18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Luzik ziomuś!

~Velture • 2018-01-22, 10:23
Wszystko pod kontrolą :krejzi:


maki1981

2018-01-22, 12:14
Pewnie miał zaparowane lusterko wsteczne i chciał się tylko rozejżeć....

kopnijkota

2018-01-22, 14:08
Autostrada wszerz ma tyle co u nas wzdłuż.

Dee_Loc

2018-01-22, 22:47
za to nienawidzę autostrad w USA. Kalifornia chyba najgorzej... przykład autostrada 405 w LA:

1) 5 pasów w czym carpool, najlepiej kiedy jest ranek. Carpool zapie**ala szybciej i mogą być tylko pojazdy w których minimalna liczba osób to 2. Jedziesz sam? Wypad na pozostałe 4 pasy. Zapie**alasz carpoolem, mijasz korki i nagle jakiś chico wpada na pomysł "hej, pojadę sobie 200m CP i wbije się na pierwszym łączeniu. Ile razy ktoś wskoczył przede mnie albo łamał lusterko to nie policzę...
2) każdy pas jedzie z różną prędkością (dopiero w Teksasie widziałem zasadę jak u nas; jedziesz prawym, lewym tylko wyprzedzasz)
3) kierowcy to k***a DURNIE, poziom trudności przy zdobyciu prawka jest podobny do wygrania tazosa w czipsach
4) tam nikt, powtarzam NIKT nie wie co to kierunkowskaz. ch*j z miastem bo widać mniej więcej co się dzieje ale autostrada to loteria; nigdy nie wiesz co się odjebie (Czytaj mój pkt. pierwszy i film)
5) Ja wiem, 19 mln miasto. Każdy jedzie sam toteż więcej aut na autostradach ale k***a, jak masz zjechać na jakimś wyjeździe to weź zmień te pasy 2-3 mile wcześniej a nie pół mili przed zjazdem zapie**alasz ze skrajnego lewego pasa na prawą stronę bo ch*j k***a zjazd.

I tak, film powyżej to kalafiory. Taki k***a amerikan drim...

Rado

2018-01-22, 23:02
ta gość pewnie sam nie wie jak to się stało

~Velture

2018-01-23, 08:16
Cytat:

poziom trudności przy zdobyciu prawka jest podobny do wygrania tazosa w czipsach


Bez kitu ale nigdy nie znalazłem tazosa w czipsach a sporo ich kupowałem :krejzi: