18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Logika łamana jak kości na hardzie

wujawlade • 2019-11-20, 20:21
W dni parzyste jestem tramwajem w nieparzyste autobusem.




poligon6

2019-11-20, 20:48
Pokaz durnoty lewactwa. "Jezeli inni uwierzą ze jesteś krową to nia jesteś".

I na tym polega cały ten myk. Jeżeli duża liczba osób uwierzy ze zboczeńcy z LPDRTVAGD są normalni to tak jest. Dlatego tak pchają się do szkół by otumaniać ludzi.

Kolejne pytanie dla lewaków: "Kiedy zaczyna się życie", od kiedy dziecko moze przezyć poza łonem matki. Obecnie nauka pozwala na utrzymanie życia wcześniaków, co jak bedzie mogła utrzymywać w sztucznych macicach zygoty. Pewnie nie jeden lewak powie "od kiedy dziecko może samodzielnie przezyć poza łonem matki", czyli te co sie urodzą a maja problemy nie podłaczać pod aparature?

Natura nie lubi próżni, w miejsce wyznawców gadającego węża, wchodzi lewactwo ze swoimi mitami i wierzeniami.


kukasz79

2019-11-20, 20:53
Gdy tak patrze na ich puste, szukajace rozumu oczy, zaczynam dostrzegac jak to sie stalo, ze ta ideologia tak latwo weszla w przestrzen publiczna. Idioci sa na nia szczegolnie podatni, a ich jest wiekszosc. No i podstawowy atut - nierealnosc i brak sensu. Kazdy idiota to kupi...

mygyry

2019-11-20, 20:56
O rany, na trzeźwo się tego nie da

kothletino

2019-11-20, 21:09
Śmiechy chichy a to jest przecież naród potęga... na pewno nie umysłowa.

mygyry

2019-11-20, 21:12
kothletino napisał/a:

Śmiechy chichy a to jest przecież naród potęga... na pewno nie umysłowa.




To nie żart. 7% Amerykanów jest przekonanych, że czekoladowe mleko to efekt dojenia brązowych krów.

Takie dane - powołując się na wyniki ankiety Amerykańskiego Związku Mleczarskiego - przedstawił "Bussiness Insider". Co więcej, aż 48% obywateli USA nie wie jak wytwarza się czekoladowe mleko.

lateralustool

2019-11-20, 21:20
Miałem skomentować już nawet miałem zdanie w głowie pookładane.... ale to jak kopanie się z koniem wiec nie skomentuje.

remi1982

2019-11-20, 21:21
Dobrze że się naj***łem. Bo na trzeźwo bym tego nie dał rady obejrzeć. k***a co za umysłowe lewackie dno.

~DMT

2019-11-20, 21:23
mygyry napisał/a:

48% obywateli USA nie wie jak wytwarza się czekoladowe mleko.



Widziałem dość chwilę temu jakąś tam sondę uliczną, było widać, że materiał zrobiony w miarę rzetelnie, nie na siłę i wyłapanie/lub podstawienie "śmieszkowych" odpowiedzi. Pamiętam jak dziś, że po zadaniu właśnie tego pytania, padło takie sformułowanie:

"Zalewają mlekiem kulki nesquika, a później je wyciągają"

Osoba (ze 30+), z której ust padła ta odpowiedź, była naprawdę przekonana, że to właśnie tak się odbywa...

donkapusta

2019-11-20, 21:32
Ma tym polega demokracja. Możesz pieprzyć głupoty i się kompromitować bez żadnych konsekwencji. Możesz być idiotą i to potwierdzać.

Boss-man

2019-11-20, 21:33
Nam nie potrzeba wojen, nam nie potrzeba chorób. Jak tego lewackiego ścierwa nie zniszczymy w zarodku zagłada przyjedzie sama.

PanPieczara

2019-11-20, 21:40
Dla mnie toto wszystko sa atencjusze bez pomysłu na życie i sensownych zainteresowań.

Zombiedead

2019-11-20, 21:49
Ja pie**oleeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W połowie wyłączyłem, bo nie dałem rady tego oglądać, a raczej tych podludzi. Czasami zastanawiam się, co by było gdyby Hitler żył.

abadon

2019-11-20, 21:52
Miałem napisać coś w stylu Zombiedead, ale widzę, że już nie muszę.

Włochaty88

2019-11-20, 21:59
Darmozjadów i matołów banda!