18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Losowanie do ME 2016

ArtiBiRD • 2013-10-19, 19:58
Nic dodać nic ująć. Andrzej mistrz!


Qunda

2013-10-19, 21:46
Oby teraz wygrali. :amused:

Jab7kO

2013-10-20, 00:47
Mam nadzieję, że autor nie zaniecha swojego talentu rysowniczego.

Ptoon

2013-10-20, 03:59
W tych wszystkich losowaniach powinien być koszyk z drużynami, które zaczynają każdy mecz z 3 golami przewagi i mają nieograniczoną liczbę zmian. Wtedy każda grupa losowałaby takiego grupowego łamagę i od razu faza grupowa byłaby ciekawsza w każdym turnieju. Normalna drużyna w meczu z łamagą mogłaby zaprezentować całą ławkę rezerwowych, zawodnicy mogliby popisywać się wymyślnymi akcjami, a i nasza reprezentacja mogłaby sobie poszaleć, zdobyć fajne koszulki, autografy.

Dupa_Zza_Krzaka

2013-10-20, 19:45
@Ptoon
Tyle, że to niezgodne z zasadą fair play.
W sumie to cała piłka jest z tym niezgodna.

kolo_ziom

2013-10-20, 19:52
Podobno Polska w kolejnych eliminacjach znowu znalazła się w grupie śmierci..
Z tajgą, tundrą i producentem talerzy.

Radium

2013-10-20, 19:54
@TempT Fair play są za to mecze pomiędzy np. Polską a San Marino? Gdzie jedna to profesjonalna drużyna, która ma świetne zgranie i w miarę myślących zawodników a druga to Polska Reprezentacja?

!Timon

2013-10-20, 20:26
Wcale bym się nie zdziwił gdyby to seryjne przegrywanie było podszyte jakimś szwindlem z ustawionymi zakładami. Obstawić przez słupa mecz który wiesz, że przegrasz - pewne pieniądze bez wysiłku.

-Kubaxd456-

2013-10-20, 21:19
Polska Gooola! hehe......













Śmieszne :) !

:amused:

T0B1

2013-10-20, 23:32
Ptoon napisał/a:

W tych wszystkich losowaniach powinien być koszyk z drużynami, które zaczynają każdy mecz z 3 golami przewagi i mają nieograniczoną liczbę zmian. Wtedy każda grupa losowałaby takiego grupowego łamagę i od razu faza grupowa byłaby ciekawsza w każdym turnieju. Normalna drużyna w meczu z łamagą mogłaby zaprezentować całą ławkę rezerwowych, zawodnicy mogliby popisywać się wymyślnymi akcjami, a i nasza reprezentacja mogłaby sobie poszaleć, zdobyć fajne koszulki, autografy.


Powinni w ogóle grać 22 vs 11 żeby było fair.

606

2013-10-20, 23:41
Jeszcze 4 lata i San Marino z nami zremisuje lub wygra. Mogę się założyć o tanie piwo.

max666

2013-10-21, 00:14
k***a polska ma tam okolo 70 miejsca w rankingu fifa (nie chce mi sie sprawdzac ) chodzi mi o to ze np top 1 hiszpania nigdy nie grala z sanmarino i druzynami na jej poziomie a pkt zbiera tylko na ,,godnych'' rywalach, natomiast polska ma sporo nabitych pkt na san marino ktore na dzien dzisiejszy nawet nie ma selekcjonera , ciekawe jakie polska miala by miejsce gdyby nie te mecze hah

Kozioł.

2013-10-21, 02:27
max666 napisał/a:

k***a polska ma tam okolo 70 miejsca w rankingu fifa (nie chce mi sie sprawdzac ) chodzi mi o to ze np top 1 hiszpania nigdy nie grala z sanmarino i druzynami na jej poziomie a pkt zbiera tylko na ,,godnych'' rywalach, natomiast polska ma sporo nabitych pkt na san marino ktore na dzien dzisiejszy nawet nie ma selekcjonera , ciekawe jakie polska miala by miejsce gdyby nie te mecze hah



Akurat Hiszpania co najmniej cztery razy grała z San Marino bo dwa razy mieli ich w grupie eliminacyjnej. Pamiętam ich mecze o punkty z Liechtensteinem, Litwą, Estonią itp rzeczywiście grają z samymi kozakami :lodowka:

vedkonner

2013-10-21, 16:49
Radium napisał/a:

@TempT Fair play są za to mecze pomiędzy np. Polską a San Marino? Gdzie jedna to profesjonalna drużyna, która ma świetne zgranie i w miarę myślących zawodników a druga to Polska Reprezentacja?



nie powiem, śmiechłem :-D