18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Ma dziewczyna talent

HackerAGD • 2018-06-28, 13:52
"Mamo chcesz zobaczyć mój spejszal talent?"




I miej tu córkę...

wilkoala

2018-06-28, 14:16
Naćpana, takie kocham najmocniej.

ProVVe

2018-06-28, 14:21
wilkoala napisał/a:

Naćpana, takie kocham najmocniej.




Bill? To Ty?

Heydash

2018-06-28, 14:49
'Don't act like you haven't done it before, MOM' :smiechzula: zakochałem się

edek.bajzel

2018-06-28, 18:37
ja tam życzę jej zdrówka, aby bardziej się doskonaliła
a że worka na łeb zakładać nie trzeba, kogoś może w przyszłości uszczęśliwi

siwybis

2018-06-28, 20:10
Sala wybudzeniowa. Jak narkoza schodzi to ciężko się kontrolować. Pamiętam jak mnie kiedyś znieczulali w ogólnym to faza przed i faza po to były jak po najlepszych narkotykach.

pudel82x

2018-06-29, 14:12
Kiedyś mnie naprawiali w piątek 13-stego, był taki zapie**ol że nie było miejsca w sali wybudzeniowej i na czas zbicia narkozy zamknęli mnie w kiblu, co chwile podchodziłem do lustra pośmiać się ze swoich źrenic, matka tylko pilnowała żebym się nie wyj***ł. Śmiesznie było, tylko co ona ma w ręku??? co ona tam k***a ssa?? Mi żadnego lizaka nawet nie zaproponowali, zaraz się zgłoszę z reklamacją!

edek.bajzel

2018-06-29, 21:20
pudel82x napisał/a:

Kiedyś mnie naprawiali w piątek 13-stego, był taki zapie**ol że nie było miejsca w sali wybudzeniowej i na czas zbicia narkozy zamknęli mnie w kiblu, co chwile podchodziłem do lustra pośmiać się ze swoich źrenic, matka tylko pilnowała żebym się nie wyj***ł. Śmiesznie było, tylko co ona ma w ręku??? co ona tam k***a ssa?? Mi żadnego lizaka nawet nie zaproponowali, zaraz się zgłoszę z reklamacją!


pewnie trafiłeś na szpital sponsorowany przez ZUS,
A więc moloch komunistyczny, z czasów SLD lub PO
będziesz szczęściarzem gdy nagrania małego członka, nie trafią do neta

razak

2018-06-30, 16:59
pudel82x napisał/a:

Kiedyś mnie naprawiali w piątek 13-stego, był taki zapie**ol że nie było miejsca w sali wybudzeniowej i na czas zbicia narkozy zamknęli mnie w kiblu, co chwile podchodziłem do lustra pośmiać się ze swoich źrenic, matka tylko pilnowała żebym się nie wyj***ł. Śmiesznie było, tylko co ona ma w ręku??? co ona tam k***a ssa?? Mi żadnego lizaka nawet nie zaproponowali, zaraz się zgłoszę z reklamacją!

kolorki na jęzorki ten czarny był cytrynowy :D