więc były to i czarne i białe i żółte c**y, ale biały albo żółty niewolnik jest ok, za to czarny to już k***a rasizm. No chyba, że jest niewolnikiem innego czarnego, to wtedy udajemy że nie ma problemu lub sprawdzamy czy nie ma czasem ropy.

garota

2018-05-04, 09:17
Ci na górze coś pie**olą bez sensu a jedyne co ważne to GDZIE JEST CIĄG DALSZY???????

Noside

2018-05-04, 09:39
Ojejku. W cywilizowanym ełropejskim kraju takie rzeczy? To jednak nie polactwo rozrabia?

~Velture

2018-05-04, 09:43
vulkodlak napisał/a:

Poprawność polityczna nakazuje mi zwrócić uwagę że to Afroniderlandczyk bierze odwet za lata niewolnictwa. Oczywiście niewolnikami były od zarania dziejów wszelkie c**y które dały się podbić innym ludom i nie sp***alały umiejętnie przed siatką. Dotyczyło to całego świata a więc były to i czarne i białe i żółte c**y, ale biały albo żółty niewolnik jest ok, za to czarny to już k***a rasizm. No chyba, że jest niewolnikiem innego czarnego, to wtedy udajemy że nie ma problemu lub sprawdzamy czy nie ma czasem ropy.


Poprawność polityczna jest najważniejsza na świecie misiu :mom_please:

I ch*j z faktami, że to nie biały człowiek wymyślił niewolnictwo i z faktem, że bambusów z Afryki k***a nie łapano w siatki tylko wodzowie sami ich sprzedawali.

Teraz to k***a ciągle biały zły chociaż to biały stworzył praktycznie cały cywilizowany świat. Potem udostępnił swoje wynalazki innym a teraz kiedy już zasadniczo wszyscy są równi to tylko czarny ciągle ma jakies j***ne roszczenia aby traktowano go lepiej niż innych.

Bez białych to te murzyny w Afryce do dnia dzisiejszego uczyłyby się tylko jak się ogień rozpala, poluje, gotuje i robi lepianki z gówna.
Chociaż z tym poluje i gotuje to jak widać nadal jest problem.

MiszkaZubow

2018-05-04, 17:25
Wysiadł bym z auta i bił brawo.

woytasw

2018-05-04, 17:40
Pedały i tyle.

banerr

2018-05-04, 20:39
No i biały pójdzie siedzieć.

ellsworth

2018-05-04, 20:41
Ach, jakie pozycje przyjęli na koniec ;)

pekka satan

2018-05-04, 21:24
vulkodlak napisał/a:

Poprawność polityczna nakazuje mi zwrócić uwagę że to Afroniderlandczyk...



No i tutaj już powstają wątpliwości co się stało jak rozłożył nogi... Chyba się pogodzili :)