18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ludzie to kurwy odc. 9786738021

~Velture • 2018-02-23, 09:35
Nie wiem dlaczego mnie nie ruszają filmiki jak ktoś kogoś zabija i mam wyj***ne zupełnie a jak zobaczę coś takiego to mam ochotę zaj***ć takie gówno. :evil:


złychuj

2018-02-23, 09:39
Przecież to wzruszająca historia. Ta Azjatka zostawiła swój obiad komuś bardziej głodnemu niż ona. Mocne.

poligon6

2018-02-23, 09:41
A mogli zaj***ć kołakmi albo zjeść. Przyjedzie policja i sie zaopiekuje pchlarzem, bez przesady!

~Velture

2018-02-23, 09:47
poligon6 napisał/a:

Przyjedzie policja i sie zaopiekuje pchlarzem, bez przesady!


Mi chodzi o emocjonalną traumę zwierzaka. Cały świat dla psa to jego właściciele. Jest jak małe dziecko które nie rozumie dlaczego rodzic go zostawia.

janlew

2018-02-23, 09:51
Velture napisał/a:

Mi chodzi o emocjonalną traumę zwierzaka. Cały świat dla psa to jego właściciele. Jest jak małe dziecko które nie rozumie dlaczego rodzic go zostawia.



Pies, nie jest jak dziecko. Pies nie ma emocjonalnej traumy bo to zwierze, jak szczur czy krowa. Przestańcie k***a uczłowieczać zwierzęta, bo zezwierzęcacie ludzi. Kolejna popie**olona moda rozpoczęta przez Hitlera.

hellbwoi

2018-02-23, 09:52
Obosz.. jakiś ty delikatny.. co ty tu robisz? Wpłać teraz wszytki piniondz na konto jakichś animalsów i możesz oglądać harda dalej.

~Velture

2018-02-23, 09:56
janlew napisał/a:



Pies, nie jest jak dziecko. Pies nie ma emocjonalnej traumy bo to zwierze, jak szczur czy krowa. Przestańcie k***a uczłowieczać zwierzęta, bo zezwierzęcacie ludzi. Kolejna popie**olona moda rozpoczęta przez Hitlera.


Wcale. Powiedz to psom które latami chodzą na gród swojego pana albo latami czekały na swojego pana który umarł w pracy.
To tylko głupie zwierzę które sobie zrobiło tylko rutynowe spacery zupełnie przypadkiem w miejsca gdzie ostatnio był ich właściciel i zupełnie przypadkiem robiły to do swojej śmierci.

Jebnij się w kolano bo na głowę za późno.

krzyks

2018-02-23, 14:23
Velture napisał/a:

Ludzie to k***y odc. 9786738021



Wrzuć linki do poprzednich części 8-)

gtrunio

2018-02-23, 14:49
Velture napisał/a:


Wcale. Powiedz to psom które latami chodzą na gród swojego pana albo latami czekały na swojego pana który umarł w pracy.
To tylko głupie zwierzę które sobie zrobiło tylko rutynowe spacery zupełnie przypadkiem w miejsca gdzie ostatnio był ich właściciel i zupełnie przypadkiem robiły to do swojej śmierci.

Jebnij się w kolano bo na głowę za późno.



co ty robisz na sadisticu? przez takich jak ty już nie ma na hardzie znęcania się na pchlarzami :roll:

~Velture

2018-02-23, 14:55
gtrunio napisał/a:



co ty robisz na sadisticu? przez takich jak ty już nie ma na hardzie znęcania się na pchlarzami :roll:


A wyj***ne mam na znęcanie się nad bezdomnymi psami. Mówię o sytuacji porzucenia psa który całe życie znał właściciela a nie o jakimś kundlu z ulicy.
To jak z końmi gdzie regularnie wpie**alam kabanosy z koniny i mam wyj***ne a poruszyłoby mnie jakby ktoś zaj***ł konia którego wychowywał od małego i ten miałby z nim więź emocjonalną.

Kwestia kontekstu.

janlew

2018-02-23, 15:31
Velture napisał/a:

Wcale. Powiedz to psom które latami chodzą na gród swojego pana albo latami czekały na swojego pana który umarł w pracy... Jebnij się w kolano bo na głowę za późno.


Dobra już wyluzuj, ile ty masz k***a lat? Po pierwsze to Azja wiec ma tam status koguta. A dwa to pies ma na prawdę wyj***ne, a co go ciągnie do człowieka to micha, i przyzwyczajenie do niej. Chowaj od małego, oddaj obcemu do tresury, i zobaczymy czy cię nie ujebie w krtań na rozkaz. I dobrze, bo to k***a zwierze jest. I nie będę nic psu mówił, bo nie zwariowałem...

~Velture

2018-02-23, 15:47
@up
Nie wiem czy życie ciebie tak skrzywdziło, że zwierzak ciebie nie kochał czy po prostu nigdy nie miałeś psa bo starzy nie chcieli ci go kupić ale pie**olisz jak potłuczony.

kamczak

2018-02-23, 21:28
I po co to obejrzałem, ehhh kiedy kolejny sezon Rick and Morty ?

damianek222

2018-02-23, 21:48
co to za nuta ziomeczki?

cupcake_shadow

2018-02-23, 21:56
@up Blonde Redhead - For the Damaged Coda
A w komentarzach na YT pod tym sami fani Ricka i Mortyego :v