18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

PiecNaSzynach

2022-03-21, 08:18
MisiaXD napisał/a:

Każdy nagrywa jak chce. Nie pasuje nie oglądaj.



Jest to niezbyt efektywna metoda, a bohaterowie filmu mogą zostać nie nagrani, w razie nagłych ruchów

ArkSa

2022-03-21, 09:21
SanEscobar94 napisał/a:

pie**olę banialuki, ale w pierwszej albo drugiej klasie podstawówki czyli k***a jakieś 22 lata temu, mieliśmy kartkówkę z angielskiego. Pierwsze zadanie..
1. Przetłumacz na język angielski:
-Jak masz na imię?

następnych podpunktów nie pamiętam, ale przygłupi ziomek z klasy, Hubert G. bo rodo, ale jak jakimś cudem czyta to może będzie wiedział, wpisał odpowiedź do pierwszego punktu: Hubert G******



No w sumie podobna sytuacja z postem pizzerii. Logika podpowiada, by odpowiedzieć na pytanie, ale autor postu poinformował, żeby napisać taki komentarz, a nie odpowiedzieć na pytanie w komentarzu. Czyli wina autora postu głównie :)
I domyślam się, że jakby dać takie polecenie jakiemuś językoznawcy to napisałby to samo co było w komentarzach, bo tego oczekiwał(z racji swojej niewiedzy) autor.

Szakhal

2022-03-21, 09:46
Ej ale zdajecie sobie sprawę, że dobrze wszyscy napisali oprócz jednej osoby? :D Gdyby było napisane: Napisz w komentarzu odpowiedź na pytanie "Za co kochamy pizze?" Wtedy można było by popisać się kreatywnością.
Jedynym idiotom może być uznany gość który pisał tego posta, nie wiedzący jak ogarnia się social media, a jak one działają - vide jak ludzie je rozumieją.

ojcieckogut

2022-03-21, 13:44

Szakhal i ArkSa mają rację. Niektórzy ich poprzednicy racji nie mają.

Ci którzy piszą "ludzie to idioci" zawsze uważają, że sami nie mieszczą się w tej grupie, chociaż przecież są ludźmi. Zawsze ci "ludzie" to "oni" a nigdy "my" a na pewno nie "ja".
co ciekawe, osoby formułujące takie opinie praktycznie nigdy nie są wybitnymi jednostkami, a przynajmniej nigdy się nie spotkałem z kimś kto jest wybitny choćby w jednej dziedzinie i tak mówił o naszym gatunku. Nieraz spotkałem się za to z sytuacją, że osoby tak mówiące starają się w ten sposób dowartościować.


35i

2022-03-21, 15:52
ojcieckogut napisał/a:

Szakhal i ArkSa mają rację. Niektórzy ich poprzednicy racji nie mają.
Ci którzy piszą "ludzie to idioci" zawsze uważają, że sami nie mieszczą się w tej grupie, chociaż przecież są ludźmi. Zawsze ci "ludzie" to "oni" a nigdy "my" a na pewno nie "ja".
co ciekawe, osoby formułujące takie opinie praktycznie nigdy nie są wybitnymi jednostkami, a przynajmniej nigdy się nie spotkałem z kimś kto jest wybitny choćby w jednej dziedzinie i tak mówił o naszym gatunku. Nieraz spotkałem się za to z sytuacją, że osoby tak mówiące starają się w ten sposób dowartościować.



A często zdarza Ci się spotykać osoby potrafiące przyznać się do błędu? Pewnie pojedyncze sztuki na tyle inteligentne, że zdają sobie sprawę ze swoich słabości. Niestety, zdecydowana większość będzie szła w zaparte, że to niemożliwe, to nie one lub inna bajka. I to są dokładnie te same osoby, które opisałeś.

Cycu320

2022-03-21, 16:23
Szakhal napisał/a:

Ej ale zdajecie sobie sprawę, że dobrze wszyscy napisali oprócz jednej osoby? Gdyby było napisane: Napisz w komentarzu "Za co kochamy pizze?" Wtedy można było by popisać się kreatywnością.
Jedynym idiotom może być uznany gość który pisał tego posta, nie wiedzący jak ogarnia się social media, a jak one działają - vide jak ludzie je rozumieją.



Ja jebie... Ej zdajemy sobie sprawę żeś sam k***a jest JEDYNYM "IDIOTOM". Można "BYŁO-BY" ci k***a "zinstalować" oprócz social media słownik języka polskiego. Jakaś zaraza się rozeszła, zaczęło się od polskich gimbusowych MADEK które chcą wszystko aby dać swoim "DZIECIĄ". No i oczywiście to to k***a "OGARNĄĆ", jaki trzeba mieć ubogi zasób słownictwa aby stosować to te "OGARNIANIE". Wypust gimboateistycznych instrybutorów w natarciu.

Słowo vide (dosł. spójrz, tryb. rozk. od videre – widzieć) trafiło do języka polskiego z łaciny, podobnie jak kilka innych, np. wideo. Następny paproch ą ę, wpiszę sobię słowo którego nie znam znaczenia będęm mnieć +10 do ynteligencji, niech wiedzom z kim majom do czynienia...

mesjans

2022-03-21, 17:10
Wołam swoją żeby przeczytać jej ten post. Po przeczytaniu ona się śmieje i mówi "idioci" po czym pyta mnie czy napisałem komentarz. Mówię nie a po co? Ona: jak wszyscy błędnie napisali to może my wygramy. Mówię wracaj do kuchni.

jacapro

2022-03-21, 23:03
Znawca_Cipek napisał/a:

Prosba o pomoc! Przepraszam, ze tutaj, ale nie mam sie juz do kogo zwrocic. Mam na utrzymaniu trzech braci. To Rosjanie, ktorzy uciekli z ogarnietej wojna rozpentana przez Zachod z Republiki Dombasu. Zenia ma 15 lat, Alosza 16, a Jewgienij 17. Zanim zdazyli wejsc w doroslosc, przygniotly ich sankcje Zachodu. Wszyscy szukaja pracy. Ale na poczatek wystarczy cokolwiek. Zbieramy jedzenie, posciel, sianko do siennika, rozgrzane cegly, zeby mogli sobie w nogach polozyc przed zasnieciem. Kazda pomoc dla tych dzieci bedzie mile widziana. Poprosze o wiadomosc na priv, a podam numer konta.



Poproszę o numer konta, mam trochę zbędnej gotówki!

KtB

2022-03-24, 10:53
Przynajmniej było czytanie ze zrozumieniem. Pozostaje być dumnym w czasach, gdzie sztuka czytania (niestety również poprawnego pisania) zanika.

4Lokalny2Chłopaczek0

2022-04-03, 11:10
Niech idą do mopsu w rosji :D albo od razu do komory gazowej.

Znawca_Cipek napisał/a:

Prosba o pomoc! Przepraszam, ze tutaj, ale nie mam sie juz do kogo zwrocic. Mam na utrzymaniu trzech braci. To Rosjanie, ktorzy uciekli z ogarnietej wojna rozpentana przez Zachod z Republiki Dombasu. Zenia ma 15 lat, Alosza 16, a Jewgienij 17. Zanim zdazyli wejsc w doroslosc, przygniotly ich sankcje Zachodu. Wszyscy szukaja pracy. Ale na poczatek wystarczy cokolwiek. Zbieramy jedzenie, posciel, sianko do siennika, rozgrzane cegly, zeby mogli sobie w nogach polozyc przed zasnieciem. Kazda pomoc dla tych dzieci bedzie mile widziana. Poprosze o wiadomosc na priv, a podam numer konta.



Niech idą do mopsu w rosji :D albo od razu do komory gazowej.

Zarejestruj

2022-04-03, 11:43
[quote="OpenStreetMaps"]Tak ludzie to idioci
Wielkiego odkrycia nie zrobiłeś wystarczy tylko spojrzeć jak nagrywają filmiki telefonami. Nagrywanie w pionie jest powszechnie wyśmiewane..."
Wyśmiewana to jest twoja morda przez ludzi. Chyba ziemniakiem nagrywasz i otwarzasz jak masz problemy z filmikami Januszu.