18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łysy powalony...

Jesse.Pinkman • 2021-10-26, 17:14
...na glebę i wyproszony z lokalu za brak maseczki.

ProVVe

2021-10-26, 17:58
Kazdy z tych maseczkowcow powinien wpie**alać z maska ma ryju... te k***a debile przecież sami nie maja masek... Chociaż po ostatnich fake wrzutach pewnie poszło o coś innego

juderaus

2021-10-26, 18:08
ProVVe napisał/a:

Kazdy z tych maseczkowcow powinien wpie**alać z maska ma ryju... te k***a debile przecież sami nie maja masek... Chociaż po ostatnich fake wrzutach pewnie poszło o coś innego



Chodziło o pedalską maseczkę z ogórków.

traf

2021-10-26, 18:14
strzelać do wszystkich bez masek i niezaszczepionych,to współcześni wrogowie ludu :)

CrookerS

2021-10-26, 18:37
Jedyny normalny to wlasnie byl ten lysy. Przeciec to byla restauracja i tak wpie**alaja bez maseczek wiec co to by wnioslo? Na naszym podworku nic nie lepiej...
Pelno wokol pojebow covidowych pozbawionych wlasnego myslenia i wierzacych w cale gowno tego cyrku. Az przykro sie robi ile (w moim wypadku) ameb umyslowych otacza mnie wokol...

budgie73

2021-10-26, 18:39
Byli szmalcownicy teraz mamy szmatowników.

Manolito666

2021-10-26, 19:17
traf napisał/a:

strzelać do wszystkich bez masek i niezaszczepionych,to współcześni wrogowie ludu



Strzelać to powinni do takich debili jak ty. Jakby ci dzisiaj telewizor powiedział, że wirus nie rozprzestrzenia się poniżej jednego metra od ziemi, to jutro zapie**alałbyś na czworaka.

traf napisał/a:

strzelać do wszystkich bez masek i niezaszczepionych,to współcześni wrogowie ludu



Sorry, dopiero teraz dotarło do mnie o co na prawdę Ci chodziło. Temat tak mi podgrzewa atmosferę, że zbyt szybko się denerwuję. Jeszcze raz sorry.

Marcin360360

2021-10-26, 19:59
Czlowiek atakuj drugą osobę dostaje w ryj i to on ma rację bo nie miał maseczki? Czy wam już ta cała szopka rozum odebrała? Chcesz wolności? To się wyprowadz z dala od ludzi a jak nie to się dostosuj do społeczeństwa pajacu jeden z drugim.
Ogrodzenie dwa psy karabin to jest wolność zdała od was.

Tratarara

2021-10-26, 20:39
Manolito666 napisał/a:


Sorry, dopiero teraz dotarło do mnie o co na prawdę Ci chodziło. Temat tak mi podgrzewa atmosferę, że zbyt szybko się denerwuję. Jeszcze raz sorry.



Bo jesteś zj***ny, ot co.

juderaus

2021-10-26, 20:42
Marcin360360 napisał/a:

Czlowiek atakuj drugą osobę dostaje w ryj i to on ma rację bo nie miał maseczki? Czy wam już ta cała szopka rozum odebrała? Chcesz wolności? To się wyprowadz z dala od ludzi a jak nie to się dostosuj do społeczeństwa pajacu jeden z drugim.
Ogrodzenie dwa psy karabin to jest wolność zdała od was.



Lepiej nie mieć maseczki niż nie mieć mózgu.

trytodie

2021-10-26, 20:43
traf napisał/a:

strzelać do wszystkich bez masek i niezaszczepionych,to współcześni wrogowie ludu



To po prostu idioci. Nikomu źle nie życzę, ale jakoś nie martwi mnie gdy obserwuje dookoła ludzi, którzy wierzyli w płaską ziemię i śmiercionki, a teraz leżą po oddziałach, wśród innych 99 procentach ludzi niezaszczepionych. Szkoda, że dopiero na takim etapie mądrzeją

Cudak

2021-10-26, 20:51
trytodie napisał/a:

To po prostu idioci. Nikomu źle nie życzę, ale jakoś nie martwi mnie gdy obserwuje dookoła ludzi, którzy wierzyli w płaską ziemię i śmiercionki, a teraz leżą po oddziałach, wśród innych 99 procentach ludzi niezaszczepionych. Szkoda, że dopiero na takim etapie mądrzeją



Hahaha co? Przechadzasz się po szpitalach, pytasz o płaskość ziemi i o to czy są takimi covidiotami jak Ty? :D

Czeczenito

2021-10-26, 20:57
Ale pięknie łysy dostał w cymbał :mrgreen:

kama3666

2021-10-26, 21:16
Jeżeli został upomniany i odmówił założenia maseczki, to dobrze mu tak. Popieram lanie foliarzy i niezaszczepionych

neo001

2021-10-26, 21:50
trytodie napisał/a:

To po prostu idioci. Nikomu źle nie życzę, ale jakoś nie martwi mnie gdy obserwuje dookoła ludzi, którzy wierzyli w płaską ziemię i śmiercionki, a teraz leżą po oddziałach, wśród innych 99 procentach ludzi niezaszczepionych. Szkoda, że dopiero na takim etapie mądrzeją



Zaszczepieni po prostu teraz leżą po oddziałach i umierają na grypę :D Szkoda, że tacy jak Ty nie mądrzeją nigdy :P