18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łotewska policja

~Velture • 2017-11-24, 10:51
A wy dalej narzekajcie na polską policję :homer:

Banda jednostrzałowych p*zd ale ten gość powinien przejść z policji do straży miejskiej jednak.

kucharek

2017-11-24, 11:15
Mógł wysłać młodego na tamten świata dla przykładu. Eh...

tonieja

2017-11-24, 11:18
niedożywiony to słaby

Siberian_Meat_Grinder

2017-11-24, 12:14
gość ogólnie powinien być zwolniony ze służby w trybie natychmiastowym (kompletna nieprzydatność do służby), jego wspólnik również - btw k***a, gdzie on k***a był?

Co jak co, ale do służb mundurowych powinni iść ludzie, którzy swego czasu dawali sobie po mordach - nie mordowali i skakali po głowach, ale tacy, którzy wiedzą co znaczy normalnie dać sobie po ryju na ulicy. Bo sorry, ale wszystkie taktyki i techniki interwencji można obić o kant ch*ja - w trybie szkoleń jakie prowadzi policja to z c*pki nawet i w 10 lat twardego ku*asa nie ulepisz (nie mówimy o jakimś SPAPie, bo oni nic innego nie robią codziennie prócz siłowni i lania się po ryjach na treningach). W mundurze potrzeba facetów (tak, facetów, nie kobiet) z takiej "szarej strefy" - nie do końca seba spod bloku i nie do końca mózgowiec sprzed kompa. Także niech każda taka potencjalna c*pka sama zada sobie pytanie, czy się do munduru nadaje, bo później - tak jak w tym wypadku - wstyd na Youtubie przed szeroką publicznością :)

poligon6

2017-11-24, 12:58
Jak nie gazem to prądem, na co on czekal. W USA juz byłby odstrzał u nas wpie**ol na komendzie. Tak to sie robi w cywilizowanych krajach

Wiewór

2017-11-24, 13:57
Na Myślał, że pochwycił zimnioka a to były halucynacje i śmierć z niedożywienia. Takie jest życie.

Hoofner

2017-11-24, 14:15
Policjant największa ciota jaką widziałem.

biala20

2017-11-24, 16:05
Za oklepanego psa zawsze piwko! Szkoda, że tak mało szpiców dostał!

KlinikaAborcyjna

2017-11-24, 17:28
Ostatnie piwko na pocieszenie młodemu łotewskiemu sebiksowi bo za napaść na policjanta pójdzie siedzieć :kawa:

cowboy

2017-11-24, 18:21
biala20 napisał/a:

Za oklepanego psa zawsze piwko! Szkoda, że tak mało szpiców dostał!



:badyl:

Maja83

2017-11-24, 18:28
Mam nadzieje,że szczeniak zwrócił odznakę jeszcze tego samego dnia,mógł ją też oddać temu dzieciakowi co go oklepał.

strzelec59

2017-11-24, 18:32
Co wy pie**olicie. Starał się nie uszkodzić chłopaka bo młody i przesadził z ostrożnością. Szmaciarze to te młode chłopaki. Nie rokują na dobrych obywateli, wśród których można by czuć się bezpiecznie.