18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Lubuski żubr zastrzelony w Niemczech

Zadi_ • 2017-09-15, 13:21
Dla niezorientowanych tu link do artykułu: KLIK



:hitler:

Dexterous

2017-09-16, 11:36
Wielkim miłośnikiem zwierząt nie jestem, ale za zabicie żubra murzyński ch*j w dupę.

voidinfinity

2017-09-16, 12:25
poligon6 napisał/a:

A co wam mam powiedzieć cioteczki, nie macie pojecia o konserwatywnej mysli w Polsce,



Cytat:


Konserwatyzm – ideologia, która bazuje na hasłach obrony porządku społecznego oraz umacniania tradycyjnych wartości, takich jak: religia, naród, państwo, rodzina, hierarchia, autorytet.



Tylko wiesz jaki jest problem? W kraju w którym ponad pół wieku rządzi komuna, konserwatyzmem dla ludzi jest postawa pro-socjalna ;-)

Stąd pis uchodzi za prawicę, ponieważ realizuje konserwatywny program...no i się modli :amused:

poligon6 napisał/a:

Tyle wiecie co przeczytacie w internecie, wasze pglady to zlepek róznych ideologi które przyjmujecie bezkrytycznie,



No skoro są pomieszane, to przeczy że były przyjęte bezkrytycznie. To raczej taki prawaczek z ONR przyjmuje bezkrytycznie, albo lewaczek z antify :amused:

poligon6 napisał/a:


tu sobie łykne z GW że "Polacy nie są lepsi",



A są lepsi? Czy kolor skóry, lub urodzenie się na jakieś szerokości lub długości geograficznej czyni człowieka lepszym, czy gorszym?

Ziomuś, przejdź się po zagłębiach biedy i poobserwuj patologię. Inherentnie nie ma większej różnicy z tym co przypłynęło do europy, a rodzimą patologią - oprócz jednego czynnika - stopnia stężenia.

poligon6 napisał/a:


tam że substancji smolistych nie mozna spraszać, a wogóle socjal to syf i mamy oryginalna miesznkę. Jednym słowem jestem oryginalny na poziomie prostych haseł typu, powtarzam typu, nie żebym popierał "papierz chronił pedofili", "Żołmierze wykleci"mordowali chłopów"



1. Nie powinniśmy ściągać patologii nastawionej na socjal (ale Polska się wyludnia i potrzebuje rąk do pracy - więc bardzo możliwe że trzeba będzie imigrantów ściągnąć)
2. Nie powinniśmy utrzymywać patologii swojej lub obcej
3. Wapiesz chronił pedofili - ponieważ instrukcje szły z watykanu
4. Wśród wyklętych były także kanalie, zdarzały się niewinne ofiary, rabunki itd. - ale to ch*j - gorzej że próbuje się sprzedawać PW jako coś co taktycznie mogło się powieść. To jest k***a sp***olenie umysłowe w czystej postaci.

poligon6 napisał/a:


itp. Wasza wiedza to internetowy smitnik!



Świat nie jest czarno-biały.

mit2

2017-09-16, 13:01
voidinfinity napisał/a:

A są lepsi? Czy kolor skóry, lub urodzenie się na jakieś szerokości lub długości geograficznej czyni człowieka lepszym, czy gorszym?


Czarni mają średnio niższe IQ od białych, są też bardziej od nas kryminogenni. To samo tyczy się ciapaków. Tak więc kolor skóry i miejsce urodzenia czyni ludzi lepszymi lub gorszymi. Ludzie nie są równi - rasy ludzkie nie są równe.

voidinfinity napisał/a:

1. Nie powinniśmy ściągać patologii nastawionej na socjal (ale Polska się wyludnia i potrzebuje rąk do pracy - więc bardzo możliwe że trzeba będzie imigrantów ściągnąć)


To samo o swoim kraju myślała niemiecka makrela, jak otwierała granice dla muzułmańskiego bydła.

voidinfinity

2017-09-16, 13:15
mit2 napisał/a:


Czarni mają średnio niższe IQ od białych, są też bardziej od nas kryminogenni. To samo tyczy się ciapaków. Tak więc kolor skóry i miejsce urodzenia czyni ludzi lepszymi lub gorszymi. Ludzie nie są równi - rasy ludzkie nie są równe.



No to teraz mój drogi wykaż, że przyczyną jest rasa, a nie kultura :amused:

Tak jak pisałem - nie problem pokazać w Polsce miejsca gdzie mamy sporo białych dindu nuffinów - zwanych również "polaczkami".

k***a wystarczy rzucić okiem na byle filmik z zatrzymania przez policję żeby zobaczyć jak się białe małpy rzucają :amused:

ps. Żółci mają średnio wyższe IQ od białych. Jak się z tym czujesz? :amused:

mit2 napisał/a:

To samo o swoim kraju myślała niemiecka makrela, jak otwierała granice dla muzułmańskiego bydła.



Już parę razy tłumaczyłem, że polityka zachodu była taka żeby ściągać sobie gastarbeiterów, tylko przeliczyli się w kontekście integracji ich do społeczeństwa. W ich bucie nie rozważyli tego, że dla murzyna zostanie np. niemcem może nie być takie atrakcyjne.

Prawda jest taka, że dla araba czy murzyna z terenu byłej kolonii państwa zachodu są tym czym dla nas niemcy - oprawcą i rzeźnikiem. Tego się tak łatwo nie wybacza i środowiska ekstremistyczne na tym grają - próbując wywołać w europie wojnę domową.

No ale typowy janusz widzi to jako: "dzikie murzyny z afryki napadajooo, bo murzyny to są takie i srakie, za to my polacy to takie paniska że hoho".

Co nie zmienia faktu, że Polska się wyludnia i jak ktoś wierzy że program pincet+ coś znacząco zmieni - to znaczy że jest debilem ;-)

Pytanie będzie wtedy - kogo się do polaczkolandii uda przyciągnąć? Bo nawet murzyni z afryki stąd sp***alają.

mit2

2017-09-16, 14:04
Cytat:

No to teraz mój drogi wykaż, że przyczyną jest rasa, a nie kultura


Proszę bardzo - czarne i ciapackie dzieci urodzone w europie i USA są głupsze niż ich biali rówieśnicy.

voidinfinity napisał/a:

Tak jak pisałem - nie problem pokazać w Polsce miejsca gdzie mamy sporo białych dindu nuffinów - zwanych również "polaczkami".


Za to problem pokazać miejsca w afryce i u ababów gdzie nie ma "dindu nuffinów". Czujesz różnicę?

voidinfinity napisał/a:

ps. Żółci mają średnio wyższe IQ od białych. Jak się z tym czujesz?


Normalnie - przyjmuję to jako fakt. (Właśnie powyższą wypowiedzią zaprzeczyłeś swojemu twierdzeniu, że nie ma różnic między rasami ;-) )

voidinfinity napisał/a:

Już parę razy tłumaczyłem, że polityka zachodu była taka żeby ściągać sobie gastarbeiterów, tylko przeliczyli się w kontekście integracji ich do społeczeństwa.


Trzeba być debilem żeby myśleć, że niesortowane barbarzyńskie bydło w jakikolwiek sposób zintegruje się z rozwiniętym białym społeczeństwem.

voidinfinity napisał/a:

Prawda jest taka, że dla araba czy murzyna z terenu byłej kolonii państwa zachodu są tym czym dla nas niemcy - oprawcą i rzeźnikiem.


To po co przyjeżdżają osiedlać się w kraju znienawidzonego oprawcy?

voidinfinity napisał/a:

No ale typowy janusz widzi to jako: "dzikie murzyny z afryki napadajooo, bo murzyny to są takie i srakie, za to my polacy to takie paniska że hoho".


Jeżeli nie widzisz różnicy w kryminogennej masie zalewającej afrykę a Polakami, to ja gratuluję :lol:
Słowo "Polak" piszemy wielką literą. Jeżeli nie z szacunku do własnego narodu, to chociaż z szacunku do języka, którym się posługujemy.

Cytat:

Pytanie będzie wtedy - kogo się do polaczkolandii uda przyciągnąć? Bo nawet murzyni z afryki stąd sp***alają.


Daruj sobie takie teksty, koleś. murzyny i muslimy nie chcą się osiedlać w Polsce, bo mamy tu za mały socjal - ale to raczej wiesz.

Siberian_Meat_Grinder

2017-09-16, 14:49
AleDlaczego napisał/a:

Siberian_Meat_Grinder,

Nawet jeśli jest duża otulina nie oznacza to, że trzeba ją wykarczować. Tyle lat kornika nie było i nagle za rządów pis wyj***ło ich tyle, że trzeba drzewa wycinać? To szukanie środków na 500+ i utrzymanie elektoratu, a nie troska o drzewostan.



kornik był zawsze - od kiedy pamiętam, a bywam tam od 15 lat po kilka razy w roku i widzę jak z roku na rok coraz tragiczniej to wygląda. Jak jeszcze 7-8 lat temu 100-120 letnie drzewa rosły w bezpośredniej bliskości drogi Hajnówka-Białowieża, to teraz z tych drzew pozostały smutne, suche kikuty i brak jest drzew starszych, niż 15 lat w odległości 50 metrów od drogi. Dalej też jest tragicznie, ale po prostu nie widać - zasłaniają wyskakujące pośród tych kikutów wszechobecne krzaki ... tak zaczyna wyglądać puszcza. Sami leśniczy mówią, że jest bardzo źle - w rozmowie z jednym z lektorów Technikum Leśnego w Białowieży dowiedziałem się, że jak kornik będzie postępował dalej z taką intensywnością, ten las za około 100 lat będzie jedynie wspomnieniem.

voidinfinity

2017-09-16, 18:11
mit2 napisał/a:


Proszę bardzo - czarne i ciapackie dzieci urodzone w europie i USA są głupsze niż ich biali rówieśnicy.



Jeżeli wychowywali się w rodzinach innych niż murzyńskie - to tak, ale chyba raczej nie :amused:

mit2 napisał/a:


Za to problem pokazać miejsca w afryce i u ababów gdzie nie ma "dindu nuffinów". Czujesz różnicę?



W emiratach arabskich jest porządek. Dokonałeś odkrycia na miarę nobla - tereny podbijane, okupowane, kolonizowane mają bardziej przej***ne niż tereny gdzie jest stabilizacja polityczno-gospodarcza :amused:

Wiesz, że tam gdzie największa bieda w Polsce - tam największe zagłębia patologii? ;-)

Tam gdzie bieda tam patologia. A ponieważ jest patologia to jest bieda. Z patologii ciężej się wychodzi, niż w patologię wpada.

mit2 napisał/a:


Normalnie - przyjmuję to jako fakt. (Właśnie powyższą wypowiedzią zaprzeczyłeś swojemu twierdzeniu, że nie ma różnic między rasami ;-) )



Jak w pierwszej odpowiedzi. Jak potrafisz wykazać, że rasa ma dominujący wpływ na rozwój intelektualny, nad kulturą to wal śmiało.

Ale tak nie jest. Sprawdź sobie jak dziedziczona jest inteligencja - bo to jest najprostszy argument ;-)

W zasadzie to wyjaśnię, żeby nie było wątpliwości - szansa że dziecko będzie tak (lub bardziej) inteligentne niż rodzice wynosi zaledwie 50%. Wynika z tego, jak dużym komponentem jest wychowanie i edukacja - co pokazuje, że wahania średniej na poziomie kilku czy nawet kilkunastu punktów, może być spokojnie tłumaczona właśnie kulturą, a nie genami.

mit2 napisał/a:


Trzeba być debilem żeby myśleć, że niesortowane barbarzyńskie bydło w jakikolwiek sposób zintegruje się z rozwiniętym białym społeczeństwem.



Dlaczego debilem? Myślisz, że się nie da? Da się, trzeba tylko stosować odpowiednie metody. Niekoniecznie humanitarne. No ale jak ktoś wierzy, że kumbaya pokona wszystko - to faktycznie jest głupi.

Zresztą jest to też argument przeciwko socjalizmowi - bo braki na rynku pracy spowodowane były małą liczbą urodzeń. A te były spowodowane socjalizmem. Więc demokratyczny rząd musiał coś zrobić żeby zostawić socjalizm (którego chcieli wyborcy), a załatać brak rąk do pracy).

Przed tym samym problemem stanie Polska. W zasadzie już stoi jak popatrzyć na braki w ZUS.

mit2 napisał/a:


To po co przyjeżdżają osiedlać się w kraju znienawidzonego oprawcy?



Większość z tych co teraz przyjechało - po socjal. W przeszłości wielu przyjechało za chlebem - tak jak Polacy wypie**alali na zachód.

Jeżeli jesteś pracownikiem i masz szefa ch*ja, to zwykle i tak przychodzisz do pracy - chyba że masz lepsze opcje. Bo koszula bliższa ciału...ale tak jak w ich wypadku - tak w wypadku Polaków wątpię by kochali szwabów czy ruskich.

mit2 napisał/a:


Jeżeli nie widzisz różnicy w kryminogennej masie zalewającej afrykę a Polakami, to ja gratuluję :lol:
Słowo "Polak" piszemy wielką literą. Jeżeli nie z szacunku do własnego narodu, to chociaż z szacunku do języka, którym się posługujemy.



O Polakach piszę Polacy, a o polaczkach piszę polaczki - właśnie z tego szacunku.

mit2 napisał/a:

Daruj sobie takie teksty, koleś. murzyny i muslimy nie chcą się osiedlać w Polsce, bo mamy tu za mały socjal - ale to raczej wiesz.



Swobody gospodarczej też nie za wiele - i to jest problem. Bo choć patus po zasiłek nie przyjedzie - to biznesmen z walizką pieniędzy też nie.

ps. Żeby nie było, że zmyślam o tym zwijaniu się Polski - to są najnowsze dane GUS:





Nie będzie miał kto pracować - czyli płacić składek ZUS. Czyli np. moje pokolenie, jeżeli nie odłoży kasy bądź nie narobi dzieci - zdechnie z głodu. Co biorąc pod uwagę jak jesteśmy dociskani podatkami (ok. 50% dochodu) - nie jest wcale proste.

Ti...........ch

2017-09-16, 18:43
mit2 napisał/a:


Za to problem pokazać miejsca w afryce i u ababów gdzie nie ma "dindu nuffinów". Czujesz różnicę?



Problemem nie było gdy istniały tam silne dyktatury. Irak Husseina, Libia Kaddafiego. Obecnie np. Iran ajatollahów.

The_Generat

2017-09-16, 21:19
żeby zachować konwencję sadistica... k***a mać

tego się nie spodziewałem, jakby wyj***ć docinki, bluzgi i dosrywanie personalne to ten temat byłby najbardziej merytorycznym zestawieniem opinii i wiedzy na jaki w ostatnim czasie trafiłem w necie
i to w dziedzinach totalnie od siebie rozstrzelonych

mit2

2017-09-16, 22:02
@voidinfinity, niestety, ale z większością Twojej ostatniej wypowiedzi muszę się zgodzić :roll: Z tym, ze przyjmowanie imigrantów, aby odmłodzić społeczeństwo to bardzo zły pomysł.
Co do zależności inteligencji i rasy (a zależność jakaś musi być - każda rasa miała podobny start, a czarni dalej są tam, gdzie byli jakieś 2000 lat temu) to wątpię, aby ktoś wykonał porządne, skrupulatne badania i je opublikował. Naukowiec taki nie miałby już przyszłości po przylepieniu łatki rasisty i nazisty.

voidinfinity

2017-09-16, 22:41
mit2 napisał/a:

@voidinfinity, niestety, ale z większością Twojej ostatniej wypowiedzi muszę się zgodzić :roll: Z tym, ze przyjmowanie imigrantów, aby odmłodzić społeczeństwo to bardzo zły pomysł.



Lepiej byłoby urodzić tych obywateli, a jak imigrantów to kompatybilnych kulturowo. Widzisz możemy się czasem co do czegoś zgodzić ;-)