18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lot rakiety Falcon9

Suspens • 2019-10-02, 14:18
Pięknie wyglądający lot rakiety Falcon 9.




niemamskarpet.

2019-10-02, 15:35
w Polsce to by się zaczęli modlić do tego i rzucać w to pieniędzmi

zdun

2019-10-02, 15:59
Kiedyś to na księżyc kilka dni się leciało, a ta przeszła obok książęca jak ja obok grubej baby.

Arachmit

2019-10-02, 16:28
Zawsze mnie zadziwia jak ten postęp technologiczny idzie do przodu. Tak jak Ci goście co pracują przy takich projektach. To muszą być mózgi.

Suspens

2019-10-02, 16:32
Cieszmy się, że żyjemy w takich ciekawych czasach.

TB303

2019-10-02, 16:35
ch*j w naukę i rozwój technologiczny, który daje nam takie coś! Ten świat potrzebuje resetu, bo mamy feministki, lewaków i gości, którzy do nagrania wbijają sobie szpilki w ch*ja!

mesjans

2019-10-02, 16:40
TB303 napisał/a:

ch*j w naukę i rozwój technologiczny, który daje nam takie coś! Ten świat potrzebuje resetu, bo mamy feministki, lewaków i gości, którzy do nagrania wbijają sobie szpilki w ch*ja!



Zawsze istnieli idioci, tylko wcześniej by zobaczyć musiałeś się na takiego napatoczyć a teraz dzięki technologi jaką jest internet możesz ich obejrzeć gdzie chcesz, kiedy chcesz i ilu chcesz.

TB303

2019-10-02, 16:44
mesjans napisał/a:

Zawsze istnieli idioci, tylko wcześniej by zobaczyć musiałeś się na takiego napatoczyć a teraz dzięki technologi jaką jest internet możesz ich obejrzeć gdzie chcesz, kiedy chcesz i ilu chcesz.


Wiem. Dlatego bawią mnie tacy kretyni pieprzący o tym, jak to potrzebna jest III Wojna Światowa lub reset ludzkości. Ale idioci już mają to do siebie, że są tacy małostkowi.

Suspens

2019-10-02, 16:49
Panowie i Panie zachwycajmy się rozwojem techniki. Nie wchodźmy w nic nie warte gównoburze. :)

St...........on

2019-10-02, 19:34
TB303 napisał/a:

ch*j w naukę i rozwój technologiczny, który daje nam takie coś! Ten świat potrzebuje resetu, bo mamy feministki, lewaków i gości, którzy do nagrania wbijają sobie szpilki w ch*ja!





TB303 napisał/a:

Wiem. Dlatego bawią mnie tacy kretyni pieprzący o tym, jak to potrzebna jest III Wojna Światowa lub reset ludzkości. Ale idioci już mają to do siebie, że są tacy małostkowi.



Hue hue, chciał czynie chciał? a może choroba dwubiegunowa? rozdwojenie jaźni? :amused:




(wiem to sarkazm)

bodzio667

2019-10-02, 19:37
niemamskarpet. napisał/a:

w Polsce to by się zaczęli modlić do tego i rzucać w to pieniędzmi


Raczej przyszedł by ktoś, komu te pieniądze by rzucali.

kamuha

2019-10-02, 20:42
alexandrus napisał/a:

Hue hue, chciał czynie chciał? a może choroba dwubiegunowa? rozdwojenie jaźni?
(wiem to sarkazm)



Internet ma to do siebie że jak wejdziesz z takim w polemikę i udowodnisz zadany bezsens wypowiedzi to w odpowiedzi dowiesz się że jestes idiotą nie łapiącym ironii.

TB303

2019-10-02, 20:45
kamuha napisał/a:

Internet ma to do siebie że jak wejdziesz z takim w polemikę i udowodnisz zadany bezsens wypowiedzi to w odpowiedzi dowiesz się że jestes idiotą nie łapiącym ironii.


O mnie mówisz? Ja wypowiedział się sarkastycznie, on to wyłapał i odpowiedział sarkastycznie. Nie widzę tu żadnego problemu.