18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lubisz jajka?

~Velture • 2018-02-24, 11:40
Dożyliśmy niesamowitych czasów...
Autentycznie cudowne stulecie...

Nawet boję się pytać czy ktoś to na trzeźwo wymyślił i w ogóle po ch*j to komu potrzebne ale skoro da się na czymś zarobić to znajdzie się debil który za to zapłaci.
:homer:


nwonigers

2018-02-24, 15:15
dobry pomysl, niejednokrotnie po ugotowaniu jajek skorupka nie chciala sie fajnie obrac i polowe bialka sie rozj***lo. Poza tym latwo zgrzac w tym jajko na miekko.

St...........on

2018-02-24, 15:19
Velture

"Nawet boję się pytać czy ktoś to na trzeźwo wymyślił i w ogóle po ch*j to komu potrzebne ale skoro da się na czymś zarobić to znajdzie się debil który za to zapłaci."- oczywiście, że tak! Widzisz, jestem zagorzałym Alibuyerem, 2 lata temu szukałem czegoś na Ali co mogło by się fajnie sprzedać na Islandii. Wpadłem na figet spinnery, i tak myślę, k*** po co komu to, zj***ny design, bez użyteczna zabawka. Pół roku później.... JEBBBBB ! Figet spinnery zalewają Islandię! Stają się fenomenem sp***olonej młodzieży, początkowe ceny sięgają 600% ceny z Ali!! k***a nawet mi nie mów .... Wszystko się sprzeda co prowadzi do sp***olenia i lenistwa.

Dziś (w sensie teraźniejszości) w Reykjaviku jest zajebisty problem z kradzieżą skuterów i samochodów. Myślę sobie " raz się sparzyłem, to teraz ostrożnie" - kupiłem 2 sztuki lokalizatorów GPS (6V-48V) z wbudowaną baterią do podtrzymania systemu, myślisz że chociaż jedna sztuka się sprzedała? ch*ja! Te leniwe, tępe ch*je wolą płakać na FB forach, że zaj***li mu auto, skuter, niż myśleć prewencyjnie i zainstalować głupi lokalizator za grosze. Rekin biznesu, dzisiaj musi być geniuszem, który potrafi myśleć jak kompletny debil. Jeśli uważasz się się za geniusza i chcesz sprzedać genialne pomysły, zostaniesz bankrutem. To nie ma popytu (no może poza przemysłem zbrojeniowym, ale na to trzeba mieć licencje). Ale jeśli uważasz się za geniusza i myślisz jak debil, żeby stworzyć coś dla debili i leniwców staniesz się rekinem jak np.śp. Jobs. Widzisz w tym sens?

vass

2018-02-24, 15:37
Nie ma bardziej wk***iającej rzeczy jak skorupka przyklejona do jajka. Dobry pomysł.

JohnMadafaka

2018-02-24, 15:48
Też stwierdzam, że to jest zajebiste. Szczególnie fajne musi być do robienia jaj na miękko, bo gdy są swojskie to są zwykle uj***ne gównem. Zawsze mnie to wkurza i najpierw je myję octem, a potem dopiero gotuję. Jakby jeszcze była w tym stopka, żeby to postawić na talerzu to w ogóle kosmos, bo eliminuje podstawkę.

Jędrula

2018-02-24, 17:09
Rebeliant_ZPF napisał/a:

Fajne urządzenie, ale w sumie gotowanie w skorupce też całkiem spoko, bo nie trzeba zmywać skorupki, a ten wynalazek trzeba i trzeba na niego mieć dodatkowe miejsce.

Za 5 dolców mógłbym kupić zestaw 5-ciu.



JohnMadafaka napisał/a:

Też stwierdzam, że to jest zajebiste. Szczególnie fajne musi być do robienia jaj na miękko, bo gdy są swojskie to są zwykle uj***ne gównem. Zawsze mnie to wkurza i najpierw je myję octem, a potem dopiero gotuję. Jakby jeszcze była w tym stopka, żeby to postawić na talerzu to w ogóle kosmos, bo eliminuje podstawkę.


Jest stopka, koszt od 4-5zł ma alledrogo, a na ali od ok. $3 za 6szt w obydwu przypadkach. Ja jeszcze wziąłem eggtimer żeby robić na miękko.

BTW kącik kulinarny się zrobił, temat ma więcej komentarzy niż piw :amused:

Perhydrol

2018-02-24, 17:21
Rebeliant_ZPF napisał/a:

Fajne urządzenie, ale w sumie gotowanie w skorupce też całkiem spoko, bo nie trzeba zmywać skorupki, a ten wynalazek trzeba i trzeba na niego mieć dodatkowe miejsce.

Za 5 dolców mógłbym kupić zestaw 5-ciu.


A na dodatek rozdrobnione skorupki można z powrotem rzucić kurom, albo zrobić sobie fajny nawóz do kwiatków :P

Gdzio90

2018-02-24, 17:38
mnie i tak najbardziej wk***ia tłuczenie obsranych jajek do smacznej jajecznicy.

Pa...........or

2018-02-24, 18:50
Na harda z tym!!

edek.bajzel

2018-02-24, 19:14
jebie reklamą, a Pedały Sadola już mają mokro w rajtuzach,
gdybym Cię nie znał to pomyślałbym że jesteś żydem, który zarabia na wszystkim

kenzol

2018-02-24, 19:20
Polecam nalać pół szklanki wody, ostrożnie wbić no niej jajko i wstawić do mikrofali na jedną minutę na pełnej mocy. Efekt ten sam i oszczędność kasy.

Piotru70

2018-02-24, 19:43
Która chce śmietanę z moich jajek?

Henta

2018-02-24, 20:28
Boże czy wy na serio? Takie zachwyty a to jest stary patent jak świat tylko zamiast tego plastikowego syfu używa się szklanki tzw. jajka po wiedeńsku.

Jak tak bardzo sracie w gacie to sprawdźcie jajka w koszulce to będziecie mieli zdziwienie :sraczka:

Aleo

2018-02-24, 20:55
Już dawno zostało udowodnione że plastik (folia, tworzywa sztuczne) wydzielają syf do żywności pod wpływem wysokiej temperatury... Smacznego.

gabriel0

2018-02-24, 20:58
Jak ktoś chce jeszcze jeden pomysł na genialny biznes to polecam produkcję masła w plastrach. To też by był genialny biznes.