18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Majątek Kulczyka

WhiteBaran • 2015-07-29, 13:19
Gdyby szacowany na 15 mld zł majątek Kulczyka podzielić równo pomiędzy wszystkich Polaków, każdy dostałby...

spoiler

orzeszwmorde

2015-07-29, 19:30
Trochę Grażynka już stara ale niejeden by się jeszcze zakochał.... :mrgreen:

Snoon

2015-07-29, 19:39
Jak widać na koniec pieniądze nie mają znaczenia - wszystkim równo dupe łopatą przyklepią.

Antybozia666

2015-07-29, 20:33
To teraz najbogatszy jest ten ku*asiarz od polsatu ? Umarł król, niech żyje król. :)

!Timon

2015-07-29, 20:33
A pan Kulczyk tak zerka na wasze komentarze tam z dołu i się z was śmieje...

Nie płakalem po Kulczyku ubiegli mnie z grupą na fb :/

tover

2015-07-29, 22:23
Czekamy teraz na dane z gusu. Ciekawe o ile spadnie średnie wynagrodzenie w Polsce :-|

voidinfinity

2015-07-30, 02:18
tover napisał/a:

Czekamy teraz na dane z gusu. Ciekawe o ile spadnie średnie wynagrodzenie w Polsce :-|



Rozj***łeś mnie tym komentarzem :krejzi:

Kurakk

2015-07-30, 03:21
oj wy scierwa pokroju !Timona, możecie się tutaj nawet wysrać własnymi wnętrznościami a i tak nie dojrzejecie przez całe wasze marne życia, do tego żeby chociaż porozmawiać z ludźmi formatu dużo mniejszego niż kulczyk - tak tak

!Timon

2015-07-30, 07:48
@Kurakk

Musiałeś się zesrać żółcią po przeczytaniu mojego postu. Niepotrzebnie, pan Kulczyk ma 100% wyj***ne na to co napisali o nim w internecie. Naprawdę nie będzie mu przykro. No chyba, że odleciał na inną planetę jak Elvis...

Devorious

2015-07-30, 21:04
ten co tam pisał, ze wybil sie na prywatyzowaniu skarbu panstwa, nikt Twojemu staremu nie bronił tego też robić.

voidinfinity

2015-07-31, 02:13
Devorious napisał/a:

ten co tam pisał, ze wybil sie na prywatyzowaniu skarbu panstwa, nikt Twojemu staremu nie bronił tego też robić.



No fakt. Nikt nikomu nie bronił być w partii :krejzi:

SerekH

2015-08-01, 11:16
voidinfinity napisał/a:



Tata komuch, synek (Jan) komuch. Obaj ustawili się na majątku państwowym - a wy go k***a za billa gatesa macie :krejzi:



to nie oni są źli że się na majątku państwowym wzbogacili nie oni to kto inny po prostu wykorzystali sytuacje mieli możliwości i z nich skorzystali dając sobie i swoim potomkom życie w dostatku czego chcieć więcej. To rząd i nasze prawo im na to pozwoliło i tyle.

voidinfinity

2015-08-01, 12:45
sere_nie_homogenizowany napisał/a:



to nie oni są źli że się na majątku państwowym wzbogacili nie oni to kto inny po prostu wykorzystali sytuacje mieli możliwości i z nich skorzystali dając sobie i swoim potomkom życie w dostatku czego chcieć więcej. To rząd i nasze prawo im na to pozwoliło i tyle.



No dobrze - ale czy to powód się nimi zachwycać? Byle jak, byle zarobić? :lol: Cebuli to może imponować.