18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lotnik ...

McSadol • 2022-06-23, 22:34
maseczki to im wryli na stałe do psychiki ..

Ogórek

2022-06-23, 22:42
Piwo dla operatorów, trzy kamery zbliżenia na desperata, oczekiwanie na skok i w końcu to na co wszyscy tu czekają. Długi swobodny lot ku przeznaczeniu z ujęciem uderzenia. Wiadome brakuje ujęć z pobrania denata z ulicy oraz z kostnicy. Nie mozna mieć wszystkiego.

krolikosus

2022-06-23, 22:44
Jakbym mial leciec czy r*chac ostatni raz.. to bym zdjal i maseczke i kondoma

petereg

2022-06-23, 22:47
Londowanie telemarkiem....

Ovies

2022-06-23, 23:17
Trenował na casting do pierwszej części matrixa

Beka_XD

2022-06-23, 23:35
A wystarczyło kaganiec z ryja ściągnąć, to by korpo-szczurowi mózg się dotlenił i czarne myśli by może odeszły...

hacked15

2022-06-23, 23:41
dobrze ze miał maskę bo by jeszcze kogoś zaraził

Mrrm

2022-06-24, 00:02
Jak bys kiedykolwiek wyszedł z piwnicy to może byś wiedział ze w Azji maseczki są na porządku dziennym już od conajmniej 30 lat, zasada jest taka że im większe miasto tym więcej ludzi chodzi w maseczkach.

Fzhut

2022-06-24, 00:28
"w Azji maseczki są na porządku dziennym już od co najmniej 30 lat"
W szczególności wśród samobójców :)

Tulipan33

2022-06-24, 00:41
krolikosus napisał/a:

Jakbym mial leciec czy r*chac ostatni raz.. to bym zdjal i maseczke i kondoma

Zwariowałeś? A jakby po drodze koronawirusa złapał?! Od tego można umrzeć!

:mrgreen:

olo1990pl

2022-06-24, 01:29
@krolikosus @Beka_XD @hacked15 @Tulipan33
W Azji ktoś mądry dawno temu zauważył, że jak był chory i zakrywał usta maską to w jego otoczeniu mniej ludzi chorowało.
Przekazywał wiedzę swoim współplemieńcom i od tamtej pory ich kultura nakazuje zakrywanie sobie mordy jak chorujesz, byś debilu nie zaraził innych. Lub zakładanie maski przydaje się jak na dworze trzeba przeżuwać i popijać wodą powietrze z powodu zapylenia/zanieczyszczenia (jak w Katowicach lub w zimę w Krakowie).

Niestety w Europie i Stanach ludzie są debilami i tego nie zauważają i według was maska to kaganiec, który służy do kontroli "umysłu". Wiem, że rząd przesadził z obostrzeniami, ale k***a, maski dla osób które są chore to najlepsze zabezpieczenie przed rozprzestrzenianiem się chorób przenoszonych drogą kropelkową.

Jak nigdy nie było przeziębień/grypy w okresie późno wiosennym/letnim to teraz 3/4 ameb w poczekalni chce wypluć płuca, albo leje mu się rzeka glutów z nosa. Ale i tak nie założą maseczki, bo on mają otwarty umysł i nie dadzą się kontrolować! A jak zapytam o szczepienie p/COVID-19 to 1/5 miały te minimum dwie dawki. k***a 3lata temu od maja do września miałem 2-3 pacjentów na godzinę (w ciągu dnia 3 przeziębienia) i mogłem czytać książkę lub grać na konsoli między nimi, teraz mam zapisywanych po 6 i jeszcze przychodzą i proszą by ich dodatkowo przyjąć, bo od rana lub 2dni napie**ala ich gardło, kaszlą i leje im się z nosa.

k***a jak były obostrzenia COVIDowe to ilość przeziębień/gryp była prawie zerowa (poza początkami fal zachorowań, wtedy jak przychodzili to ~70% ludzi było COVID (+)). Bo nosiliście maski i trzymaliście się od siebie z daleka. Jak tylko zluzowano obostrzenia to mam wrażenie, że ludzie "na złość lekarzom i rządowi" postanowili na rynku i placach miejskich pójść w ślinę ze wszystkimi co tylko mają jakiekolwiek objawy przeziębieniowe.

A co do filmiku -> 10pkt za lot. Krata browców dla operatorów kamer i montażysty.

RedBlueManieK

2022-06-24, 02:09
McSadol napisał/a:

maseczki to im wryli na stałe do psychiki ..

Jeżeli miejsce na filmiku to Chiny to nie koniecznie musi to być maseczka na świrusa. W Chinach jest tak potężny poziom smogu że noszą maseczki antysmogowe.

feniks_01

2022-06-24, 04:29
Przynajmniej nikt nie napisze na akcie zgonu "covid"

Janko

2022-06-24, 07:41
No i ch*j przynajmniej nikt mu mandatu nie wystawi za brak Maseczki