18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łojciec rokò

~Velture • 2019-05-22, 00:31
Bezstresowe wychowanie :krejzi:


poligon6

2019-05-22, 10:33
bakus1233 napisał/a:

Dla dziecka taki widok jest traumą, to jest czas kiedy kształtuje się mózg, jak będzie dorosły, to może nawet nie pamiętać tego zdarzenia, ale w podświadomości będzie to siedziało, pojawią się problemy w życiu i nawet się nie domyśli w czym leży problem. Sporo ludzi ma problemy w dorosłym życiu i nawet nie zdają sobie sprawy, że one zaczęły się właśnie w dzieciństwie. Nie bez powodu pewne treści dostępne są od 16 czy tam 18 roku życia.



Dzieci w tym wieku mało co zapamietaja. Starszy ma około 4 lat młodsze 2 lata.

~Velture

2019-05-22, 10:42
UkrytaPodNickiem napisał/a:

bo może szanują własny czas i nie mają zamiaru zapie**alać za śmieszny gorsz



to po ch*j sie zatrudniali?
Dopiero po tygodniu się dowiedział ktoś o wysokości wypłaty?

ritu4l

2019-05-22, 11:08
UkrytaPodNickiem napisał/a:

bo może szanują własny czas i nie mają zamiaru zapie**alać za śmieszny gorsz



Robota nie jest ciężka, płaca jak na pl warunki jest bardzo dobra, nikt nikogo nie gania chyba że wiecznie chodzi na papieroska i telefonik w ręku, do tego przerwa na wc co 15 min żeby posiedzieć pościemniać i to się tyczy właśnie tego pokolenia. Im przeszkadza to że trzeba coś dać od siebie a nie prześlizgać się 8 h na telefonie i do domu do mamy, tu nie chodzi o złe warunki tylko o to że kto śmie w ogóle od nich czegoś wymagać. Są rozszczeniowi o byle gówno i zazwyczaj kończą na zmywaku w anglii bo to szczyt ich możliwości.

bakus1233

2019-05-22, 11:35
poligon6 napisał/a:

Dzieci w tym wieku mało co zapamietaja. Starszy ma około 4 lat młodsze 2 lata.



To nie chodzi o to, że dziecko to zapamięta, mamy coś takiego jak podświadomość i tam zapisują się wszystkie dziwne rzeczy, które mają wpływ na nasze życie a my nawet nie mamy o nich świadomości. Pierwsze lata życia są bardzo ważne dla rozwoju mózgu.



Velture napisał/a:

to po ch*j sie zatrudniali?
Dopiero po tygodniu się dowiedział ktoś o wysokości wypłaty?



Często realne zarobki są inne niż w ogloszeniu, zresztą pieniądze to nie wszystko co decyduje o tym, że ktoś odchodzi.



r0773n napisał/a:

Robota nie jest ciężka, płaca jak na pl warunki jest bardzo dobra, nikt nikogo nie gania chyba że wiecznie chodzi na papieroska i telefonik w ręku, do tego przerwa na wc co 15 min żeby posiedzieć pościemniać i to się tyczy właśnie tego pokolenia. Im przeszkadza to że trzeba coś dać od siebie a nie prześlizgać się 8 h na telefonie i do domu do mamy, tu nie chodzi o złe warunki tylko o to że kto śmie w ogóle od nich czegoś wymagać. Są rozszczeniowi o byle gówno i zazwyczaj kończą na zmywaku w anglii bo to szczyt ich możliwości.



Spotkałem się z czymś takim, ale nie wszyscy są tacy, zresztą starsze pokolenie w dawnych czasach, to co niby robiło? Chodzili w czasie pracy po alkohol do sklepów :mrgreen:

ws...........33

2019-05-22, 12:08
poligon6 napisał/a:

Dzieci w tym wieku mało co zapamietaja. Starszy ma około 4 lat młodsze 2 lata.



No one tego nie będą pamiętać ale ich mózgi tak. Jeśli okrzyczysz mocno dziecko na lotnisku to istnieje szansa, że jak będzie starym chłopem będzie się bał latać samolotami. Oczywiście to też idzie w drugą stronę i jak chowiesz dziecko pod kloszem to histeryk z niego będzie.

poligon6

2019-05-22, 14:35
wsp233 napisał/a:

No one tego nie będą pamiętać ale ich mózgi tak. Jeśli okrzyczysz mocno dziecko na lotnisku to istnieje szansa, że jak będzie starym chłopem będzie się bał latać samolotami. Oczywiście to też idzie w drugą stronę i jak chowiesz dziecko pod kloszem to histeryk z niego będzie.
Post ID: 5432054
 NIECZYTANY POST  PIWO



Mózg dziecka zaczyna katalogowac rzeczy tak od 6 roku zycia. Musiałby z ta noga kilkakrotnie odwalić podobny numer by 4 latek cokolwiek zapamietał.

bakus1233

2019-05-22, 15:59
poligon6 napisał/a:

Mózg dziecka zaczyna katalogowac rzeczy tak od 6 roku zycia. Musiałby z ta noga kilkakrotnie odwalić podobny numer by 4 latek cokolwiek zapamietał.



6 letnie dziecko zna już język i wiele pamięta, ja do tej pory pamiętam pojedyńcze sytuacje z życia jak miałem 3 lata..
Przeżycia i traumy są zapisywane w podświadomości od pierwszych chwil życia, więc tak jak pisałem nie ma to znaczenia, że on będąc dorosłym niczego nie pamięta, w podświadomości jest i tak zapisane.

PieronJasnySzlag

2019-05-22, 16:33
Dzieci w naszej cywilizacji na przełomie wieków widziały okrucieństwa wojen, bestialstwo ludzi, egzekucje publiczne, rewolucje francuską...
Teraz mamy rok 2019 i na "sadystycznym" serwisie ludzie martwią się o psychike dzieci które zobaczyły sztuczną noge.
Ja pie**ole, co tu się dzieje.

bakus1233

2019-05-22, 16:50
No i co z tego? Dla dziecka jedno i drugie jest traumatyczne, tobie się wydaje, że to nic wielkiego, ale dziwnym trafem tak wielu dorosłych ma problemy psychiczne i nawet nie zdają sobie często sprawy dlaczego, a odpowiedź w wielu przypadkach jest prosta: dzieciństwo. To co piszę nie ma nic wspólnego z martwieniem się o te dzieci, to po prostu fakty. Osobiście wcale mnie nie obchodzi los tych dzieci z tego filmu, ani żadnych innych, które cierpią.

petru23

2019-05-22, 16:53
Pokazałem to mojej 4 letniej córce. Reż się wystraszyła :amused:

Su...........wn

2019-05-22, 17:03
Kretyn to mało powiedziane.

garczarek

2019-05-22, 17:04
Hahah co za pojeb :D

ArkaSzatana

2019-05-22, 20:34
Traumatyczne? Większość z Was w tym wieku oglądało w krzakach skarpety w Vampach i jakoś k***a żyjecie

Be6he6mo6th

2019-05-22, 21:57
bakus1233 napisał/a:

Nie bez powodu pewne treści dostępne są od 16 czy tam 18 roku życia.



Kuźwa mać, jak ja byłem srylem i puszczali w 2000 roku terminatora 2 to oglądałem po kryjomu z kaset bo było oznaczone czerwonym prostokątem a teraz od chyba lat 12. A teraz dupy i cycki pokazują i już od 16 lat można oglądać i mordowanie. Więc jak to z tym jest ?

:-?

PieronJasnySzlag

2019-05-22, 22:46
Mój śp Dziadek za dzieciaka widział okrucieństwa wojny, egzekucje. Po wojnie przeżył biede i głód...
Dziś gówniak ma wszystko pod ryjem, nic mu nie brakuje, w domu ciepło i nie kapie na łeb, rodzice nie karca bo "klaps w pupe to przemoc" i ma traume bo widział sztuczną noge. Ludzie nie róbmy sobie jaj.