18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Logika łamana jak kości na hardzie

wujawlade • 2019-11-20, 20:21
W dni parzyste jestem tramwajem w nieparzyste autobusem.




Momonti

2019-11-21, 16:56
Chyba poczułem się na siłach zostać wolontariuszem i stosować "fluid medicine" wobec środowisk lewicowych. Ktoś może mi przyklepać uprawnienia na bycie fluid medicine doctor?

poligon6

2019-11-21, 17:35
kapciem napisał/a:

Łykacie te filmiki bogobojnych prawicowców jak pelikany. To fanatycy kontra fanatycy. Jedni warci drugich.
Jeżeli zrobię sondę np. "ile to jest "2+2x2" - zmontuje film z najgłupszych odpowiedzi i dam tytułem "Polacy to debile" - to czy to bedzie uczciwe? Nie ważne, że 99% znało odpowiedź, w moim filmie nikt jej nie znał. I podobnie jest z tym filmem, zero rzetelności.
Nie dajcie się manipulować.



Tu nie trzeba nic montowac, lewactwo to debile, skoro ich bronisz widać sam jesteś debilem.

edmund

2019-11-21, 19:29
kapciem napisał/a:

Łykacie te filmiki bogobojnych prawicowców jak pelikany. To fanatycy kontra fanatycy. Jedni warci drugich.
Jeżeli zrobię sondę np. "ile to jest "2+2x2" - zmontuje film z najgłupszych odpowiedzi i dam tytułem "Polacy to debile" - to czy to bedzie uczciwe? Nie ważne, że 99% znało odpowiedź, w moim filmie nikt jej nie znał. I podobnie jest z tym filmem, zero rzetelności.
Nie dajcie się manipulować.



właśnie, dlatego nie dostaniesz piwka bo unikam półgłówków którzy manipulują

Powell

2019-11-21, 20:25
o kurła... jeśli tak to działa to ja od dzisiaj identyfikuję się jako mammograf

se...........ed

2019-11-21, 20:52
Mocny materiał . leci piwerko bo k***a nie mogę tego oglądać do końca.

St...........on

2019-11-21, 21:36
Ale mnie kurewski pomysł naszedł ,ogłosić ,że na Atolu Bikini, Wyspach Marshalla jest budowany azyl dla takich pojebów, jak sądzicie poszli by tam? Ja sądzę ,że tak, bo ci debile na pewno nie wiedzą co się tam oodpie**alało :amused: Problem sam by się rozwiązał ;)

Dać im ląd, niech budją sobie azyl i tam mieszkają, na Atolu Bikini, wyspach Marshalla na przykład :amused: Te debil i tak nie będą wiedziały co się tam odj***ło :amused:

test

jasnygwint

2019-11-21, 22:28
nie k***a, nie wierzę... zbliża się chyba jakiś kataklizm, ta planeta musi się zresetować...

OpenStreetMaps

2019-11-21, 23:03
Daje piwo w ciemnio za ten materiał :-) . Lewactwo to robactwo a teraz przełączam się na YouTube i biorę się za oglądanie.

quack

2019-11-22, 01:54
Przynajmniej padaja tu logiczne argumenty i to sie ceni. Ja i tak jestem za mozliwoscia dokonania aborcji, jest to pewien rodzaj morderstwa i jesli ktos sie na to zdecyduje to bedzie musial z tym zyc. Kwestia osobnicza. Ludzi na swiecie jest i tak za duzo wiec nie robi mi to roznicy... Wielu żyjacych wrzodów na dupie też bym "abortował" :mrgreen:

TrisK

2019-11-22, 16:11
A mnie wk***iają Prawacy, incele jak jeden. Po pierwsze, jak jestes facet to zawrzyj ryja i nie dyskutuj jak się nie znasz. O aborcji np, bo Cie nie dotyczy, ja się nie wypowiadam na temat waszych narządów... Po drugie, jak jeden z drugim myślicie, że zarodek to człowiek to zapraszam, dam Wam jakis dwutygodniowy i wychowajcie sobie małego człowieczka. Po trzecie - więcej czytać i to naukowych rzeczy a nie prawackich zj***nych gazetek. Po czwarte odpie**olcie sie od LGBT - znacie kogoś z tej strony? Ja znam sporo i to zajebiści ludzie w przeciwieństwie do zj***nych prawaków. Których tez miałam okazję poznać przez zj***nego byłego i mojego kuzyna. Po piąte, jak byłam w Stanach to pany zj***ne Polaczki mnie okradły, a pomogły mi lokalne drag queens bezinteresownie, pomogły prawnie, oddały fatałaszki, żebym miała w co się ubrać i utrzymywały dwa miesiące. Do tej pory się przyjaźnimy a minęło lad ze 12. Anioły nie ludzie. W przeciwieństwie do Was...

poligon6

2019-11-22, 16:50
TrisK napisał/a:

A mnie wk***iają Prawacy, incele jak jeden. Po pierwsze, jak jestes facet to zawrzyj ryja i nie dyskutuj jak się nie znasz. O aborcji np, bo Cie nie dotyczy, ja się nie wypowiadam na temat waszych narządów... Po drugie, jak jeden z drugim myślicie, że zarodek to człowiek to zapraszam, dam Wam jakis dwutygodniowy i wychowajcie sobie małego człowieczka. Po trzecie - więcej czytać i to naukowych rzeczy a nie prawackich zj***nych gazetek. Po czwarte odpie**olcie sie od LGBT - znacie kogoś z tej strony? Ja znam sporo i to zajebiści ludzie w przeciwieństwie do zj***nych prawaków. Których tez miałam okazję poznać przez zj***nego byłego i mojego kuzyna. Po piąte, jak byłam w Stanach to pany zj***ne Polaczki mnie okradły, a pomogły mi lokalne drag queens bezinteresownie, pomogły prawnie, oddały fatałaszki, żebym miała w co się ubrać i utrzymywały dwa miesiące. Do tej pory się przyjaźnimy a minęło lad ze 12. Anioły nie ludzie. W przeciwieństwie do Was...



Typowy bełkot lewaka myslałem ze na sadistic to gówno wyginęło?

mazga50

2019-11-22, 18:10
Te imbecyle powinny być leczone. Ktoś im zrobił sieczkę z mózgów.

goofastfood

2019-11-23, 08:08
Nie ważne czy lewy czy prawy, żeby wychodzić na ulicę, zaczepiać ludzi i atakować ich przekonania to trzeba być pojebem. Chcesz z kimś podyskutować? Znajdź sobie przyjaciół lub zorganizuj jakąś debatę. Nie rób prowokacji tylko po to, żeby się dowartościować. A jak chcesz zmieniać zdanie ludzi to zacznij ich edukować. Prawicowcy chodzą po mieście z transparentami i ulotkami, kiedy ich grupa docelowa nie odrywa wzroku od smartfonów. Później się dziwią, że dzieciaki pie**olą mambodżambo, które przeczytały w internecie od lepiej zorganizowanych lewaków.