18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łowienie piranii.

Suspens • 2015-10-14, 02:23
Tak niewiele potrzeba do szczęścia!


Breakdrowser

2015-10-14, 06:58
Ochydnie smakuje, ale ryba to zawsze ryba. Jest co do ryja wlozyc.

nowynick

2015-10-14, 08:20
żarłoczne sk***ysyny...

kąpiel w pobliżu raczej wzbroniona

MaratHS

2015-10-14, 11:01
Zawsze można wyrzucić kilka tysięcy piranii przy portach tam gdzie przypływa najwięcej uchodźców do europy i wywracać łodzie :amused:

RastaTrance

2015-10-14, 11:45
Gdyby był męski to by łowił na siusiaka.

mpg40

2015-10-14, 14:16
Breakdrowser napisał/a:

Ochydnie smakuje, ale ryba to zawsze ryba. Jest co do ryja wlozyc.



a probowales usmazyc? :-)

nowynick

2015-10-14, 15:18
MaratHS napisał/a:

Zawsze można wyrzucić kilka tysięcy piranii przy portach tam gdzie przypływa najwięcej uchodźców do europy i wywracać łodzie :amused:



widzę jeden problem, nie chodzi mi tu o problem moralny czy etyczny, w dupie mam też co lewicowcy i ruchy proimigracyjne o tym temacie sądzą, nie też będę moralizował o prawie ludzi do życia....no więc problem z Twoim planem polega na tym, że piranie są słodkowodne... :mrgreen:

Alonso

2015-10-14, 16:51
Niepotrzebnie tak daleko zarzuca. Za bardzo się wysila, utrudnia sobie.

Dreamer

2015-10-14, 17:06
nowynick napisał/a:



widzę jeden problem, nie chodzi mi tu o problem moralny czy etyczny, w dupie mam też co lewicowcy i ruchy proimigracyjne o tym temacie sądzą, nie też będę moralizował o prawie ludzi do życia....no więc problem z Twoim planem polega na tym, że piranie są słodkowodne... :mrgreen:



A w dodatku żeby zaatakowała człowieka, trzeba mieć otwartą krwawiącą ranę. Jak nie wyczują krwi możesz sobie obok nich pływać i dawać im buzi.

kampton

2015-10-14, 17:27
Dreamer napisał/a:



A w dodatku żeby zaatakowała człowieka, trzeba mieć otwartą krwawiącą ranę. Jak nie wyczują krwi możesz sobie obok nich pływać i dawać im buzi.




To może zrobić basen przejściowy ze słodką wodą i każdego z nich delikatnie zaciąć ?
Problem rozwiązany . :szczerbaty: