18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

L’Oréal

TT4 • 2018-11-30, 04:00
Jesteś tego warta.


Cz...........as

2018-11-30, 05:42
Pszczoły ją pogryzły czy wania miał wypłatę i spotkanie z kumplami przy piwku?

Whitey

2018-11-30, 06:37
up ^ Po tytule domyślam się że dostała alergii na jakieś kosmetyki.

TT4

2018-11-30, 06:46
*reakcja alergiczna na farbę do włosów.

UkrytaPodNickiem

2018-11-30, 07:21
Tak to jest jak się nie czyta ulotek i ma się pretensje do wszystkich w koło, prócz samej siebie.

pioter84

2018-11-30, 07:31
Swoją drogą po co baby farbują te włosy i to jeszcze na jakieś durne kolory. Łazi potem czerwone, srebrne, albo nie wiadomo jakie czupiradło i koleżanki jej mówią, że pięknie wygląda, a tu 3 włosy na krzyż. Miałem kiedyś pracownicę co nigdy w życiu nie farbowała włosów... miała warkocz grubości pięści po dupę, jak rozpuściła włosy to sięgały jej do kolan... po prostu 150% kobiecości. Inna pracownica powiedziała mi kiedyś, że tamta z warkoczem to włosy ma nawet ładne, ale kolor nieciekawy, sama miała k***a miedziane kudły farbowane 1500 razy w liczbie 5 nad czołem i kilkunastu w kitce...

Ca...........on

2018-11-30, 07:44
UkrytaPodNickiem napisał/a:

Tak to jest jak się nie czyta ulotek i ma się pretensje do wszystkich w koło, prócz samej siebie.



Mówisz o bezpośrednim związku przyczynowo-skutkowym, a prawdziwa odpowiedzialność leży zupełnie gdzie indziej.

Od nauk medycznych, chemicznych itp. dużo ważniejsze (jakościowo i ilościowo) stały się pseudonauki typu marketing czy kosmetologia. Coś, co nie sięga sedna problemów, tylko traktuje je objawowo i często w związku z tym mylnie.

Byłbym za tym, żeby uzależnić finansowanie badania/studiowania różnych nauk od kryteriów krótko/średnio/długo/bardzo długo-falowych korzyści lub strat, a analizę tychże powierzyłbym bardzo dużym zespołom metodologów nauk.

I jeszcze jedna sprawa... podział na umiejętności praktyczne i naukę. Coś, co dotyczy umiejętności praktycznych nie powinno być traktowane jak nauka.

mygyry

2018-11-30, 07:44
Podobna do Putina :amused:

Byku35

2018-11-30, 10:41
hahaha jaki k***a łeb

DoubleBorger

2018-11-30, 11:57
Podejrzewam, że to charakteryzacja do nowego serialu netflixa "lokomotywa tomek"

skywalker75

2018-11-30, 13:22
pioter84 napisał/a:

Swoją drogą po co baby farbują te włosy i to jeszcze na jakieś durne kolory. Łazi potem czerwone, srebrne, albo nie wiadomo jakie czupiradło i koleżanki jej mówią, że pięknie wygląda, a tu 3 włosy na krzyż. Miałem kiedyś pracownicę co nigdy w życiu nie farbowała włosów... miała warkocz grubości pięści po dupę, jak rozpuściła włosy to sięgały jej do kolan... po prostu 150% kobiecości. Inna pracownica powiedziała mi kiedyś, że tamta z warkoczem to włosy ma nawet ładne, ale kolor nieciekawy, sama miała k***a miedziane kudły farbowane 1500 razy w liczbie 5 nad czołem i kilkunastu w kitce...



Heh... to możesz być pewny, że na cipie też taki warkocz miała :lol:

gabriel0

2018-11-30, 13:57
Taki prawie orangutan, gdzieś tam w połowie zdjęć.