18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Magiczne słowo

BALOTELLIxMARIO • 2015-12-16, 19:19
– Tato, kup mi wypasioną komórkę!

– A gdzie magiczne słowo?

– Natalia.

– Natalia?

– To imię twojej kochanki.

– Pewnie potrzebujesz do tego etui?

Areczos

2015-12-16, 19:33
No i proszę kochany tata

bhendzioh

2015-12-16, 19:40
no i co z tego, ruchnie na boku to normalka w tych czasach, żona powinna to tolerować....

Dzyzys

2015-12-16, 20:05
Dobrze, że nie Roman

1408

2015-12-16, 20:22
bhendzioh napisał/a:

no i co z tego, ruchnie na boku to normalka w tych czasach, żona powinna to tolerować....



No, ale jak żona r*cha się na boku, to jest k***ą.

:idzwch*j:

W jakich czasach przyszło mi żyć...

Napletkowy

2015-12-16, 20:34
1408 napisał/a:



No, ale jak żona r*cha się na boku, to jest k***ą.

:idzwch*j:

W jakich czasach przyszło mi żyć...



Mi tam się podoba teraz XD

PhantomMask

2015-12-16, 20:37
bhendzioh napisał/a:

no i co z tego, ruchnie na boku to normalka w tych czasach, żona powinna to tolerować....


To, że masz matkę k***ę i ojca fagasa to nie znaczy, że to jest normalne ;-)

bhendzioh

2015-12-16, 21:04
Cytat:

bhendzioh napisał/a:
no i co z tego, ruchnie na boku to normalka w tych czasach, żona powinna to tolerować....

To, że masz matkę k***ę i ojca fagasa to nie znaczy, że to jest normalne



oceniasz to z twojej perspektywy, powiem swojemu ojcu żeby nie chodził już do twojej starej i zakończymy temat..

general2003

2015-12-16, 21:17
Baśka miała fajny biust, a Natalia genitalia :)

Analkonda

2015-12-16, 21:44
1408 napisał/a:



No, ale jak żona r*cha się na boku, to jest k***ą.

:idzwch*j:

W jakich czasach przyszło mi żyć...


Tak właściwie, to żadne czasy nie były pod tym względem inne - we wszelkich cywilizacjach i społecznościach męskie zdrady były, niestety, tolerowane lub zdecydowanie mniej piętnowane, niż w przypadku gdy to kobieta dokonywała zdrady. Aczkolwiek kary za zdrady były zdecydowanie ciekawsze niż obecne, gdzie właściwie nie istnieją. Jedną z bardziej interesujących jest przybijanie faceta genitaliami do drewnianego pala, kiedy to ma wybór - śmierć z głodu i ewentualnego wykrwawienia/gangreny w przypadku zakażonej rany, lub własnoręczne pozbawienie się genitaliów. W niektórych kulturach zdradzony mąż miał również prawo pozbawić kochanka swojej żony życia, bądź genitaliów, np. wkładając mu je w jego własne usta. W przypadku kobiet np. obrzezano je, oczywiście bez znieczulenia, po czym przybijano łechtaczki do drzwi wejściowych domostwa takiej kobiety, aby wszyscy wiedzieli jakiego czynu dokonała. Zaszywano im również pochwy. W ogólnym rozrachunku w przypadku kar za zdrady to faceci wypadali gorzej, ponieważ w większości przypadków byli bezpłodni, natomiast kobiety, mimo obrzezania, nadal były płodne, co mogło skutkować rozprzestrzenianiem się kurewskiej krwi jak i kurewskiego procederu.

zip0

2015-12-16, 21:52
O k***a... Dobry dowcip? Sadol się kończy.

PhantomMask

2015-12-16, 21:53
bhendzioh napisał/a:



oceniasz to z twojej perspektywy, powiem swojemu ojcu żeby nie chodził już do twojej starej i zakończymy temat..


czyli nadal mogę liczyć na twoją mamunię ? :mrgreen:

eunstachy

2015-12-16, 23:01
r*chanie na boku czy to przez męża czy to przez żonę to zwykłe sk***ysyństwo. Albo jesteś w związku i się tego trzymasz albo wypie**alaj. Ale obecnie takie wartości jak honor czy zwykłe "nie czyń bliźniemu co tobie nie miłe" nie mają żadnego znaczenia. Liczy się tylko cwaniactwo.

A Ty @Napletkowy z tym tekstem, że Ci się to podoba i tym kretyńskim "xD" wypie**alaj, usuń konto, sp***alaj i nie wracaj.

krzysztof6666

2015-12-17, 12:40
up. obrońco moralności a ja ci powiem że najlepiej mi się jako facetowi funkcjonowało w 2-3 związkach/układach na raz oczywiście panie o sobie nie wiedziały. I co może pożyczysz mi śmierci w bUlu lub obcięcia tego i owego ? :kawa:
Wierność lub jej brak powinna to być indywidualna sprawa każdego człowieka, a zdradzająca kobieta to k***a (i to bezapelacyjnie - co mi nigdy osobiście nie przeszkadzało) bo społecznie jest postrzegana jako przyszła matka i opiekunka domu. :krejzi:

Dodam od siebie że dupodajki/łajdaczki czy niewierne kurewki są społecznie potrzebne bo niby gdzie wy sadole mielibyście poćwiczyć sztuki damsko-męskie nim włożycie lśniące zbroje i pogalopujecie w strone wschodzącego słońca szukać czystych i dobrych księżniczek. :lol: