18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Magda Gessler

sadams • 2014-01-31, 20:14
Dlaczego Magda Gessler nie jeździ nad Morze Martwe?
.
.
.
.
.
.
.
.
.
- Bo jest za słone.

merh

2014-01-31, 20:29
Za dowc**y o żydach piwo sie należy.

herbalix

2014-01-31, 20:32
nie rozumiem fenomenu tej p*zdy.

merh

2014-01-31, 20:45
Fenomen jej istnienia w tv wytłumaczyłem post wyżej.Gnojenie Polaków-nowa misja TV i rządów tego folksdojcza.W kazdym programie pokazane jak polacy dbaja o czystosc,higiene i warunki pracy. Przychodzi żyd,nadczłowiek, i pokazuje jak to sie robi w świecie narodu wybranego. Oczywiscie wiekszoc ludzi odbiera to inaczej,ale to moja wizja takich programów.Podobnie z usterką,gdzie miesza sie z błotem nawet ludzi,ktorzy przychodzą i mają pojęcie,ale "prowadzący" sie wpie**alają i wychodzi na to,ze fachowcy nic nie potrafią. Może i szukam drugiego dna,ale tak to widzę.Dla mnie w tv nie ma rzeczy jasnych i bezposrednich.Spojrzcie co sie stało z "jeden z dziesieciu". pie**olona propaganda unijna pod pozorem prostych pytań.Niby nic,a jednak mnie wk***ia.

kamuha

2014-01-31, 22:24
tej samej serii co to :
Jak się nazywa lekarz Grycanek?


-Dr Oetker.

treVor5

2014-02-01, 01:05
@kamuha piwoo za dowcip o Grycankach :D

zakart

2014-02-01, 12:08
A powinna. Utożsamianie pochodzenia i charakteru z nazwą akwenów wodnych jest całkiem w porządku...

mataertest

2014-02-01, 12:42
- Dlaczego k***a Gessler jest taka gruba?

- Bo jest głupią k***ą!





- Dlaczego k***a gessler robi tylko po jednym kęsie?
- Bo jest j***ną żydówą(ma k***a w ch*j kasy)

Suka_Blyat

2014-02-01, 13:01
Kiedyś na jej oficjalnym profilu na fb ktoś napisał mniej więcej taki tekst: Jestem oburzony pani postępowaniem i zachowaniem w jednym z pani programów, w którym zachowała się pani niezwykle chamsko w stosunku do młodej restauratorki. Chamskie było obrzucenie jej <nie pamiętam czym> i zrobienie pośmiewiska na pół Polski. Tak się składa, że byłem kiedyś w pani restauracji na kolacji i moja prośba, aby pani najpierw zaczęła poprawiać siebie i swoje restauracje, a potem innych. Jedzenie niesmaczne, do tego drogie niemiłosiernie, a w toalecie brud i smród.

pakicito

2014-02-01, 13:14
Cytat:

Dlaczego Magda Gessler nie jeździ nad Morze Martwe?


bo samoloty mają limit ładowności

marekmatusiak

2014-02-01, 16:14
-ile pączków zje Magda Gessler w tłusty czwartek?








- W ch*j

torpeda1

2014-02-08, 22:39
bo gruba świnia w słonej wodzie nie utonie