18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Londyn: "Nie otwierajcie okien"

Halman • 2018-02-13, 12:40
Cytat:

Pożar, z którym przez cały czas walczą strażacy, wybuchł w poniedziałek krótko przed północą. To wtedy zaczęły się palić magazyny położone na terenach przemysłowych Northolt. Dym był widoczny w promieniu wielu kilometrów - podaje portal standard.co.uk.

Od początku akcji głównym celem strażaków było niedopuszczenie do rozprzestrzenienia się ognia na dzielnice mieszkalne. Koordynator londyńskich strażaków zalecał mieszkańcom, aby nie otwierali okien.





Żródło

ostatnio się często pali w multikulturowej stolicy

Loaloa

2018-02-13, 21:33
@up
Rzucasz perły przed wieprze. Naprawdę sądzisz, że te barany coś z twojego wywodu zakumają? Zostaniesz raczej nazwany pedałem w rurkach, żydem, komunistą czy jakie tam teraz obelgi są modne w "obozie patriotycznym".

Zuku1916

2018-02-14, 03:03
Loaloa napisał/a:

@up
Rzucasz perły przed wieprze. Naprawdę sądzisz, że te barany coś z twojego wywodu zakumają? Zostaniesz raczej nazwany pedałem w rurkach, żydem, komunistą czy jakie tam teraz obelgi są modne w "obozie patriotycznym".



Bo nikt tu już nie nadążą za tym, jakiego dokładnie sk***ienia ludzkiego przykładem jesteś wynaturzeńcu :roll:

eclipse2012

2018-02-14, 03:45
to by była katastrofa gdyby oni wrócili do Polski
precz !!!

Dexterous

2018-02-14, 07:54
krzyks napisał/a:



Przestałbyś już się czepiać tych żydów :homer:



Jak to mówią, uderz w stół... :amused:

ojcieckogut

2018-02-14, 08:23

Loaloa - protestuje przeciwko prezentowanemu przez ciebie antysemityzmowi!

słowo "żyd" nie jest wyzwiskiem! odejdź od stereotypowego myślenia i mowy nienawiści! nie idź tą drogą!

co do pedała w rurkach i komunisty... no cóż

MrBlackHat

2018-02-14, 08:54
Loaloa ty wagino sceptyku w spodniach slim-fit, chwalco jahwe, sprzyjający idei społeczeństwa bezklasowego, co ty jeszcze robisz na tym ugorze intelektualnym zwanym sadistic.pl?

nowynick

2018-02-14, 09:02
krzyks napisał/a:



Przestałbyś już się czepiać tych żydów :homer:


ale żeś go elegancko poskładał, a ja zarobiłem na nim W2 za chamski tekst... :oops:

normale

2018-02-14, 09:33
Niech ktoś tego krypto pedala-trola laola znajdzie i go zajebie proszę.

mrokussw

2018-02-14, 11:26
@Laoloa

przestan juz pie**olic , zmieszali cie z kałem : )

głest

2018-02-14, 12:00
bloodwar napisał/a:



Dla takich osób jak Ty [bla bla bla...].


PS: Meta była zawsze [bla bla bla...].



Hetfield "jest dumny", widząc Twój wpis z użyciem takiego skrótowca :metalhead:

Rozumiemy, że w swoim życiu używasz takich nowoczesnych sformułowań jak: broszka, ciulostwo, kipa, odkorbić, okidać się, selfik, subować, wyglebać się, zadymisty i zap*zdowie.

A obrazek dołączony do Twojego wpisu... słodki :mom_please:

A mnie zawsze zastanawia, po cholerę wszelkiej maści oszołomy powołują się na słowa różnych ważnych, znanych i liczących się w historii osób, które tak naprawdę z ich ust nie padły i spod pióra nie wyszły. A slogan->truizm->frazes->banał... I w ten sposób wyrażenie, które coś znaczyło w czasach protestów przeciwko wojnie z Wietnamem, wrzuca się do internetu przy okazji dyskusji na temat imigrantów w Londynie.



Pamiętaj, że poprawność polityczna to podstępna choroba psychiczna, objawiająca się łagodzeniem niechęci do brudnych Cyganów, chciwych Żydów, obleśnych pederastów, islamskich terrorystów i faszystów.

EDIT

Tak mówią lekarze... :kawa:

Ale - co ja tam, k***a, wiem...

-_..........._-

2018-02-15, 04:35
@Loaloa Pierwszy inteligentny komentarz w Twoim wykonaniu właśnie przeczytałem. Dlatego serio zapytam... Dlaczego pasywno-agresywnie utożsamiasz "obóz patriotyczny" z ludźmi dążącymi do wojen? Szczerze... miałem kontakt z wieloma takimi ludźmi i są dużo bardziej podatni na idee pacyfistyczne niż lewicowcy. Powiedziałbym wręcz, że chodzi im o to samo, tylko trochę bardziej obawiają się o utratę pokoju z powodu bezczynności środowisk lewicowych, o ile są/dochodzą do władzy.

Wiewór

2018-02-15, 09:20
Cytat:

@Loaloa Pierwszy inteligentny komentarz w Twoim wykonaniu właśnie przeczytałem. Dlatego serio zapytam... Dlaczego pasywno-agresywnie utożsamiasz "obóz patriotyczny" z ludźmi dążącymi do wojen?


Tak się składa, że bardzo często patryjoty są zdolni do wszystkiego w imię "miłości" do ojczyzny.
Do palenia ludzi w piecach, do rozstrzeliwania cywilów, do wszczynania wojen i konfliktów. Uważają, że ich naród jest wybrany, jego dobro jest nadrzędne, ma zawsze rację a cel uświęca środki.

"Moja jest tylko racja, i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza!"

poligon6

2018-02-15, 09:41
Cytat:

Tak się składa, że bardzo często patryjoty są zdolni do wszystkiego w imię "miłości" do ojczyzny.
Do palenia ludzi w piecach, do rozstrzeliwania cywilów, do wszczynania wojen i konfliktów. Uważają, że ich naród jest wybrany, jego dobro jest nadrzędne, ma zawsze rację a cel uświęca środki.



Palili ludzi w piecach socjalisci nieuku. Narodowi ale socjalisci.

Ale nawet oni to pikusie w porrównaniu z komunistami-ateistami spod znaku Stalina, Mao czy Pol-pota. Tamten ostatnio potrafił zabrać ludziom wszystko włacznie z dziećmi.

lesiot

2018-02-15, 10:09
poligon6 napisał/a:

Narodowi ale socjalisci.



Czyli naziści... a nazista to taki mocno poj***ny patriota, któremu zdaje się, że jest największym patriotom niż ktokolwiek.

poligon6 napisał/a:

Ale nawet oni to pikusie w porrównaniu z komunistami-ateistami spod znaku Stalina, Mao czy Pol-pota. Tamten ostatnio potrafił zabrać ludziom wszystko włacznie z dziećmi.


Ale nawet oni to pikusie w porównaniu do wypraw krzyżowych i "nawracania" w czasach średniowiecza.