18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Loteria dla seniorów...

~DMT • 2023-04-13, 11:43
Po odbiór nagrody głównej - zapraszamy osobiście... :amused:


bercisko

2023-04-13, 11:51
Adolf też miał loteria z darmowymi kremacjami. Tylko, że obowiązkowymi. Po kąpieli. Gazowej




dżonyłojlker

2023-04-13, 11:59
WOJEWÓDZKI ZARZĄD PIECÓW KREMATORYJNYCH

W związku z tym że Ob. Krzysztof Kononowicz osiągnął już odpowiedni wiek i wypił wystarczającą ilość alkoholu przypadającą na notorycznego pijaka zgodnie z Polską Normą PN-93/A-18011 i stał się zbyteczny dla społeczeństwa i uciążliwy dla otoczenia w myśl ustawy 167/10 Prezesa Rady Ministrów z dnia 28.01.2001 r. zamieszczonej w Dzienniku Ustaw nr.27836. Obywatel winien zgłosić się osobiście w tutejszym krematorium w ciągu siedmiu dni od daty niniejszego wezwania przy piecu nr.4 celem poddania się sproszkowaniu.

Spożycie alkoholu i innych substancji wybuchowych przed spaleniem surowo wzbronione! Zabrania się naładowania i wydawania nieprzyjemnych odgłosów aż do całkowitego zakończenia obróbki termicznej.

Ob. winien zabrać że sobą:

- dowód osobisty

- wiązkę suchego chrustu

- koks lub inny materiał palny w ilości 0,5 na jeden kg masy ciała

- pojemnik na popiół (pudełko po landrynkach).

- 5.000 tys. na koszty manipulacyjne

Przed przybyciem należy:

- umyć nogi

- zostawić w domu protezę zębową

- pożegnać się z kolegami pijakami

Możliwość odwołania od niniejszego wezwania nie istnieje. Sprawę należy traktować poważnie i z pełną świadomością konsekwencji, które zostaną zastosowane wobec obywatela w przypadku zignorowania wyżej wymienionego wezwania.

DYREKTOR KREMATORIUM I FABRYKI NAWOZÓW SZTUCZNYCH

Alojzy Popiołek

Kriski

2023-04-13, 13:17
I co w tym takiego fascynującego? Sprawdźcie sobie ceny za tę "przyjemność"

TRQPL

2023-04-13, 13:24
AS Bytom lubi to :D

trambulator

2023-04-13, 13:41
Ja bym się tak nie śmiał na miejscu Pani Kathleen, bo u dołu vouchera jest informacja, że trzeba go wykorzystać do końca roku :D

UrlichUrwich

2023-04-13, 14:55
A z czego się cieszyć. Przecież jak wykituje, to przecież obojętne kto i z czyjej kasy będzie płacił.

petru23

2023-04-13, 15:58
Się śmiejecie. Kremacja kosztuje. A byłem, zwiedzałem krematorium i jest za co płacić ;-)

opółnocyuciebie

2023-04-13, 16:19
petru23 napisał/a:

Się śmiejecie. Kremacja kosztuje. A byłem, zwiedzałem krematorium i jest za co płacić



mam nadzieję, że w drodze do krematorium nikt nie zajeżdżał ci drogi

polakwrocek

2023-04-13, 19:10
Co jak co, ale 2 tysiaki w kieszeni zostaną. Czy 4 ? nie wiem przez inflację.
A każdy będzie tego ewentualnie potrzebował -.-

nowynick

2023-04-13, 23:01
wiem po moich starych i ich znajomych że czarny humor to dla nich codzienność. To sobie wybierali grób, to pomnik, to sposób pochówku. Ojciec w tradycyjnej prostej trumnie, matka chce być skremowana, bo brzydzi się robali. Ten pierwszy odszedł w grudniu, niby pragmatyzm, ale przynajmniej wiedziałem co robić...

aurora

2023-04-14, 01:43
Kriski napisał/a:

I co w tym takiego fascynującego? Sprawdźcie sobie ceny za tę "przyjemność"



ogień oczyszcza

Kriski napisał/a:

I co w tym takiego fascynującego? Sprawdźcie sobie ceny za tę "przyjemność"



ogień oczyszcza

marcino_zly

2023-04-14, 10:11
Odbiór nagrody natychmiastowy.
Heheh

PabloSkills

2023-04-15, 17:04
Taka wygrana... Nic tylko się k***a cieszyć.