topic

logiczne

nowynick • 2019-10-02, 09:18
Jak zaorać lewaka? Wystarczy dać mu mówić :D

PS fajna obróżka, przypiałbym smyczkę i się z nią trochę pobawił ;)

TranzystorWyklęty

2019-10-02, 18:16
nowynick napisał/a:

Jak zaorać lewaka? Wystarczy dać mu mówić

Nie jestem wielbicielem lewicy i feminizmu, ale zawsze imponowało mi, że prawicowcy i kibole to inteligencja.

alexandrus

2019-10-02, 19:43
TranzystorWyklęty napisał/a:

Nie jestem wielbicielem lewicy i feminizmu, ale zawsze imponowało mi, że prawicowcy i kibole to inteligencja.

Przecie to antifa sprzed dekady :amused:

kienzler

2019-10-02, 19:59
Pitu pitu o ideologiach, a za 2 tygodnie będą standardowe wyniki wyborów od 30 lat czyli po większej stawce dla dwóch największych partii, jakaś drobnica dla czerwonych i partii wsi i standardowo Korwiny protokół 3,5%. Przez następne 2 tygodnie będzie ujadanie w mediach "elektorat 500 zdecydował"; "hurr durr demokracja, wolne sondy"; "hurr durrr wracajta do polski, tu godne życie". Na odpowiednie konta poleci parę milionów subwencji, gadacze na YT dalej będą gadać, a zwykły człowiek dalej będzie zasuwał za psi ch*j i myślał jak polepszyć sobie życie.

kamillo16

2019-10-02, 20:03
Akurat tabletki "po" powinny być łatwo dostępnie w aptece bez recepty. I to fakt że niektórzy lekarze powołują się już już wtedy na klauzurę sumienia (wredne ch*jki). Aborcja mimo że jest legalna w bardzo trudnych przypadkach to dla zdeterminowanych kobiet to nie jest przeszkoda, pożyczają hajs i jadą na Słowację na zabieg. Wiec skoro i tak jest osiągalna tam to po jaką cholerę blokować to u nas w kraju.

evenq1123

2019-10-02, 20:12
Ja mam lepszy pomysł, zalegalizować aborcję i po kłopocie:) Zrobić ogólny system rejestrujący przypadki aborcji kobiet na życzenie. Każdy przypadek aborcji na życzenie niezagrażający życiu będzie widniał w systemie. Chcesz się wiązać z jakąś kobietą, myk i w system po peselu sprawdzisz co i jak:) Ale znając życie to nigdy się nie wydarzy i nigdy nie wejdzie w życie :(

kienzler

2019-10-02, 20:44
evenq1123 napisał/a:

Ja mam lepszy pomysł, zalegalizować aborcję i po kłopocie:) Zrobić ogólny system rejestrujący przypadki aborcji kobiet na życzenie. Każdy przypadek aborcji na życzenie niezagrażający życiu będzie widniał w systemie. Chcesz się wiązać z jakąś kobietą, myk i w system po peselu sprawdzisz co i jak:) Ale znając życie to nigdy się nie wydarzy i nigdy nie wejdzie w życie

Z aborcją akurat jest taka historia, że z jednej strony konserwa mówi o aspektach katolickich, cywilizacyjnych, że po prostu nie zabijamy dzieci i to jest wg. mnie idea szlachetna. Z drugiej strony jest obóz władzy, który powołuje się na te same aspekty ale coś czuję w kościach, że oni tam mają tak na prawdę na to wyj***ne tylko elektorat - konserwatywna wieś i bieda - nakazuje im podtrzymywać te idee. Gdzieś jeszcze jest to całe środowisko równości, tęcz i innych cudów i oni są otwarcie za aborcją nawet do 8 miesiąca ciąży jak to powiedział któryś mądry kandydat czy poseł, taki łysy i tam część jest podobno sterowana za hajs, a część zwyczajnie tak myśli. Poza tym całym cyrkiem i wojną ideologii jest też rzeczywistość i ona wygląda tak, że w byłej Czechosłowacji są k***a polskie kliniki aborcyjne z polskimi lekarzami, a w szarej strefie ponoć też są gabinety urządzane w prywatnych domach czy innych lokalach. Aborcja to kolejny przykład próby regulowania sfery prywatnej przez państwo. Gdyby nie zasiali tej burzy to by teraz nie było tematu.

Dupaapud

2019-10-02, 21:15
Dużo ideologicznego pie**olenia, które nie ma związku z rzeczywistością. Czy kobieta ma mieć możliwość dokonywania aborcji? Tak!!!
Czy zarodek, embrion, to człowiek? Tak!!! Uważam, że kobiety powinny móc się abortować do sekundy rozpoczęcia porodu. Jak ma ochotę nie zabije dziecko i już - jej dziecko, jej brzuch, niech działa.

Tylko problem zazwyczaj pojawia się w głowie kobiety już po aborcji, zaczyna do niej docierać, że zabiła człowieka. To jest dość dobrze opisane zjawisko w literaturze. Kobiety po aborcji popadają w depresję i dotyczy to więszkości. Jednak zabijanie nie leży w naturze i nie leży w kanonie etycznym. Jest czymś co podświadomie traktujemy jako zło. Tym bardziej zabijanie najbliższej sobie osoby - dziecka.

Są kobiety, które nigdy nie podniosły się psychicznie po aborcji.

Zatem, czy aborcja powinna być legalna - ależ oczywiście, że tak!

rai87

2019-10-02, 22:02
Dupaapud napisał/a:

Dużo ideologicznego pie**olenia, które nie ma związku z rzeczywistością. Czy kobieta ma mieć możliwość dokonywania aborcji? Tak!!!
Czy zarodek, embrion, to człowiek? Tak!!! Uważam, że kobiety powinny móc się abortować do sekundy rozpoczęcia porodu. Jak ma ochotę nie zabije dziecko i już - jej dziecko, jej brzuch, niech działa.
Tylko problem zazwyczaj pojawia się w głowie kobiety już po aborcji, zaczyna do niej docierać, że zabiła człowieka. To jest dość dobrze opisane zjawisko w literaturze. Kobiety po aborcji popadają w depresję i dotyczy to więszkości. Jednak zabijanie nie leży w naturze i nie leży w kanonie etycznym. Jest czymś co podświadomie traktujemy jako zło. Tym bardziej zabijanie najbliższej sobie osoby - dziecka.
Są kobiety, które nigdy nie podniosły się psychicznie po aborcji.
Zatem, czy aborcja powinna być legalna - ależ oczywiście, że tak!

Odpowiedzialna kobieta się zabezpiecza, odpowiedzialny mężczyzna się zabezpiecza. Co to za pie**olenie, że kiedy po pijaku się sprawiło dziecko to można je zabić?! Myśli się przed, a nie po! Aborcja w przypadkach zagrażających życiu lub powikłaniach "ZA", abordowanie dziecka na własne "widzi mi się" - chyba was poj***ło. Nie popuszczać szpary na prawo i lewo bez głowy!

nowynick

2019-10-03, 08:19
kamillo16 napisał/a:

Akurat tabletki "po" powinny być łatwo dostępnie w aptece bez recepty. I to fakt że niektórzy lekarze powołują się już już wtedy na klauzurę sumienia (wredne ch*jki). Aborcja mimo że jest legalna w bardzo trudnych przypadkach to dla zdeterminowanych kobiet to nie jest przeszkoda, pożyczają hajs i jadą na Słowację na zabieg. Wiec skoro i tak jest osiągalna tam to po jaką cholerę blokować to u nas w kraju.

Bez recepty czy z receptą jak i tak wszystko nasi aptekarze wywieźli i najbliższa apteka gdzie są dostępne jest w Düsseldorfie :amused:

piotrekt1976

2019-10-03, 12:58
fajna taka , nie za madra ...

JimiStuleja

2019-10-04, 18:08
Ja pie**ole, no faktycznie pójście do apteki xD Co to za ludzie sa jasny ch*j.
Kobieta 9 miesiecy pod sercem nosi, potem 18 lat gowniakowi dupe wyciera, przebiera, prowadzi do przedszkola, szkoly itd
I takie cos ci wyrasta xD

UtnijReke

2019-10-05, 03:19
Ja tam nie rozumiem takiego pie**olenia.. Gadają tępe c**y że aborcja powinna być czymś o czym będzie decydować niedoszła matka, tylko na co to? Da dupy pierwszemu lepszemu i będzie mieć czyste sumienie że da się z tego wywinąć. Niech po prostu używa mózgu i nie daje dupy na lewo i prawo. Jedyne zalety takiego rozwiązanie to zwężenie zakresu patologicznych rodzin i dzieci wychowanych przez sebków i karyny .