18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Loty

djted • 2019-08-05, 22:55
Jakie Państwo ma najtańsze linie lotnicze na świecie?
.
.
.
.
.
.
Państwo Kuchcińscy

r061071

2019-08-05, 23:06
dobre masz pivo

tanie linie tanie państwo tani umysł

tomasz220289

2019-08-05, 23:17
hahaha i polaczki walkuja temat tydzien, a jak ten gosciu zablokowal mozliwosc pierwszego czytania miesiac temu, i nie przyjal do laski marszalkowskiej pewnej ustawy to cisza w tamacie.

a o czym mowie? o ustawie anty 447 ktora by karala za probe realizacji zydowskich roszczen, drugie podejscie takze odrzucone przez pis, a kaczor mowil nie oddamy ani guzika. hahah za slowami czyn juz nie poszedl, dodam ze PO wstrzymalo sie od glosu hahahah

nad nami widmo zydowskiej okupacji, tzn nie bede was sciemnial, juz dawno wszystko przyklepane, a te tamaty to dla gawiedzi i dla was durnie byscie mieli odwrocona uwage od spraw waznych, bo nie mowi sie o sznurze w domu wisielca,


Loaloa

2019-08-06, 00:06
@up
I o co ten wrzask? Jak jakąś kasę komuś wisicie, to należy ją oddać. A Kuchciński zrobił sobie z państwa prywatną i darmową firmę taksówkową. Prawdziwy polak - pisowiec - złodziej.

Miles87

2019-08-06, 00:11
tusk też leciał i nie było teamtu a że katolik leci to afera...

lm65

2019-08-06, 00:23
@up leciał, ale ze stanowiska :)

bleblebator1

2019-08-06, 02:58
Miles87 napisał/a:

tusk też leciał i nie było teamtu a że katolik leci to afera...



latał też chłopak młodej tuskówny i była cisza

Miles87

2019-08-06, 08:11
@bleblebato to akurat kłamstwo. A pisior zasrany wylatał kilkadziesiąt litów. Kto zagłosuje na pisiorstwo ten debil

Wiewór

2019-08-06, 08:17
Luftmarszałkowi to się k***a po prostu należy!
Jasny ch*j jaką ja mam bekę z pisowskich ciołków. Jeszcze nie mieliśmy wyborców takich debili, którzy by się dali tak robić w ku*asa.
Pis mało tego, że pluje im na ryje smarkami i mówi, że pada. Kuchciński osobiście wyciąga swojego pedofilskiego ch*jka leje śmierdzącym moczem na twarze swoich wyborców, strzepuje im na głowy, wyciera ch*ja w firankę i mówi, że to deszcz a pisowska swołocz ociekająca moczem rozdziawia swoje bezzębne ryje w uśmiechu i mówi, że Tusk też latał.
JA pie**olĘ.


longlong7

2019-08-06, 09:24
tysiące opinii i żaden nie ma racji;D

Miles87

2019-08-06, 09:54
@longlong7
Nie każdy pedofil to ksiądz ale każdy wyborca pisu do debil. I co głupio ci teraz?

r061071

2019-08-06, 11:12
bolszewikom rozdającym piniundze karynom i jesikom stanowcze NIE k***a

mr.moose

2019-08-06, 11:13
Kawał bardzo dobry. Ludzie cisniecie po sobie, jak ktos mowi prawde lub ma inne zdanie. Taki tusk,kaczor i bolek ze swoja kasta maja z was beke... Od 30stu lat wszyscy politycy wala nas dupsko., a wy tylko plujecie na siebie bo ten glosuje pelo lub wznawca pislamu... Hmmmm i oto im wlasnie chodzi. Tutaj u nas w pl jest raj dla zagracznych firmy, itp. Cala kasa leci do kieszeni politykow i jest wypowadzana z naszego kraju. Polska, ma potecjal ale jesli ludzie beda nada toczyc walke miedzy soba,to pl nigdy nie bedzie cos znaczyla. Dajmy na to taki tuskiewicz moi drodzy on bedzie mial 60k+ emeryturki, a wy dajej wychawalajcie ty ciolkow. Przeciez rzady pontrwaly 8 lat, a nawet grzesiu schetyna nie potrafi powiedziec co oni takiego dobrego zrobilii na kraju. Dziwnie,co nie? Ps wpiszcie sobie na yt-dzien swira politycy i sie zadtanowcie. Tak na marginesie nie popietam zadnej partii,bo oni sa sibie wszycy warci. Pozro i milego dnia.