18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Majątek Trumpa

lysout • 2016-10-10, 19:05
Donald Trump twierdzi, że jego majątek warty jest jakieś dziesięć miliardów dolarów.
To ile w Stanach kosztuje wizyta u fryzjera? Jedenaście???

Black-Sheep

2016-10-10, 21:38
To bulszit, Trump nie jest nawet miliarderem i jest ogromnie zadłużony, fryzura to naprawdę najmniej ważna rzecz do której można się u niego doczepić. ;)

nwonigers

2016-10-10, 22:21
no ja tam mam wyj***ne w jego fryzure. ale widac ty lubisz sie takimi rzeczami zajmowac

oneshott

2016-10-10, 22:28
Nie ma potwierdzenia na jego majatek, a to se powiem ze jesy zadluzony.

Loaloa

2016-10-10, 23:16
Jego "fryzura" to efekt popularnej w latach osiemdziesiątych metody walki z łysieniem. Wycinało się część łysej skóry ze łba i wstawiało w jej miejsce skórę z np. potylicy.

lokalnywatażka

2016-10-11, 23:14
Eeee tam..
Te wasze fryzjerskie dowc**y...

wuj_koks

2016-10-12, 12:53
@Black-Sheep
Zapodaj jakiegoś linka do informacji na temat jego długów, bo tak to jest tylko zwykłe lewackie pie**olenie.
Z góry dziękuję i pozdrawiam.

cowboy

2016-10-12, 13:02
a nawet podchodzac do tematu powazniej - ciezko mi sobie wyobrazic go w innej fryzurze, a bycie lysym srednio by mu pasowalo

Zielllony

2016-10-12, 14:11
Co wy się tak jaracie tymi wyborami w stanach?Jak oni i tak są mili w czasie wyborów a potem i tak będą nas mieli w dupie zniesienie wiz itdalsze pie**olenie co z wami?Wytrzeźwijcie z marzeń i patrzcie na realia i rzeczywistość

Mindfuck

2016-10-12, 15:40
Ale będzie ból lewackich pomiotów jak jednak wygra :amused:

Biniu90

2016-10-12, 22:14
@ i na potwierdzenie wrzucasz blog gościa co zajmuje się "rozwojem osobistym" i wygląda jak młody komorowski :D Haahhahahahaha poddaje się! Wygrałeś ;)

TrissMerigold

2016-10-12, 23:03
Biniu90 napisał/a:

@ i na potwierdzenie wrzucasz blog gościa co zajmuje się "rozwojem osobistym" i wygląda jak młody komorowski :D Haahhahahahaha poddaje się! Wygrałeś ;)



Bardziej to ja bym się zastanowił nad sensem artykułu tego redaktora, który swoją wiedzę opiera na szacunkach i domysłach. 0 rzeczowych argumentów, które mogą wyjaśnić sprawę. Takie pie**olenie dla samego pie**olenia.

Krechafety

2016-10-12, 23:49
@Black-Sheep
Nie ma takiego słowa jak "prawak". Jest to jedynie jałowa merytorycznie i próżna znaczeniowo próba wypaczenia bogatego w treść i sens słowa "lewak", będącego litościwym (aczkolwiek wciąż pogardliwym) określeniem osoby pozbawionej zdolności samodzielnego myślenia, zajmującej się gadaniem od rzeczy i powtarzaniem lewicowej, kłamliwej propagandy, jak również wsadzaniem sobie (i kolegom) wielkiego, czarnego, żylastego wibratora w odbyt.
Dlatego lewicę (w każdej formie - od Razem i Palikota, przez .N i SLD, skończywszy na PO i PiS) należy zwalczać wszelkimi dostępnymi sposobami.