18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Łot de fak ju dułing?

~Velture • 2017-12-29, 06:03
Biedna nóżka... chłopak pocałuje i przestanie boleć :amused:


Thesherk

2017-12-29, 12:50
Drze mordę, dawno chyba bolca nie miał

level1989

2017-12-29, 13:18
jak mi kiedys samochód najechał na nogę, to przebiłem mu paznokciem oponę

ti...........ax

2017-12-29, 19:05
Jak k***a lecą c**y a przed imigrantami sp***alają albo dają się im dupczyć.

Catar

2017-12-30, 16:09
Pełny filmik, dla ciekawskich


Maxi96

2017-12-30, 16:30
Policja bez pałek, pistoletów chyba też nawet bez gazu.


Nic dziwnego że Polscy kibice tak często wybierają Anglie na kraj do emigracji

:amused:

Al...........rt

2017-12-30, 16:34
Dawca powinien się martwić o wątrobę i nerki, a nie drzeć ryja.

elfis

2017-12-30, 16:55
czarny pedalarz, tego nie widziałem
czyli
ku*as do potęgi

EdmundKemper

2017-12-30, 17:11
Bo nogi to się k***a w pojeździe trzyma, a nie na zewnątrz wystawia.

Ja...........ro

2017-12-30, 17:21
jak dla mnie motop*zda kolejna. po pierwsze, nie wolno stawać między autami. powinien stanąć za a nie się pchać. Nie zachowal nalezytego odstępu od auta. Co to za k***a wytłumaczenie, że puszczał rowerzystę? rowerzysta też powinien dostać mandat z tego samego powodu. Drze p*zde, że kierowca auta ruszył bez powodu do przodu mimo czerwonego i najechał na niego. A ch*j mu do tego, podjechał prosto swoim pasem. Ważne, że nie przejechał na czerwonym. Mógł równie dobrze chcieć zachować właściwy odstęp między autem z tyłu - i tak bym się tłumaczył. Po ch*j mu debil zajeżdżał drogę tą pierdziawą? Wymusić odszkodowanie zapewne.

olo1990pl

2017-12-30, 18:46
@Jaczuro
W UK mają inny Kodeks Drogowy i etykietę. Niech któryś z polskich emigrantów wypowie się jak to jest z motocyklami i stawaniem na światłach obok innych aut, ale tam chyba mogą.
Na filmikach bardzo często widziałem pod sygnalizatorami wydzielone miejsce dla rowerzystów i motocyklistów, by szybko i bezpiecznie mogli zjechać ze skrzyżowania jak skręcają. W PL możesz zobaczyć coś takiego w Warszawie na Krakowskim Przedmieściu (skrzyżowanie Świętokrzyskiej z Nowym Światem).
Tutaj fotka:


Dlatego mógł puszczać rowerzystę do przodu.

Baba w Mercu zamiast patrzeć na światła poleciała w owczy pęd gdy zobaczyła kątem oka ruch i za to powinna dostać w pusty łeb.

Siberian_Meat_Grinder

2017-12-30, 21:33
Maxi96 napisał/a:

Policja bez pałek, pistoletów chyba też nawet bez gazu.


Nic dziwnego że Polscy kibice tak często wybierają Anglie na kraj do emigracji



a konkretnych sytuacjach przyjeżdża Armed Response (albo Armed Police) - tylko że jak już ci wjeżdżają, to nie ma pie**olenia jak w przypadku polskiej policji ... a sprzęt mają niejednokrotnie lepszy niż nasze SPAPy. Zwykłe Boby chodzą faktycznie bez broni, ale ... jakby chodzili z bronią, to tak, jakby u nas Straż Miejska również ją posiadała.




MarcinWrc

2017-12-31, 14:25
Zanim ktoś powie, że motocyklista nie powinien stać między autami itp, to najpierw niech się zapozna z angielskim kodeksem drogowym, który mówi, że dozwolony jest tzw "filtering", czyli omijanie motocyklem stojących w korkach samochodów jadąc z każdej ich strony itp., co w Polsce oczywiście dozwolone nie jest.