18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Makijaż.

zwierzak30 • 2020-10-17, 17:39
Można się rano zdziwić. :shock:



Budrys2000

2020-10-17, 20:45
Same Brady Pity i Alvaro Solery ;-)
Chcialbym kiedys zobaczyc dziewuche jakiegos sadola :-P

buond

2020-10-17, 20:47
wygląda jak eminem

@edit już ktoś wcześniej zauważył...

St...........on

2020-10-17, 20:51
StalowyNożyk napisał/a:

Po czym wnosisz?
Bo ewidentnie widać, że to ta sama osoba. Porównaj sobie chociażby kilka szczegółów twarzy, takich jak: linia żuchwy, nos, czoło, kości policzkowe.



Nie którzy nie mają zmysłu do szczegółów .

Mazi118d

2020-10-17, 20:55
Dlatego jak chcecie sobie por*chać na jedną noc to można się umawiać z laską umalowaną jak szop ale na żonę, dziewczynę albo matkę lepiej wybierać takie co się nie malują. Osobiście kilka lasek poznałem gdzie z rana trzeba było na szybko się ewakuować bo miały amplitudę od modelki do paszteta coś jak Fiona ze Shreka. Najlepsze w Polkach jest to że większość ma tylko makijaż a nie operacje plastyczne jak w Tajlandii albo Ameryce południowej bo tam się można zdziwić jak modelka rodzi paszteta a potem dopiero wychodzi że to chirurg był geniuszem a geny ma trola

aaaaaaaaaaaaaa

2020-10-17, 20:55
Generalnie, jakby zrobić misz-masz to wyszłaby normalna dziewczyna. I do por*chania i do pogadania.

Noside

2020-10-17, 21:29
Jeden ch*j. Bez makijażu przynajmniej nie wygląda na klauna. Lepiej być normalnie brzydkim, niż brzydkim klaunem.

Pitok

2020-10-17, 21:50
Art. 197. § 1. Kto przemocą, groźbą bezprawną lub podstępem doprowadza inną osobę do obcowania płciowego,

podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.

Mazi118d

2020-10-17, 22:47
Pitok napisał/a:

Art. 197. § 1. Kto przemocą, groźbą bezprawną lub podstępem doprowadza inną osobę do obcowania płciowego,
podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.



Art. 286. [Oszustwo]
§ 1.
Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania,
podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8. Ten też pasuje ale do tych zrobionych chirurgicznie

dżonyłojlker

2020-10-17, 23:04
alucard321 napisał/a:

Sam się zaorałeś gościu



Raczej to ty sam się zaorałeś.
Ciekawe jest to, że osoby które próbują ośmieszać innych, same robię z siebie idiotów.

LordVIP

2020-10-18, 00:29
Z makijażem nie jest tak, jak z okularami? Jeśli ktoś cały czas nosi okulary i je zdejmie, to jego oczy wyglądają na bardzo małe. Może jak laska codziennie ładuje na mordę tony tynku, to też robi swoje i dlatego bez niego tak wygląda?

Marianset

2020-10-18, 01:19
czy tylko ja widze tu fejka apkki Ej Aj... toz to k***a twarz nałożona

krakbot

2020-10-18, 10:26
Tanki,samoloty,okręty ,brzydkie baby pokrywa się kamuflażem w celu zmylenia przeciwnika/zalotnika.

CrookerS

2020-10-18, 13:10
Fake. Roznica w barwie glosu. Lecz niejednokrotnie tez sie tak wj***lem na taka mine... :oops: :oops: :oops:

orzech1991

2020-10-18, 16:55
dumad napisał/a:

Mój najlepszy kumpel ma właśnie taką dziewczynę. Pamiętam jak 3 lata temu przyjechałem do nich w odwiedziny i rano na drugi dzień jakaś dziewczyna z kumplem gada w kuchni jakby była tam stałą lokatorką. Patrzę, jakaś świnia - nos jak u swini i takie okrąglutkie małe oczka jak u kreta. Brzydka w ch*j no ale pierwszy raz ją widzę to trzeba się przedstawić. No i jak zrobiłem tak zj***łem bo to była ta ukochana kumpla tyle że bez makijażu.
Oni myśleli że ja żartuje i się na całe szczęście pośmiali.
A mi się rzygać chciało i cały czas próbowałem się na nią nie patrzeć.



Czyżby imię miała Izabela?

Bantol

2020-10-19, 10:42
gdyby ogarnęła włosy i nie depilowała by brwi i nie miała przechlanego głosu to wyglądała by lepiej niż z tą tapetą