18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Lubisz kurczaka?

Spedi • 2016-01-31, 20:20
ON : lubisz kurczaka ?
ONA : nie
ON : a curry ?
ONA : sorry, nie
ON : to nie bedziesz zadowolona z tego co zrobilem
ONA : serio zrobiłeś dla mnie kurczaka curry ! ? :)
ON : nie
ON : r*chałem Twoja siostrę

z fejsa

TB303

2016-01-31, 20:36
Zaraz k***a... co?!

Rainbows20181512

2016-01-31, 20:52
Tylko prostaki się w taki sposób zachowują. Żałosne.

Po...........h8

2016-01-31, 23:21
-Od kiedy są razem?
-Kto?
-Twoje brwi.

orzeszwmorde

2016-01-31, 23:49
Jest święta zasada że nigdy, przenigdy, choćby nie wiem co ale nie wolno tknąć siostry swojej dziewczyny...






























..no chyba że to fajna dupa.

cinoslav

2016-02-01, 05:54
nie lubi kurczaka? Pewnie jakaś weganka popie**olona, j***ć ją i przy okazji jej siostrę

Lysack

2016-02-01, 09:33
-Kochanie, czy wyglądam grubo w tej sukience?
-Mam być z tobą szczery?
-Oczywiście
-r*chałem twoją siostrę

bli3

2016-02-01, 09:46
Spedi napisał/a:

ON : lubisz kurczaka ?
ONA : nie
ON : a curry ?
ONA : sorry, nie
ON : to nie bedziesz zadowolona z tego co zrobilem
ONA : serio zrobiłeś dla mnie kurczaka curry ! ? :)
ON : nie
ON : r*chałem Twoja siostrę
[/size]



ONA: ja też.

CiociaPestka

2016-02-01, 09:58
orzeszwmorde napisał/a:

Jest święta zasada że nigdy, przenigdy, choćby nie wiem co ale nie wolno tknąć siostry swojej dziewczyny...




..no chyba że to fajna dupa.



A co zrobić, jak ma brata?

wonszo

2016-02-01, 10:24
reddit->9gag->facebook->sadol... czy coś jeszcze po drodze ominąłem?

robsonix

2016-02-01, 10:52
@wonszo
Jeszcze wypok

Aueternum

2016-02-01, 12:18
@wonszo
serio przeglądasz aż tyle rzeczy? to co ty robisz? na zasiłku siedzisz czy na utrzymaniu mamy, bo nawet gimbus w szkole nie ma tyle wolnego czasu jeśli do niej uczęszcza

unforgivenn

2016-02-01, 12:58
Taka historia mi się przypomniała:
Pewien młodzieniec poznał dziewczynę. Ładna, zgrabna itd. No i oczywiście spotykali się już długo. Rodzinne obiady to u jednych rodziców, to u drugich. Takie już sielankowe życie się zaczynało. Plany na przyszłość, jakieś wspólne decyzje. I pewnego dnia u tej dziewczyny w domu miała miejsce sytuacja, że ona gdzieś tam wyjść musiała. Chłopak został sam w pokoju. Za jakiś czas drzwi się otwierają, wchodzi siostra dziewczyny. Taka laska, że aż po prostu wierzyć się nie chce, dziewczyna z pierwszych stron gazet. Gadka o głupotach i w końcu dziewczyna zaczyna łasić się do chłopaka. Ten się trochę wzbrania, ale taka ładna - żal nie skorzystać jak sama chce. Ale w końcu myśli "no nie, k***a" i przerywa tą zabawę i wychodzi. A tam za drzwiami ta jego panna stoi i oczy całe we łzach ze szczęścia i mówi "mój kochany! to była zaaranżowana sytuacja, moja siostra miała cię tylko skusić. Ale widzę, że naprawdę kochasz tylko mnie i nawet taka piękna kobieta jak moja siostra nie jest w stanie sprawić, że mnie zdradzisz!". A on w tym czasie, kiedy ona rozpływa się w zachwytach myśli "widać czasem dobrze zapomnieć zabrać kondomy z auta".