18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Mała drzemka kierowcy

Aligejtor • 2018-07-04, 21:26
Akcja od 0:20
Kierowca przynsął podczas jazdy i wbił się z impetem w tłum ludzi, miażdząc ich na barierce i sąsiednim samochodzie.
5 osób w szpitalu, 1 martwa


[ Komentarz dodany przez: Angel: 2018-07-07, 18:52 ]
23-letni mężczyzna zasnął za kierownicą taksówki, którą prowadził. Z dużą prędkością przeciął przeciwległy pas ruchu i wjechał na chodnik, gdzie uderzył w sześcioosobową grupę osób a następnie w nadjeżdżający samochód. Video z wypadku w Soczi trafiło do sieci. Z pewnością nie jest przeznaczone dla wrażliwych odbiorców. Niestety na miejscu śmierć poniosła jedna osoba - 63-letni mieszkaniec miasta. Reszta przechodniów trafiła do szpitala, niektórzy są w stanie krytycznym.

W Soczi odbywają się obecnie mistrzostwa świata w piłce nożnej. Kierowca zeznał policji, że nie spał od dwóch dni. Nie pamięta momentu, kiedy zjechał na chodnik, nie był świadomy też gdy wjeżdżał w grupę ludzi, ocknął się dopiero po fakcie.



A u efekt wypadku:

Salieri16000

2018-07-04, 21:37
Aligejtor
Cytat:

5 osób w szpitalu, 1 martwa



Tego trupa też wzięli do szpitala?!

PS k***a- nie da się czytać waszych opisów ani komentarzy! Na prawdę tak ciężko poprawnie złożyć zdanie?!

Eth

2018-07-04, 21:41
Szkoda, ze w to drzewo cep nie zaj***l.

habiTEK

2018-07-04, 21:44
do Salieri16000: fantastico sie pytaj, on zaczal pisac jak krzyzowka downa i analfabety.

aaaaaaaaaaaaaa

2018-07-04, 21:45
Na zachodzie "incydent" na wschodzie "drzemka".
Szczególnie, że są mistrzostwa :mrgreen:

KlinikaAborcyjna

2018-07-04, 22:00
Salieri16000 napisał/a:

Aligejtor


Tego trupa też wzięli do szpitala?!

PS k***a- nie da się czytać waszych opisów ani komentarzy! Na prawdę tak ciężko poprawnie złożyć zdanie?!



Tak k***a, naprawdę jak chcesz kogoś pouczać to zacznij od siebie. :kawa:





TB303

2018-07-04, 22:04
KlinikaAborcyjna napisał/a:



Tak k***a, naprawdę jak chcesz kogoś pouczać to zacznij od siebie :kawa:




Obrazek


A cóż to za lasencja na zdjęciu? :-)

Salieri16000

2018-07-04, 22:07
KlinikaAborcyjna I w tym przypadku się mylisz! Prawdopodobnie nie zrozumiałeś/łaś przekazu wynikającego z budowy zdania. Specjalnie tak napisałem, aby podkreślić prawdziwość mojego podziwu dla niewiedzy co poniektórych użytkowników tego portalu...

KlinikaAborcyjna

2018-07-04, 22:20
up
wyjdź na debila a potem wciskaj kit że to tak specjalnie, że taki sarkazm, że niby taka zamierzona ironia
matkę i ojca oszukasz ale sadoli już nie!
:kawa:

Salieri16000

2018-07-04, 22:35
Ty spryciarzu! Rozgryzłeś mnie- jestem debilem i krętem... :(

PS Ciebie też podziwiam, za to, że wiesz co miałem na myśli...

Azus

2018-07-04, 23:11
Pewnie facet ubrany na czarno nie przeżył

Anal_Intruder_69

2018-07-04, 23:31
Reakcja bab:
2 uciekają, reszta łazi albo stoi z zakupami i się gapi.
Faceci reagują jakoś, mimo że są dalej i muszą dotrzeć na miejsce, a nie wykonują jakieś losowe czynności i liczą że będzie dobrze.

emperorzbigniew

2018-07-04, 23:43
TB303 napisał/a:


A cóż to za lasencja na zdjęciu? :-)



Zapytaj fotografa. Jeden z lepszych na MM -> https://www.maxmodels.pl/fotograf-kick-ass.html

A zresztą, proszę -> https://www.maxmodels.pl/modelka-desiree_.html

Anal_Intruder_69 napisał/a:

Reakcja bab:
2 uciekają, reszta łazi albo stoi z zakupami i się gapi.
Faceci reagują jakoś, mimo że są dalej i muszą dotrzeć na miejsce, a nie wykonują jakieś losowe czynności i liczą że będzie dobrze.



Przecież one są w szoku. Myślisz, że ma to jakiś związek z płcią?

MadDave

2018-07-05, 11:01
k***a to chyba jedna z najgorszych form śmierci. Umierasz w wyniku czyjejś niekompetencji. Przynajmniej szybko.
Z drugiej strony nie chciałbym się znaleźć w pozycji sprawcy takiego zdarzenia. Masz już prawie 40 lat, pracujesz w systemie dwuzmianowym w podrzędnej fabryce łożysk tocznych jakieś 30km od granicy twojego miasta, pracodawca w wyniku cięcia kosztów zrezygnował z przejazdówki pracowniczej, więc latasz swoim strupem i masz nadzieje że nie przytnie cię kontrola bo pożegnasz się z autem. Wiesz że tak na prawdę przegrałeś życie bo żona cię nie szanuje, dzieci tobą pogardzają a tobie i tak już nawet nie staje wiec nie możesz sobie nawet zwalić, czy zrobić skok w bok dla podbicia samooceny. W wyniku przepracowania w sennym marzeniu w którym zgarniasz milion w loterii przytrafia się to. :lodowka:
No przypał :samoboj:

romangiertych

2018-07-05, 11:40
Salieri16000 napisał/a:

Aligejtor


Tego trupa też wzięli do szpitala?!

PS k***a- nie da się czytać waszych opisów ani komentarzy! Na prawdę tak ciężko poprawnie złożyć zdanie?!



Wytłumaczy mi ktoś o co chodzi? Gdzie tu widzi ten ktoś błąd?
5 osób jest w szpitalu, jedna nie żyje .. i czego tu nie rozumieć