18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W............R.

2017-06-23, 17:43
Ja tu widzę przed metamfetaminą i po metamfetaminie.

flejtuch

2017-06-23, 19:03
Jest gdzieś ten film z minety ? :)

PanKukuruźnik82

2017-06-23, 22:38
– Mamo! Zrób mi śniadanie!
– Posłuchaj. To, że sypiam z twoim ojcem nie oznacza, że możesz do mnie mówić “mamo”!
– No to jak mam mówić?
– Normalnie, Franek. :D

GlassEdi

2017-06-24, 02:07
Sadole, w końcu mamy dobrą wymówkę :)

mazga50

2017-06-24, 02:30
Ja tam się bezczelnie patrzę, ba, wręcz gapię na każdą odważniej ubraną niewiastę na ulicy, w sklepie, w biurze. Kiedyś mi jedna przygadała, że to ją krępuje takie patrzenie i że sobie nie życzy. Odparłem, że skoro ją krępują spojrzenia innych, to niech założy coś luźnego i zakryje te miejsca, które chce ukryć, bo jak robi wystawę jak witryna w sklepie, to znaczy, że coś chce sprzedać. Guła (typowa tapeciara) chyba chciała coś odpyskować, ale pół tramwaju ryknęło śmiechem i ta tylko buraka zarzuciła.
Baby są jakieś durne...

Noside

2017-06-24, 09:17
Cała lewacka logika taka jest. ch*j tam z definicjami, ch*j z nauką. Nie pasuje bycie mężczyzną, albo kobietą? To wymyślimy sobie, że jest pierdyliard płci, chociaż płcie z definicji naukowej popartej dowodami są dwie.. j***ć wszystko i wszystkich..

KrisCFC

2017-06-24, 10:32
Tylko na ch*j tu Steve Buscemi? :-/

w1tchgyal

2017-06-24, 11:24
a co w tym dziwnego, ja wole kolesi ale nie stronie od uniesien z laska raz na jakis czas

~Velture

2017-06-24, 16:03
Noniesondze napisał/a:

chociaż płcie z definicji naukowej popartej dowodami są dwie..


Moim zdaniem uznałbym, że trzy ze względu na obojnaków.
Nie mówię tego jak te lewackie ścierwa co wymyślają pierdyliard płci tylko ze względu na samą definicję naukową gdzie taki osobnik nie posiada chromosomów XX ani XY tylko XO, XXX, XXY, XXXY, XYY itd.

Takiej osobie i tylko takiej przyznałbym prawo wyboru płci bo jak ma ch*ja i p*zdę jednocześnie to uważam za uczciwe aby sobie samemu wybrała/wybrał/wybrało płeć.

Chociaż wyobraźcie sobie sytuację gdzie ktoś ma ch*ja i p*zdę. Wybiera sobie płeć męską, usuwa ku*asa i deklaruje się jako gej :amused:

Tyle możliwości ;-)

Black-Sheep

2017-06-24, 17:20
Widzę, że w komentarzach dzicz jak zwykle. Następnym razem zanim zaczniecie sobie wycierać mordy nauką, to lepiej się douczcie bo tylko wychodzicie na idiotów i nieuków. ;)
Może w końcu gdzieś doczytacie, że płeć to nie tylko to, że ktoś ma ch*ja albo p*zdę, ale to też hormony i przede wszystkim mózg [UWAGA: sprawdzić czy nie prawak]. Normalni ludzie nie mają problemu ze zrozumieniem takich prostych rzeczy, ale prawactwo jak zwykle musi bulodupić że inni ludzie mogą się od nich czymś różnić.

Maksior453

2017-06-24, 17:49
Black-Sheep napisał/a:

Widzę, że w komentarzach dzicz jak zwykle. Następnym razem zanim zaczniecie sobie wycierać mordy nauką, to lepiej się douczcie bo tylko wychodzicie na idiotów i nieuków. ;)
Może w końcu gdzieś doczytacie, że płeć to nie tylko to, że ktoś ma ch*ja albo p*zdę, ale to też hormony i przede wszystkim mózg [UWAGA: sprawdzić czy nie prawak]. Normalni ludzie nie mają problemu ze zrozumieniem takich prostych rzeczy, ale prawactwo jak zwykle musi bulodupić że inni ludzie mogą się od nich czymś różnić.




:idzwch*j:

Właśnie DNA oraz to, co mamy między nogami określa naszą płeć. Hormony i zmiany w mózgu są właśnie defektem, nieprawidłowym działaniem. Podobnie jak typowe choroby genetyczne. Gorzej że w angielskim jest płeć (sex) i płeć (gender) - pierwsze jest używane do opisu typowo fizycznego "co masz między nogami", a drugie do roli społecznej lub psychiki. Bardzo ciekawy jest syndrom dr. Strangelove'a - i podobnie jest z "nie tą płcią". Mózg lub psychika działa nieprawidłowo i tym jest potrzeba zmiany płci. Bardzo nieprawidłowym działaniem.
Tępa strzała z obrazka zwyczajnie nie akceptuje tego, że jest homoseksualna.

~Velture

2017-06-24, 19:44
Black-Sheep napisał/a:

Widzę, że w komentarzach dzicz jak zwykle. Następnym razem zanim zaczniecie sobie wycierać mordy nauką, to lepiej się douczcie bo tylko wychodzicie na idiotów i nieuków. ;)
Może w końcu gdzieś doczytacie, że płeć to nie tylko to, że ktoś ma ch*ja albo p*zdę, ale to też hormony i przede wszystkim mózg [UWAGA: sprawdzić czy nie prawak]. Normalni ludzie nie mają problemu ze zrozumieniem takich prostych rzeczy, ale prawactwo jak zwykle musi bulodupić że inni ludzie mogą się od nich czymś różnić.


Słaba prowokacja. Widziałem lepsze.

BelialNihilus

2017-06-26, 09:58
W komentarzach już kłótnie o płci a ja jeszcze powrócę do samego obrazka - istnieje coś takiego jak biseksualizm i rzeczywiście, to że czasem ta loszka umówi się raz z facetem a raz z inną loszką nie czyni z niej lesbijki.

Sadisticzny

2023-12-04, 22:35
w1tchgyal napisał/a:

a co w tym dziwnego, ja wole kolesi ale nie stronie od uniesien z laska raz na jakis czas



Kto pytał?