18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Ludzie honor mechanika...

weryfikator4 • 2015-06-12, 11:10
Witam

Z satysfakcją, choć nie przepadam za Wujem Samem, podziwiam zaangażowanie amerykanów w budowaniu szacunku dla takich symboli jak flaga, hymn, narodowość, ojczyzna... Sam jestem patriotą i z nieukrywaną zazdrością patrzę na celebrację podobnych zachowań. Widziałem to na żywo, ale z szacunku nie filmowałem więc posilę się czyjąś twórczością.... Uwielbiam tego typu rytuały pewnie ze względu na to, że sam trudnie się podobnymi rzeczami.





Z tradycyjnym szczerym :idzwch*j:

baaldigart

2015-06-12, 11:33
Trochę to za sztuczne wszystko. W Polsce w Warszawie pod Grobem Nieznanego Żołnierza jest pełniona warta i o wiele lepiej to wygląda.

tomek1175

2015-06-12, 11:42
pie**olą ten teatrzyk 8 minut i lepiej jakby nie mogli dokonać zmiany warty jak u nas... Ale co sie dziwic jak to glowne Hamburgerowe źródło na którym opieraja swoją propagande ;)

mygyry

2015-06-12, 22:58
Nie zmienia to faktu, że jak na kraj z prawie żadną historią i wielkimi czynami, to zaszczepiają patriotyzm swoim rodakom od małego a u nas k***a? Uczyli hymnu na siedząco jak w ck dezerterach...

Pawlito

2015-06-12, 23:31
wyglądają jak profesjonalne, posłużne i posłuszne roboty -mają zabijać i ginąć ku "chwale" w interesie rządzących ... ich krajem

oc...........an

2015-06-13, 00:04
Wytresowali ich jak małpy i robią szopkę. Dzieciom w szkołach na początek dnia każą stać na baczność i śpiewać hymn i składać przysięgę na flagę ( :facepalm: ). Wspominałem już o tym, że nawet na stadionach przed meczem np baseballowym każą im słuchać hymnu i widzimy jak przykładają tłustą, świeżo wyjętą z paczki frytek, rękę do piersi i słuchając hymnu powoli przeżuwają hamburgera? :roll:

Heathen

2017-11-20, 17:21
Czy on zagląda do lufy?
Czy ta broń jest nabita?

Radek_Golfiarz

2017-11-20, 19:57
Nabitą by nie machali jak pajace we wszystkich kierunkach, więc i popatrzyć do rury może.