18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Łorkałt

TT4 • 2017-03-30, 21:43
Najważniejsze żeby się nagrywać :erniepalm:


gustav665

2017-03-31, 00:57
zawsze mnie ciekawi czemu ci ludzie wrzucają te nieudane filmiki na neta

b0r000

2017-03-31, 01:06
gustav665 napisał/a:

zawsze mnie ciekawi czemu ci ludzie wrzucają te nieudane filmiki na neta



Co nie? Dla mnie to chyba będzie zagadka do końca życia.
Co trzeba mieć nie tak w głowie żeby dobrowolnie z siebie robić pośmiewisko i nic na tym nie zarobić (mowa o pieniądzach bo taki "fejm" to podziękował)

Pa...........ć

2017-03-31, 02:47
2@up

Nie każdy jest takim poważnym kozakiem jak wy panowie, niektórzy to nawet mają dystans do Siebie i umieją się pośmiać z własnych błędów zamiast być smętnym fiutem śmiejącym się ze wszystkiego tylko nie z Siebie i swojej mamy. :ok***a:

Cytat:

Co trzeba mieć nie tak w głowie żeby dobrowolnie z siebie robić pośmiewisko i nic na tym nie zarobić



Jak bym ci zapłacił za zrobienie z Siebie pośmiewiska to byłoby już git? :mrgreen:

ho...........zo

2017-03-31, 06:11
Ktoś powinien mu zaj***ć w p*zdę za takie głupie zachowanie i nagranie tego.

Nazgrel

2017-03-31, 10:44
Generalnie nagrywanie treningu to nie jest nic złego, jeżeli ćwiczy się samemu to w ten sposób oglądając nagrania można korygować błędy postawy i techniki wykonywanych ćwiczeń ;)

gustav665

2017-03-31, 14:29
PalonyPaznokieć napisał/a:

2@up

Nie każdy jest takim poważnym kozakiem jak wy panowie, niektórzy to nawet mają dystans do Siebie i umieją się pośmiać z własnych błędów zamiast być smętnym fiutem śmiejącym się ze wszystkiego tylko nie z Siebie i swojej mamy. :ok***a:



Jak bym ci zapłacił za zrobienie z Siebie pośmiewiska to byłoby już git? :mrgreen:


młody... co innego gdy facet się potknie na siłowni a co innego kiedy 12 latka spali sobie połowę włosów lokówką i to wrzuca na neta

Pa...........ć

2017-03-31, 22:52
gustav665 napisał/a:


młody... co innego gdy facet się potknie na siłowni a co innego kiedy 12 latka spali sobie połowę włosów lokówką i to wrzuca na neta