18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Logika łamana jak kości na hardzie

wujawlade • 2019-11-20, 20:21
W dni parzyste jestem tramwajem w nieparzyste autobusem.




Kurde26

2019-11-21, 08:54
Nie ogarniam tej kuwety. Serii oni w głowach mają to co mój kot w kuwecie - żwir i gówno

grubycwa

2019-11-21, 09:38
Wyślijcie do nich policjanta z Konina. Zrobi z nimi porządek !

Marcofr

2019-11-21, 09:44
Faktycznie wszyscy z tym niedoj***niem mózgowym powinni być wyskrobani

ManiacGregor

2019-11-21, 11:00
poligon6 napisał/a:

Pokaz durnoty lewactwa. "Jezeli inni uwierzą ze jesteś krową to nia jesteś".
I na tym polega cały ten myk. Jeżeli duża liczba osób uwierzy ze zboczeńcy z LPDRTVAGD są normalni to tak jest. Dlatego tak pchają się do szkół by otumaniać ludzi.
Kolejne pytanie dla lewaków: "Kiedy zaczyna się życie", od kiedy dziecko moze przezyć poza łonem matki. Obecnie nauka pozwala na utrzymanie życia wcześniaków, co jak bedzie mogła utrzymywać w sztucznych macicach zygoty. Pewnie nie jeden lewak powie "od kiedy dziecko może samodzielnie przezyć poza łonem matki", czyli te co sie urodzą a maja problemy nie podłaczać pod aparature?
Natura nie lubi próżni, w miejsce wyznawców gadającego węża, wchodzi lewactwo ze swoimi mitami i wierzeniami.



Otumanic ludzi? Czym do diazga niby? Przeciez lekcje uczace nas o naszej seksualnosci w szkołach byly od dawna. Mam 26 lat I 15lat temu mialem pierwsza lekcje z tego. Jestem gejem ale nje dlatego, ze uczeszczalem na te lekcje, a dlatego, ze się taki urodzilem. Nie zalezy mi, ani zadnemu czlowiekowi z mojej grupy soolecznej Aby wasze pomioty staly się zboczencami. Zalezy mi na tym Aby nie czuly się inne, osamotnione I krzywdzone przez takich jak ty. HOMOSEKSUALIZMU nie da się leczyc, to cos z czym się rodzisz a spileczenstwo trzeba uswiadomic, ze pie**oląc takie glupoty, tylko ranicie innych. Nie chce wam wmawiac, ze to normalne, ze to super. Ale k***a szacunek nalezy się kazdemu, kazdy ma prawo zyc w pełnej wolnosci w swoim kraju a wy zachowujecie się jakby swiat do was nalezal. Poczekaj, splodzisz dziecko, moze bedzie homoseksualne to zrozumiesz. Wielu takich chojrakow znalem, znam, jak się okazalo, ze ich dzieci są homoseksualne to nagle zdanie zmienili. Serio ogarnijcie się wy heteropedofile bo czas najwyzszy. Porusze jeszcze jeden temat ktory mnie wk***ia. Ile artykulow widzicie jak gej gwalci chlopca? A ile jak heterocwe* gwalci dziewczynki? pie**olicie, ze lgbt to pedofile a sami w swoich szeregach macie wirusy. U to znacznie wieksze I obrzydliwsze. Nie negujcie tego, bo taką jest prawda. Zadna krysia pawlowicz swoim pie**oleniem tego nie zmieni.

TB303

2019-11-21, 11:12
Ja cię pie**olę, "płynna płeć" :krejzi:

mygyry napisał/a:

O rany, na trzeźwo się tego nie da


Ja nawet naj***ny miałem trudności :amused:

poligon6

2019-11-21, 11:20
ManiacGregor napisał/a:

a dlatego, ze się taki urodzilem.



W wiezieniu hetero przerabiaja się na homosi, do tego nie ma zadnego genu homosexualizmu. Przestańcie pie**olic głupoty, ze człowiek taki sie rodzi, albo że wszyscy geje juz tacy sie urodzili.

Krak

2019-11-21, 11:32
Ale się wk***iłem.

niegrzech

2019-11-21, 13:09
Popełniacie błąd przenosząc spór odbywający się w USA na nasz grunt. To tak samo zasadne jak ocenianie Japończyków na podstawie ich reklam. Inna kultura inny sposób myślenia.

niemamskarpet.

2019-11-21, 13:12
a potem przychodzicie do takiej lekarki i się dziwicie, że traktuje Was jak podudzia bo macie 1200zł emerytury :D

poligon6

2019-11-21, 13:17
niegrzech napisał/a:

Popełniacie błąd przenosząc spór odbywający się w USA na nasz grunt. To tak samo zasadne jak ocenianie Japończyków na podstawie ich reklam. Inna kultura inny sposób myślenia.



Lewackie zj***nie jest wszedzie takie samo, tyle że u nas co radykalniejszych haseł nie głosza.

kamil66

2019-11-21, 14:33
poligon6 napisał/a:

W wiezieniu hetero przerabiaja się na homosi, do tego nie ma zadnego genu homosexualizmu. Przestańcie pie**olic głupoty, ze człowiek taki sie rodzi, albo że wszyscy geje juz tacy sie urodzili.



Gdzie siedziałeś?

kapciem

2019-11-21, 15:37
Łykacie te filmiki bogobojnych prawicowców jak pelikany. To fanatycy kontra fanatycy. Jedni warci drugich.
Jeżeli zrobię sondę np. "ile to jest "2+2x2" - zmontuje film z najgłupszych odpowiedzi i dam tytułem "Polacy to debile" - to czy to bedzie uczciwe? Nie ważne, że 99% znało odpowiedź, w moim filmie nikt jej nie znał. I podobnie jest z tym filmem, zero rzetelności.
Nie dajcie się manipulować.

icu

2019-11-21, 15:55
5.18 - 5.23 zrobiło mi dzień :D

mit2

2019-11-21, 16:28
ManiacGregor napisał/a:

Otumanic ludzi? Czym do diazga niby?


Tym, że bycie zboczeńcem i obnoszenie się z tym jest normalne.
Tym, że w prostej linii prowadzi to do nauczania dzieci, że j***nie zwierząt i pedofilia jest super.

Cytat:

Jestem gejem


Nikogo to nie obchodzi.

Cytat:

Zalezy mi na tym Aby nie czuly się inne, osamotnione I krzywdzone przez takich jak ty.


Raczej na robieniu im wody z mózgu. Płynne 56 płci i inne ch*jostwa.

Cytat:

HOMOSEKSUALIZMU nie da się leczyc


Da się.

Cytat:

Nie chce wam wmawiac, ze to normalne, ze to super.


Właśnie widać.


Cytat:

Serio ogarnijcie się wy heteropedofile bo czas najwyzszy.


Nie zesraj się, pedziu.

Cytat:

Porusze jeszcze jeden temat ktory mnie wk***ia. Ile artykulow widzicie jak gej gwalci chlopca?


W Googlach hasło "zgwałcił chłopca" daje około 547 000 wyników.
"Zgwałcił dziewczynkę" około 809 000.

Biorąc pod uwagę stosunek pedałów do hetero, to w porównaniu do normalnych facetów to wy jesteście pedofilami.

Faktów nie oszukasz.


regrantho

2019-11-21, 16:30
Jeśli w populacji świata jest 0,1% idiotów tzn że jest ich kilkadziesiąt milionów.

:-(