18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Logika łamana jak kości na hardzie

wujawlade • 2019-11-20, 20:21
W dni parzyste jestem tramwajem w nieparzyste autobusem.




Sojert085

2019-11-20, 22:19
Dzizys k***a japie**ole.
Najgorsze jest to że coraz więcej uposledzonego społeczeństwa zaczyna tak myśleć.

decybelix

2019-11-20, 22:40
jak tak na to patrzę to jestem za wprowadzeniem wiz dla tych hummerykańskich jednozwojowców.

korowiow777

2019-11-20, 22:42
jakbym naszą Schleswig-Holstein słuchał... żenujący pokaz lewackiego sp***olenia. Żal.

polakwrocek

2019-11-20, 23:00
Proszę nie pozwalajmy na lewackie ścierwo w Polsce...
Jak ktoś ma argument niech mówi posłuchamy.
Jak ktoś ma opinię niech mówi , posłuchamy, pośmiejemy się.
Jak ktoś chce aby jego uczucia zastąpiły fakty... niech sp***ala

dziobak90

2019-11-20, 23:00
Nawet nie odpalam, żeby się nie wk***iać...ale piwo dam. j***ć lewackie ścierwo!

kzf

2019-11-20, 23:13
~DMT napisał/a:

"Zalewają mlekiem kulki nesquika, a później je wyciągają"

Osoba (ze 30+), z której ust padła ta odpowiedź, była naprawdę przekonana, że to właśnie tak się odbywa...



To i tak był o wiele bliżej prawdy, niż ci od brązowych krów. Po procesie uzupełniania wiedzy może jeszcze będą z niego ludzie ;)

Tom9310

2019-11-20, 23:23
Ja pie**olę no jednak ciężkie czasy tworzą dobrych ludzi. Niech mi ktoś nie powie że od dobrobytu się w głowach nie pie**oli..

ProVVe

2019-11-20, 23:34
Dojechałem do 2minuty i 11 sekundy... Musiałem wyłączyć ponieważ bałem się, że przypie**ole w monitor

kanalistakp

2019-11-21, 00:06
Do płynnej płci k***a nie jestem w stanie się odnieść bo to po prostu poj***ne. Inną sprawą, która byłą poruszana jest aborcja bo nie rozumiem dlaczego tylu dorosłych, myślących ludzi jest tylko ZA albo tylko PRZECIW. k***a, sytuacje w życiu są tak różne, że nie kumam jak można na siłę zamykać się po którejś ze stron. Nie słyszałem o zdrowej psychicznie kobiecie robiącej sobie aborcje z nudów albo o kobietach łykających tabletki "po" jako po prostu antykoncepcje (są po prostu drogie). Nie potrafiłbym spojrzeć się w oczy zgwałconej kobiecie i powiedzieć "masz urodzić to dziecko i ch*j". To może i nie być banalne ale powinno być raczej więcej ustępstw w tym kierunku niż zakazów chociażby z tego powodu, że spójrzmy prawdzie w oczy, nikt k***a normalny nie chce krzywdzić dzieci.

NataliaW

2019-11-21, 00:09
typowi wyborcy PO, razem, nowoczesna, SLD
Wolni od nienawiści? ale gdy tylko czują się silniej, pierwsi atakują fizycznie
Wolność słowa? Tak jeśli tylko oni mowia

edmund

2019-11-21, 06:29
można się śmiać z tych fanatyków, którzy jednak są ułamkiem społeczestwa, ale gdyby się rozejrzeć to wokół nas tak naprawdę jest wielu ludzi ,
którzy funkcjonują, mają stanowiska, wychowują innych ....jednak sposób rozumowania jest podobny,
osoby te czasem bywa , posiadają wysoki iloraz inteligencji / choć są różne sposoby na badanie jej/ ale zadając im pewne pytania, nie wykazują logicznego myślenia,
podobnie jak na filmie,
nie odpowiadają ściśle na zadane pytanie, konkretnie, choć pytanie jest zero-jedynkowe , a odpowiedz powinna być oczywista,
takich ludzi jest bardzo wielu niestety, a że ten ruch jest mocno finansowany, dlatego obawiam się że to dopiero początek ....................

Plastykpl

2019-11-21, 06:32
Korwin ma rację. "Gonić lewaka".

KwaziModox

2019-11-21, 06:49
sp***olenie umysłowe nie ma granic

lolczyslaf

2019-11-21, 08:09
Tyle debilizmu i idiotyzmu na jednym filmiku już dawno nie widziałem. Kolejny dowód na to, że człowiek w dobie dobrobytu sam sobie szuka problemów, z którymi mógłby walczyć. Jak była wojna to mieli hipisów, którzy siedząc sobie w bezpiecznej przestrzeni USA na wygodnych fotelach "walczyli" z przemocą. Teraz te sp***oliny, nie niewykazująca cienia logicznego myślenia, a reagujące negatywnie na każdy rozsądny argument, na który po po prostu nie mają odpowiedzi. Zauważcie, że zawsze agresywnie reagują na rzeczowe i spokojnie przedstawiane argumenty. Tylko dlatego, że nie są w stanie ich obalić i wiedzą w gruncie rzeczy, że to co wyznają to totalna głupota. Poziom idiotyzmu jaki reprezentują jest wręcz nie do opisania. Nie powinno im się dawać rozgłosu, może to samo przejdzie tak jak hipisi.