18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

~Velture

2019-01-18, 19:33
@up
To dużo j***nia.

ellsworth

2019-01-18, 19:58
freaky napisał/a:

Swoją drogą ktoś jeszcze pamięta, że przed tygodniem żywcem spłonęło 5 nastoletnich dziewczynek? Dziewczynek nie skazanych dwukrotnie za malwersacje, nie zatajających nieruchomości w sprawozdaniach finansowych i nie nadużywających stanowiska politycznego do brudnych interesów, nie umoczonych w rozmaite afery. To była tragedia, prawdziwa tragedia narodowa, a Adamowiczowi nóż w brzuch i ch*j w dupę!


A pie**olisz jak potłuczony! Gdyby Adamowicz się sam zadźgał nożem to można by to porównywać. Przecież one się same tam podpaliły!

freaky

2019-01-18, 20:11
ellsworth napisał/a:

A pie**olisz jak potłuczony! Gdyby Adamowicz się sam zadźgał nożem to można by to porównywać. Przecież one się same tam podpaliły!


Ale nie pisałem o tym jaki kto miał udział własny w śmierci, tylko o jej skali :amused: Chociaż jeśli ktoś tak ważny jak prezydent rezygnuje z profesjonalnej ochrony, to tak jakby sam się zaj***ł :krejzi:

mygyry

2019-01-18, 20:33
Przekaz jest jasny, jako polityk możesz być krętaczem, oszustem, złodziejem, własna partia może cię nie poprzeć w wyborach, ale rozjeb się samolotem, albo zostań zaj***ny nożem, to zostaniesz honorowym obywatelem warszawy, co drugą ulicę i plac w mieście nazwą twoim nazwiskiem i jeszcze ci pomniki postawią, bo przecież k***a o trupach nie można mówić źle, reset CV

Loaloa

2019-01-18, 20:42
Cytat:

Michael'a Jackson'a



J'a pie**ol'ę :homer:

Machol

2019-01-18, 20:51
No super parafraza, super. Pękła komuś dupa z żalu, że niektórym trzeba było bohaterstwo i męczeństwo wymyślać i dopisywać - z tego też cisnął oryginał.

Felicity777

2019-01-18, 21:29
freaky napisał/a:

Swoją drogą ktoś jeszcze pamięta, że przed tygodniem żywcem spłonęło 5 nastoletnich dziewczynek? Dziewczynek nie skazanych dwukrotnie za malwersacje, nie zatajających nieruchomości w sprawozdaniach finansowych i nie nadużywających stanowiska politycznego do brudnych interesów, nie umoczonych w rozmaite afery. To była tragedia, prawdziwa tragedia narodowa, a Adamowiczowi nóż w brzuch i ch*j w dupę!



Nie spłonęły, tylko zatruły się tlenkiem węgla. Ale generalnie popieram wpis.

Rasael

2019-01-18, 23:04
mygyry napisał/a:


Daję piwko za takie materiały chociażby za to, że takim jak ty gul skacze.



pie**olisz - nie dałeś. Faja zmiękła, co nie? ;)


Miles87

2019-01-18, 23:10
@freaky
Rak jelita grubego to najmniejszy twój problem jaki mam nadzieje spotka cie w tym roku.

Heydash

2019-01-18, 23:35
freaky napisał/a:

Swoją drogą ktoś jeszcze pamięta, że przed tygodniem żywcem spłonęło 5 nastoletnich dziewczynek? Dziewczynek nie skazanych dwukrotnie za malwersacje, nie zatajających nieruchomości w sprawozdaniach finansowych i nie nadużywających stanowiska politycznego do brudnych interesów, nie umoczonych w rozmaite afery. To była tragedia, prawdziwa tragedia narodowa, a Adamowiczowi nóż w brzuch i ch*j w dupę!



A mnie tu gnębi kwestia że skoro poszły do escape room'u,, mimo że ewidentnie nie umiały w 'escape' to po ch*j tam lazły. Akcja typu kolo poszedł popływać ale nie umiał więc się utopił :amused:

TB303

2019-01-18, 23:42
Miles87 napisał/a:

Rak jelita grubego to najmniejszy twój problem jaki mam nadzieje spotka cie w tym roku.


Kozy r*chać wracaj, a nie mam tu cwaniaczysz.

freaky

2019-01-18, 23:59
Miles87 napisał/a:

@freaky
Rak jelita grubego to najmniejszy twój problem jaki mam nadzieje spotka cie w tym roku.


Prędzej ciebie. Z tego co widzę perwsze objawy już są, solidny ból dupy :amused:

mygyry

2019-01-19, 08:11
Rasael napisał/a:

pie**olisz - nie dałeś. Faja zmiękła, co nie?



Słabo patrzyłeś Sherlocku

Direct1

2019-01-19, 08:44
freaky napisał/a:

Swoją drogą ktoś jeszcze pamięta, że przed tygodniem żywcem spłonęło 5 nastoletnich dziewczynek? Dziewczynek nie skazanych dwukrotnie za malwersacje, nie zatajających nieruchomości w sprawozdaniach finansowych i nie nadużywających stanowiska politycznego do brudnych interesów, nie umoczonych w rozmaite afery. To była tragedia, prawdziwa tragedia narodowa, a Adamowiczowi nóż w brzuch i ch*j w dupę!

Chciałbym tylko nadmienić że przy aktualnej nagonce jka to jest teraz zła sytuacja w Polsce to pajace z PO mówiły o "Wyrżnięciu watachy" no to się sami wyrżneli :) szgoda mi go jako człowieka nie szkoda mi go jako posła bo tak jak kolega powyżej pisze kłamał, mataczył, zatajał mieszkania, oszukiwał w ZUSie POŚREDNIO chciał doprowadzić do upadku wielkiej Polskiej firmy LOT. To to jest to dobre bycie politykiem? I wspieranie Polski? Ja nie mówię że ludzie z PISu są idealni, bo nie są - ale nie odpie**alają takich akcji jak tamte pojeby. Za ich czasów lekarze, sądy, adwokaci itd czyli cała śmietanka towarzyska miała idealne życie robiła co chciała, zwykły szary człowiek miał być murzynem za 1500 a oni mieli mieć miliony, ale czasy się zmieniły ten rząd próbuje pomóc tym "dziadom" w pewnym stopniu ucinając tym na wysoko postawionych których nikt wcześniej nie chciał ruszyć. Polak miał być murzynem dla Makreli i Makarona a oni by robili z nami co chcieli. Teraz próbują postawić Polskę na nogi co się tym mocniejszym nie podoba i stąd cały ten niesmak. Kończę te wywody jak ktoś przeczytał to gratuluje wytrwałości

edek.bajzel

2019-01-19, 09:11
freaky napisał/a:

Swoją drogą ktoś jeszcze pamięta, że przed tygodniem żywcem spłonęło 5 nastoletnich dziewczynek? Dziewczynek nie skazanych dwukrotnie za malwersacje, nie zatajających nieruchomości w sprawozdaniach finansowych i nie nadużywających stanowiska politycznego do brudnych interesów, nie umoczonych w rozmaite afery. To była tragedia, prawdziwa tragedia narodowa, a Adamowiczowi nóż w brzuch i ch*j w dupę!



poza ,,nóż w brzuch,, to 100 procent racji