18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Maestro Valdemar

aa...........am • 2013-12-13, 18:53
Przedstawiam wam betonmen czyli łubudu :mrgreen:

Jarcyk

2013-12-13, 20:18
Jeśli ktoś by szukał, to tytuł odcinka to: "Walduś w krainie czarów".

markop4321

2013-12-13, 20:27
Oglądałem jakieś 10 lat temu ten odcinek.

cezar43

2013-12-14, 12:41
Andrzejowi pasuje fajka i okulary :)

pakicito

2013-12-14, 14:33
Cytat:

Andrzejowi pasuje fajka i okulary


a tam, w pitbullu zajebiscie zagral

Frycoslaw

2013-12-14, 14:41
widzę że jeszcze nie pojawił się żaden konstruktywny komentarz, więc muszę ratować sytuację.

A więc, kurde faja respect dla waldka,no! I tej, yyy ten utwór który ma na tytuł no tego łubudud no kurde, to on bardzo hardkorowy i ten jak waldek zadedukował ten utwór rodzicom to respect i JP na 100%

kubix90

2013-12-14, 15:17
moj nauczyciel od wfu mial na nazwisko malolepszy xD

pifkopije

2013-12-14, 15:20
stare odcinki miały to coś :D

cycek69

2013-12-14, 15:23
Pan Andrzej to jest Gość !

Spotkałem do w hotelu kiedyś i nie potrafiłem się ogarnąć z bagażem. O jedną małą walizeczkę za dużo a Pan Andrzej pomimo moich sprzeciwów i zapewnień, że dam sobie radę podszedł ze mną na drugie piętro. Chwilę pogadaliśmy po czym wspomniał, że niedawno operację chyba biodra miał (coś z nogą w każdym bądź razie). Po tym jak się dowiedziałem jeszcze bardziej doceniłem jego przysługę. Autografu nie brałem, wystarczył uścisk dłoni :D

nightcravler

2013-12-14, 15:25
Stare czy nowe odcinki jedno gówno, słabe dowc**y ze słów dupa czy w mordę jeża nie mowiąc że to gówno zapoczątkowało bezmózgie dlaczego ja czy pamiętniki z wakacji... :homer:

makse

2013-12-14, 15:44
nightcravler napisał/a:

Stare czy nowe odcinki jedno gówno, słabe dowc**y ze słów dupa czy w mordę jeża nie mowiąc że to gówno zapoczątkowało bezmózgie dlaczego ja czy pamiętniki z wakacji... :homer:



"Zakończmy tę wojnę polską z Polską." F.Kiepski :)

Nowe odcinki zgodze sie, ze gówno. a jaki związek oprócz Okila ma to z pamiętnikami? stare odcinki bardzo często poruszały z polityki, zachowan społecznych. W serialu obcujemy z ludową mądrością, gdzie rodzina jest najwyzszą wartością, gdzie liczy się patriotyzm i tolerancja.

i cytat scenarzysty "Oczywiście, są odcinki, których się wstydzę. Większość z nich powstała pod presją telewizji, która kazała nam pisać tak żeby się podobało. Sukces Kiepskich polega na tym, że udało nam się wyrwać komercji i pokazać prawdę. "

nightcravler

2013-12-14, 15:52
@up. Taki związek że jest to słabe, jeśli chcesz się ze mną argumentować to już mogę Ci za wczasu sypnąć najlepszą ciętą ripostą, bo nie chce mi się już tego wątku odwiedzać, uwaga cytuję w razie Twojej wypociny " Chyba Ty". Mam nadzieję, że pomogłem, pozdrawiam, polecam.

WujaOsama

2013-12-14, 16:10
@up Ty jesteś poj***ny :D