18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lubisz jajka?

~Velture • 2018-02-24, 11:40
Dożyliśmy niesamowitych czasów...
Autentycznie cudowne stulecie...

Nawet boję się pytać czy ktoś to na trzeźwo wymyślił i w ogóle po ch*j to komu potrzebne ale skoro da się na czymś zarobić to znajdzie się debil który za to zapłaci.
:homer:


takamahi

2018-02-24, 21:53
ch*jowy pomysł, ktoś już wymyślił noże do masła z tarką, nawet zamrożonym chleb posmarujesz i nie musisz każdego plastra rozpakowywać jak robisz kanapki hurtem, nie myslisz jak debil. :)

ManiacGregor

2018-02-24, 22:03
A po co to komu? A na co to komu potrzebne? Ale w żadnym wypadku, marihuanen nigdy w zyciu

Sosna84

2018-02-24, 22:41
Ja mam coś takiego, ale w różnych kształtach.
Zestaw 8 różnych foremek kosztował niecałe pisiont złotych

ellsworth

2018-02-24, 22:53
Rebeliant_ZPF napisał/a:

Fajne urządzenie, ale w sumie gotowanie w skorupce też całkiem spoko, bo nie trzeba zmywać skorupki, a ten wynalazek trzeba i trzeba na niego mieć dodatkowe miejsce.

Za 5 dolców mógłbym kupić zestaw 5-ciu.


No straszny problem wrzucić to do zmywarki razem z całą resztą garów.

filazaf

2018-02-25, 11:43
Dajcie jakiegoś linka, gdzie to można kupić

mkb88pl

2018-02-25, 11:53
Plagiat- widziałem coś takiego w "Seksmisji" Machulskiego :mrgreen:

Gerwazy Waligóra

2018-02-25, 17:36
Pytanie za 100 punktów:

- Czy ktos juz zrobil badanie ile substancji rakotwórczych wydzielają pod wpływem temperatury te plastikowe elementy?

Coś bym się tutaj zastanowił mocno na tym jak zdrowa jest ta alternatywa....

Kosmodysk

2018-02-25, 18:21
ellsworth napisał/a:


No straszny problem wrzucić to do zmywarki razem z całą resztą garów.


Pamiętaj, nie każdy ma żonę :-D

janlew

2018-02-26, 11:57
Powinno jeszcze zmieniać kolory w zależności czy jest na "miękko", "pół twardo", "twardo"

Wiewór

2018-02-26, 12:21
W 90% polskiego żarcia jest tłuszcz palmowy, azotan sodu, glutaminian sodu, tłuszcze utwardzone, tony cukru, barwniki, sztuczne substancje zapachowe, zagęszczacze i tony innego gówna a tu nagle ludziom przeszkadza plastikowe coś do gotowania jajek :D

kapadocja

2018-02-27, 23:04
Drogi modzie, coś mi kolejny post wyrażający lakonicznie i zupełnie moje zdanie na temat tegoż zacnego urządzenia usunął!
Droga społeczności sadistica!
Pragnę ogłosić, iż urządzenie owo jest :

doj***ne



Dziękuję, dobranoc.

St...........on

2018-03-03, 14:40
Aleo napisał/a:

Już dawno zostało udowodnione że plastik (folia, tworzywa sztuczne) wydzielają syf do żywności pod wpływem wysokiej temperatury... Smacznego.



Drogi kolego, nie ważne, liczy się kasa, popyt! (punkt widzenia sprzedawców). Nawet w wojsku dzisiaj można spotkać aluminiowe manierki, które się utleniają w gorącej zupie. Nie ważne, widzisz jest tu nawet użytkownik (nie pamiętam loginu) , który sprawdzał chińskie talerze, wazy, półmiski z radioaktywnego kruszcu. ch*j z tym ,że radioaktywne, rakotwórcze zwłaszcza dla osób o podwyższonym ryzyku zachorowalności, ważne że "świeci" w nocy...