18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Małe nieporozumienie

CrazyEdek • 2018-03-20, 09:30
Chciał przykozaczyć.


Halman

2018-03-20, 09:31
dla motop*zdzielców jeżdżenie motocyklem to jeden wielki ciąg kozaczenia.. jak dobrze że bóg ich nie lubi

~Velture

2018-03-20, 09:34
Kara za jazdę na czerwonym.

Już córce zęba nie wyrwie :trollencjusz:

jimiq

2018-03-20, 09:48
Prawilno ratują na sam pierw motór

arkulik

2018-03-20, 10:16
Czy on oczy w dupie ma czy odpowiedni kolor skóry? widać jak cholera ze quad zjeżdża w lewo a ten gaz w opór.

a2711817

2018-03-20, 10:37
Może ktoś wie po co oni gazują do odcięcia zawsze jak cokolwiek się dzieje?

Wiewór

2018-03-20, 11:07
a2711817 napisał/a:

Może ktoś wie po co oni gazują do odcięcia zawsze jak cokolwiek się dzieje?


To było wyjaśnione w south park.
Chodzi o to, że większość z nich cierpi na wrodzone wady w postaci mikropenisa i jąder.
Z tego powodu są bardo niedowartościowani, mają kompleksy i niską samoocennę.
Wśród nich panuje powszechne przekonanie, że im głośniejszy masz motor i robisz większy chlew na drodze tym bardziej jesteś męski.
Że niby jak zwracasz na siebie uwagę to masz wyjbane na wszystko bo jesteś alfa w ch*j. A takiego alfa nikt nie posądzi o mikrosiura.
Tak to rozumieją. Oczywiście nie zdają sobie sprawy, że w praktyce wszyscy w pobliżu czytają ich zachowanie jako "uwaga mam małego siurka".

~Velture

2018-03-20, 11:26
Abraxus napisał/a:


To było wyjaśnione w south park.



poligon6

2018-03-20, 13:14
Czasami warto taka motop*zde podpuscic i poswiecic amortyzator w aucie. Zwalniasz tak do 100 na godzine, motop*zda, praktycznie siada ci na zderzaku, i jak widzisz dziure w jezdni, to jedziesz jakby nigdy nic. Jest spore prawdopodobienstwo że motop*zda zaliczy dziure, nie widzi co sie dzieje przed twoim autem. W przypadku motocykla nawet najmniejsza dziura to spora szansa połozenia szlifierki na jezdni.

Lizodup

2018-03-20, 14:47
poligon6

oby ciebie pie**olneła cieżarówka, pewnie nawet roweru nie masz

poligon6

2018-03-20, 14:59
robak123123 napisał/a:

oby ciebie pie**olneła cieżarówka, pewnie nawet roweru nie masz



Pare juz takich motop*zdeczek nastraszyłem, albo jak widze że zapie**ala 200 na godzine to puszczam migacz, ale nie skrecam. Normalnych motocyklistów puszczam w korku, nie po to ma motor by wachac spaliny niech sobie jedzie. Nie wsciekam się na konwoje dziadków na "harlejach" w piździe mam "dziurawe" tłumiki. Ale debili szlifujacych 200 paczek po krajowej drodze, każdego bym położył do rowu. Im prędzej tym lepiej.

Nihilista

2018-03-20, 17:51
@up
Dzieciaku, co ty pieprzysz..

poligon6 napisał/a:

Czasami warto taka motop*zde podpuscic i poswiecic amortyzator w aucie. Zwalniasz tak do 100 na godzine, motop*zda, praktycznie siada ci na zderzaku, i jak widzisz dziure w jezdni, to jedziesz jakby nigdy nic. Jest spore prawdopodobienstwo że motop*zda zaliczy dziure, nie widzi co sie dzieje przed twoim autem. W przypadku motocykla nawet najmniejsza dziura to spora szansa połozenia szlifierki na jezdni.



Czyli łamiesz przepisy, jedziesz ponad 100 (bo na autostradach i ekspresach nie ma dziur), potem zwalniasz i.. wstawaj, zesrałeś się, jak to się ostatnio mówi. Jeszcze niżej pie**olisz, że normalnych puszczasz, chyba, że lecą dwieście, wtedy spychasz do rowu. Po czym poznajesz normalnych? Po rodzaju sprzętu? Ja mam kilka, co teraz? Moje bezpieczeństwo przy spotkaniu z taką p*zdą jak ty zależy od sprzętu, którym wyjadę? A może się też k***a spieszę? Raz w życiu tak miałem, leciałem przez miasto jak poj***ny, sprawa w ch*j ważna, nie było nawet czasu dzwonić na policję po pomoc. Gdybym nie jechał turystykiem, tylko ninją, to byś mnie zaj***ł jako "kolejną motop*zdeczkę" jadącą za szybko?
poligon6 napisał/a:



Pare juz takich motop*zdeczek nastraszyłem, albo jak widze że zapie**ala 200 na godzine to puszczam migacz, ale nie skrecam. Normalnych motocyklistów puszczam w korku, nie po to ma motor by wachac spaliny niech sobie jedzie. Nie wsciekam się na konwoje dziadków na "harlejach" w piździe mam "dziurawe" tłumiki. Ale debili szlifujacych 200 paczek po krajowej drodze, każdego bym położył do rowu. Im prędzej tym lepiej.


Jeśli lecą dwieście, to nawet nie wiedzą, że ciebie wyprzedzili, więc jak zmuszasz ich do hamowania z takiej prędkości? Poza tym p*zdo skończona, samochodem łamiącym przepisy (sam się do tego przyznałeś) stwarzasz większe zagrożenie, bo jak cię zarzuci, to możesz zabić kilka osób - motocyklem raczej niewykonalne. Chyba, że ktoś będzie próbował ominąć spychany przez ciebie motocykl i wpadnie na drzewo z całą rodziną. No brawo debilu. Całe szczęście za realizowanie takich pryszczatych fantazji w Polsce spotkałaby cię zasłużona kara, włącznie z więzieniem, jeśli przyczynisz się do czyjejś śmierci czy kalectwa.
Czemu w prawdziwym życiu nie ma szans na spotkanie takiej p*zdy jak ty? Gdzie wy się k***a hibernujecie, eksperci od zabijania motocyklistów z sadola? p*zdy zza klawiatury opisujące swoje mokre sny, pies was j***ł.

poligon6

2018-03-20, 18:11
Nihilista napisał/a:

Czemu w prawdziwym życiu nie ma szans na spotkanie takiej p*zdy jak ty? Gdzie wy się k***a hibernujecie, eksperci od zabijania motocyklistów z sadola? p*zdy zza klawiatury opisujące swoje mokre sny.



Śmieszne jesteście motop*zdy, was trzeba po prostu eliminować z szos i tyle! Zaraz po niektórych kierowcach zawodowych czy to dużego 40 tonowego auta czy słuzbowej skody. Tyle ze wsród zawodowców odsetek palantów wynosi 20% a wsród motop*zd zdaje się to być ponad połowa, bo kazdy jak wsiadzie za dwa kółka to jakby dostać immunitet do popie**alania. Im wiecej motop*zdeczek po rowach tym lepiej.

Wystarczy wejść na wasze fora i poczytać sobie co wypisujecie, najgorsze parchy zaraz do spólki z pijakami. Tyle że ci maja na tyle wstydu że nie popisują się swoimi wyczynami. A u was im głupszy tym wiekszy posłuch w stadzie.

Sa super bractwa gdzie ludzie jeżdzą normalnie i zazwyczaj wypie**alają ze swoich szeregów takie odpady jezdzace po drogach krajowych 200 na godzinę niestety menty zbieraja sie w internecie i napędzaja wzajemnie.

Nihilista

2018-03-20, 18:37
poligon6 napisał/a:


Śmieszne jesteście motop*zdy, was trzeba po prostu eliminować z szos i tyle!
Im wiecej motop*zdeczek po rowach tym lepiej.


Szczylu, brandzlujesz się do "super bractw" jednocześnie pisząc, że ponad połowa motocyklistów jest jebnięta, więc należy ich ELIMINOWAĆ. Widać musisz się jeszcze sporo nawyciskać w życiu pryszczy, zanim coś poza syfem do tej głowy wejdzie. Poza tym jakie fora, o czym ty pie**olisz? W internecie nakręcają się tylko takie p*zdy jak ty, motop*zdeczkując przy każdej okazji i chwaląc się, jak to oni mordować ludzi na drogach potrafią. Zdajesz sobie sprawę, że namawianie do nienawiści wobec jakiejkolwiek grupy ludzi, stwarzania niebezpiecznych sytuacji mających na celu spowodowanie czyjegoś kalectwa czy śmierci na drodze i wygłaszanie tez, że trzeba tak robić jest na pewno przestępstwem w naszym kraju? Ogarnij się czubie, bo jak dorośniesz już nie będzie litości dla szczyla tylko z buta wjedzie ci w życie odpowiedzialność za słowa, które z siebie wysrasz.