18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Luksusowy Marszałek

decode21 • 2020-01-05, 10:25
Jak parkuje marszalek senatu Grodzki swoim luksusowym samochodem?
Na kopercie :mrgreen:

Pan_Cernik

2020-01-06, 00:11
Justynka99 napisał/a:

Obejrzyj coś poza Dziennikiem Telewizyjnym towarzysza Kurskiego to dowiesz się więcej.
Ale zamiast się douczyć lepiej obrażać. Typowe pisiorstwo.




Po pierwsze, nie oglądam tv. Żadnej.
Po drugie. Fragment o podejrzeniu łapówkarstwa Kaczyńskiego skasowałem z pierwotnej wersji postu, co poniekąd świadczy o przyznaniu się do błędu.

Co nie zmienia faktu że i tak :
po pierwsze, w sprawie "Srebrnej" główną osią oskarżenia jest zerwanie umowy na budowę biurowców. Sprawa z łapówką wyszła niby przypadkiem, kiedy sprawą zajął się Giertych. W odróżnieniu od sprawy Grodzkiego, Birgfellner jakoś nie może sobie przypomnieć komu i kiedy dał pieniądze.
Ale cóż, lewactwu to wystarczy.

po drugie, post dotyczył Grodzkiego i tego się trzymajmy. Szczególnie, że dzięki przywołaniu sprawy Srebrnej sama potwierdziłaś że to co o tobie napisałem jest prawdą. Że jesteś bezmyślną hipokrytką.

Jak widać, oskarżenia kierowane przez osobę ewidentnie sterowaną przez Giertycha są dla ciebie i całego lewactwa wiarygodne. Oskarżenia niczym nie poparte, tylko wyciągiem z konta.
Ale oskarżenia byłych pacjentów Grodzkiego i ich rodzin już nie.
Czy to nie jest hipokryzja?

PieronJasnySzlag

2020-01-06, 00:57
kolosasz napisał/a:

Są jeszcze niezależne sądy...


Niezależne od kogo? Chyba tylko od kaczyńskiego.

Justynka99

2020-01-06, 12:22
Pan_Cernik napisał/a:

Po pierwsze, nie oglądam tv. Żadnej.
Po drugie. Fragment o podejrzeniu łapówkarstwa Kaczyńskiego skasowałem z pierwotnej wersji postu, co poniekąd świadczy o przyznaniu się do błędu.
Co nie zmienia faktu że i tak :
po pierwsze, w sprawie "Srebrnej" główną osią oskarżenia jest zerwanie umowy na budowę biurowców. Sprawa z łapówką wyszła niby przypadkiem, kiedy sprawą zajął się Giertych. W odróżnieniu od sprawy Grodzkiego, Birgfellner jakoś nie może sobie przypomnieć komu i kiedy dał pieniądze.
Ale cóż, lewactwu to wystarczy.
po drugie, post dotyczył Grodzkiego i tego się trzymajmy. Szczególnie, że dzięki przywołaniu sprawy Srebrnej sama potwierdziłaś że to co o tobie napisałem jest prawdą. Że jesteś bezmyślną hipokrytką.
Jak widać, oskarżenia kierowane przez osobę ewidentnie sterowaną przez Giertycha są dla ciebie i całego lewactwa wiarygodne. Oskarżenia niczym nie poparte, tylko wyciągiem z konta.
Ale oskarżenia byłych pacjentów Grodzkiego i ich rodzin już nie.
Czy to nie jest hipokryzja?


No usunięcia nie widziałam. I nie, nie uważam oskarżenia wobec Kaczyńskiego za wystarczające do wsadzenia go. Pokazywałam tylko absurd Twojego rozumowania, że zeznanie świadka powinno wystarczyć do ukarania kogoś za korupcję. W KO, jak w każdej innej partii były przypadki korupcji, które zostały udokumentowane i te osoby zostały z partii usunięte. Jak nie ma dowodów, to głupotą jest danie temu wiary bez dowodów, bo w obecnej sytuacji politycznej i ciągłych przestępstwach rządu jest bardzo prawdopodobne, że jest to oskarżenie sfabrykowane. Po prostu stosuję domniemanie niewinności i jeżeli na tej podstawie wyrzucać Grodzkiego, to razem z Kaczyńskim, bo i jeden i drugi zarzut jest po prostu nie wystarczająco udokumentowany. A że bardziej wierzę w nieczyste zagrywki Kaczyńskiego to oczywistość.

poligon6

2020-01-07, 10:29
Justynka99 napisał/a:

A że bardziej wierzę w nieczyste zagrywki Kaczyńskiego to oczywistość.




O to chodzi, lemingi "wierza".

SQRW3L_ponury

2020-01-07, 11:48
poligon6 napisał/a:

O to chodzi, lemingi "wierza".



Typ łykajacy wszystkie brednie pisu jak saszka pałe, zarzuca umiarkowanej i wyważonej opinii (zrównującej ewidentnie identycznej klasy 'przestępstwa' kaczyniaka i grodzkiego) lemingoze :shock:

support3

2020-01-11, 23:46
poligon6 napisał/a:

O to chodzi, lemingi "wierza".



Zgadza się lemingu wierzysz w PISlamizm, TVPis i "nie, zależne sądy". Twoja wiara w towarzysza Balbinę i pachołków pokroju Banasia powoduje, że jesteś uważany za idiotę, gratulację :)