18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Loteria z nagrodami

gabriel0 • 2018-11-23, 11:16
Ostra kampania. Aż szybę zaplułem.

Tylko szkoda że aż taka droga ta loteria :emo:

~Velture

2018-11-23, 11:19
Nowoczesne bo faceci dyskryminowani i w podtekscie to niby my zarażamy tylko.

skywalker75

2018-11-23, 11:25
Velture napisał/a:

Nowoczesne bo faceci dyskryminowani i w podtekscie to niby my zarażamy tylko.



Gdyby byli faceci, to by było homofobiczne i od razu artykuł w wybiórczej ;)

janlew

2018-11-23, 11:34
I znów ta poprawność polityczna. Powinno być:
"Lubisz się k***ić z ciapatymi i murzynami?"

krecikprecik

2018-11-23, 12:37
Velture napisał/a:

Nowoczesne bo faceci dyskryminowani i w podtekscie to niby my zarażamy tylko.




I tu się mylisz z tą dyskryminacją, bo częściej dochodzi do zakażenia kobiet przez mężczyzn, dlatego że sperma ma dłużej kontakt z błonami śluzowymi.

garota

2018-11-23, 13:14
[quote="gabriel0"]Ostra kampania. Aż szybę zaplułem.

/quote]

Za późno. Jak miałeś już w buzi to po ptakach. Tak twierdzą specjaliści.

Wiewór

2018-11-23, 13:18
Prawda, że kobietę się łatwiej zaraża bo nie dość, że ma trzy otwory na prącie to jeszcze po spuście sperma może w niej trochę poleżeć, więc wirus ma więcej czasu na skuteczne zarażenie.
Z takież też powodu HIV był uznany za chorobę pedałów. Pedały częściej się zarażały.

janlew

2018-11-23, 14:25
Abraxus napisał/a:

Prawda, że kobietę się łatwiej zaraża bo nie dość, że ma trzy otwory na prącie to jeszcze po spuście sperma może w niej trochę poleżeć, więc wirus ma więcej czasu na skuteczne zarażenie.
Z takież też powodu HIV był uznany za chorobę pedałów. Pedały częściej się zarażały.


To u was tak jest? Gdzie żydówki mają pozostałe dwa otwory na prącie? Widziałem że mają pochwy w poprzek, ale nie że aż trzy. Jedna jest pod drugą?
Powiem ci jako ciekawostkę, że chrześcijanki mają różne otwory, i można ich różnie używać, ale docelowo na prącie przeznaczony jest jeden.
...no ale ale, wracając do tematu, czy zależnie od wybranego otworu na prącie, żydówka rodzi np.:
- ortodoksa
- bankstera
- lub lewaka żydokomunistę?

loszo

2018-11-23, 15:53
janlew napisał/a:


To u was tak jest? Gdzie żydówki mają pozostałe dwa otwory na prącie? Widziałem że mają pochwy w poprzek, ale nie że aż trzy. Jedna jest pod drugą?
Powiem ci jako ciekawostkę, że chrześcijanki mają różne otwory, i można ich różnie używać, ale docelowo na prącie przeznaczony jest jeden.
...no ale ale, wracając do tematu, czy zależnie od wybranego otworu na prącie, żydówka rodzi np.:
- ortodoksa
- bankstera
- lub lewaka żydokomunistę?



Co ty pie**olisz ze docelowo przeznaczony jest jeden. jak jesteś ciatą to używasz tylko jednego.
Każdy używa dwuch a co wieksi farciarze trzech... ehh
Dlatego potrzebe są niektórym dz**ki zeby walic je w dupe

janlew

2018-11-23, 16:03
loszo napisał/a:

Co ty pie**olisz ze docelowo przeznaczony jest jeden. jak jesteś ciatą to używasz tylko jednego.
Każdy używa dwuch a co wieksi farciarze trzech... ehh
Dlatego potrzebe są niektórym dz**ki zeby walic je w dupe


Otwór na penisa u normalnej kobiety jest jeden, tak to zostało przewidziane. To że wsadzasz ku*asa w końcówkę tłumika w aucie, nie sprawia że końcówka, staje się otworem na penisa. Podobnie jak nie stanie się otworem na penisa odbytnica twojej mamy czy taty. To dalej jest dupa, dupa do srania. Od razu podpowiem że jak włożysz tam karton z otwartym mlekiem, dupa nie stanie się lodówką.
PS. Ciekawy masz światopogląd skoro uważasz że ciotą jest ten który wsadza ku*asa w c*pkę, a męskość pojmujesz przez wiercenia ku*asem w dupie. Obawiam się że niewiele ci zostało czasu aż całkowicie przestawi ci się wajcha, i uznasz że generalnie "pieprznie kobiet jest dla ciot"

TB303

2018-11-23, 16:10
janlew napisał/a:

To dalej jest dupa, dupa do srania.


I od wypinania się księdzu, jak to robiłeś w dzieciństwie :kawa:

janlew

2018-11-23, 16:12
TB303 napisał/a:

I od wypinania się księdzu, jak to robiłeś w dzieciństwie :kawa:


Ciekawe masz doświadczenia, ale nie próbuj zarzucać mi tego co wyprawiałeś z własnym ojcem. Gdybym ja miał takie przykre doświadczenia, to też zostałbym pewnie lewackim antykatolickim zjebem i dołączył do waszego kółeczka wzajemnej adoracji. Jak widać tak się nie stało.

TB303

2018-11-23, 16:14
janlew napisał/a:


Ciekawe masz doświadczenia, ale nie próbuj zarzucać mi tego co wyprawiałeś z własnym ojcem. Gdybym ja miał takie przykre doświadczenia, to też zostałbym pewnie lewackim antykatolickim zjebem i dołączył do waszego kółeczka wzajemnej adoracji.



Musisz się bardziej wysilić :kawa:

Fukuoka

2018-11-24, 00:17
nic dziwnego. Zbliża się 1 grudnia. Światowy dzień walki z Aids. Lepiej sobie przedać syfa niż komus go potem sprzedać.

neonline

2018-11-24, 14:02
zwaliłem i do tego, fajna dupcia fajne oczy , fajny nos i uszy. sexiasta mazyna z dupą z zajebistymi uszami :D