18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Malarz....? Nie, kurwa...

CoJaTamKurwaWiem • 2019-12-15, 06:12
Kiedy ci się nie chce śmignąć do kiosku...


jbone

2019-12-15, 09:17
wełna stalowa

Plastykpl

2019-12-15, 10:39
Widać, że gość sobie w życiu poradzi a nie jak te p*zdeczki w rurkach.

Gamera

2019-12-15, 11:56
Na domówce ludzie mi nie wierzyli, że wsadzę gwóźdź do gniazdka i nic się nie stanie. Założyłem się o $100 i ludzie byli w szoku, że jak nie dotknę gwoździem np uziemienia i nie stoję np gołą stopą w kałuży to nic mi się nie stanie. Z tej imprezy pamiętam dwie sytuacje... jedną jak wygrałem $100, a drugą jak godzinę później facet, który przegrał zakład tłumaczył to innym i poraził go prąd HAHAHAHA

Myxxer

2019-12-15, 12:12
Gamera napisał/a:

Na domówce ludzie mi nie wierzyli, że wsadzę gwóźdź do gniazdka i nic się nie stanie. Założyłem się o $100 i ludzie byli w szoku, że jak nie dotknę gwoździem np uziemienia i nie stoję np gołą stopą w kałuży to nic mi się nie stanie. Z tej imprezy pamiętam dwie sytuacje... jedną jak wygrałem $100, a drugą jak godzinę później facet, który przegrał zakład tłumaczył to innym i poraził go prąd HAHAHAHA



cool story bro

krasnal_hałabała

2019-12-15, 13:23
Gamera napisał/a:

Na domówce ludzie mi nie wierzyli, że wsadzę gwóźdź do gniazdka i nic się nie stanie. Założyłem się o $100 i ludzie byli w szoku, że jak nie dotknę gwoździem np uziemienia i nie stoję np gołą stopą w kałuży to nic mi się nie stanie. Z tej imprezy pamiętam dwie sytuacje... jedną jak wygrałem $100, a drugą jak godzinę później facet, który przegrał zakład tłumaczył to innym i poraził go prąd HAHAHAHA



I co, przeżył?

Lolekmko11

2019-12-15, 14:58
Gamera napisał/a:

Na domówce ludzie mi nie wierzyli, że wsadzę gwóźdź do gniazdka i nic się nie stanie. Założyłem się o $100 i ludzie byli w szoku, że jak nie dotknę gwoździem np uziemienia i nie stoję np gołą stopą w kałuży to nic mi się nie stanie. Z tej imprezy pamiętam dwie sytuacje... jedną jak wygrałem $100, a drugą jak godzinę później facet, który przegrał zakład tłumaczył to innym i poraził go prąd HAHAHAHA



A ty k***a jesteś z Ukrainy z się o dolary zakładasz?

:mrgreen:

krasnal_hałabała

2019-12-15, 20:27
Lolekmko11 napisał/a:

A ty k***a jesteś z Ukrainy z się o dolary zakładasz?



A powiedz, geniuszu, gdzie według ciebie są dolary?

ellsworth

2019-12-15, 20:36
krasnal_hałabała napisał/a:

I co, przeżył?



W obecnych czasach gdy powszechne są różnicowoprądówki, ciężko zaliczyć zgona w ten sposób.

Lolekmko11

2019-12-15, 20:38
krasnal_hałabała napisał/a:

A powiedz, geniuszu, gdzie według ciebie są dolary?



Jesteś aż tak zacofany genJuszu że nie czaisz że bandery opierają swoje finanse na dolcach?

polakwrocek

2019-12-15, 20:57
ellsworth napisał/a:

W obecnych czasach gdy powszechne są różnicowoprądówki, ciężko zaliczyć zgona w ten sposób.



Prąd z gniazdka zabije wyłącznie jak ci się obwód na sercu zamknie.
W pojedynczą rękę 2 razy mnie raziło i żyję.