18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Łódź kurwa

SuchyHarry • 2018-09-01, 21:39
Takie tam, ciekawostki z życia w okolicach Limanki :homer:

Cytat:


W sklepie przy ul. Wrześnieńskiej mężczyzna ze swoją aktualną partnerką napadł na własną żonę z dzieckiem na ręku. Napastnicy pobili kobietę i zabrali jej synka.

Sceny jak z thrillera rozegrały się w sklepie "Żabka" przy ul. Wrześnieńskiej. Mężczyzna i towarzysząca mu kobieta zaatakowali klientkę z małym dzieckiem na ręku. Próbowali je siłą zabrać. Gdy stawiła opór, została pobita. Oprawcami okazali się jej mąż i jego konkubina. Oberwało się także ekspedientce, która stanęła w obronie klientki. Napastnikom udało się jednak odebrać matce dziecko i uciec.

- Mój mąż wszedł tam za mną z kochanką i jej synem. Obrzucił mnie wyzwiskami i zaczął mnie przyciskać do parapetu, chcąc zabrać mi syna. Ekspedientka weszła między nas i próbowała wygonić go ze sklepu - opowiada pani Patrycja.

Napastnikowi z pomocą pośpieszyła towarzysząca mu kobieta. Zaszła od tyłu matkę, która do piersi przyciskała dziecko i zaczęła ją dusić. Jej partner powalił żonę na podłogę.

- Przycisnął mnie kolanami do podłogi tak mocno, że nie mogłam oddychać. Jego kochanka zaczęła mnie wtedy kopać. Wyrwała mi dziecko i wybiegła z nim ze sklepu. Mąż na odchodne uderzył mnie i ekspedientkę pięścią w twarz i też wybiegł ze sklepu. Pobiegłam za nim. Wsiadł do auta i ze schowka wyciągnął pistolet. Wymierzył we mnie i powiedział „Wyp...” - kontynuuje pokrzywdzona.

Wcześniej pani Patrycja - jak twierdzi - przez wiele miesięcy była bita i poniżana przez męża. W końcu wyprowadziła się z dzieckiem i wniosła do sądu sprawę o rozwód. Ten postanowił, że do wydania wyroku dziecko ma mieszkać w domu, w którym przebywa jego ojciec. 20 sierpnia br. zmienił jednak to postanowienie. Zdecydował, że dziecko ma przebywać z matką.



Wideo:



źródło: https://dzienniklodzki.pl/brutalny-napad-w-sklepie-kibol-z-lodzi-wraz-z-kochanka-skatowal-swoja-zone-i-wyrwal-jej-dziecko-dramatyczne-chwile-nagraly/ar/13439581

PS dla :jumpingtits: . Strzel sobie bachora z patusem, płacz później z powodu bycia dla niego workiem treningowym...

Halman

2018-09-01, 21:41
"zapis z kamery monitoringu" dzięki, k***a.

SuchyHarry

2018-09-01, 21:58
HAL9000/2 napisał/a:

"zapis z kamery monitoringu" dzięki, k***a.


OK, przeredaguję to na modłę pewnego znanego i słynnego użytkownika, którego nicka nie wolno wymawiać:

Pobicie dokonane kradzieżą dziecka przez Sebastiana w sklepie co reklamuje sie zielonym płazem żyjącym w wodzie na szyldzie. A działo się to wszystko tam, gdzie przewidzieli 500+ już lata temu i trzymali dzieci w beczkach na zaś.

Halman

2018-09-01, 22:01
aqk napisał/a:


OK, przeredaguję to na modłę pewnego znanego i słynnego użytkownika, którego nicka nie wolno wymawiać:


przypie**oliłeś się do przyj***nia bez zastanowienia... doj***łem się do zapisu kamery monitoringu z napisem; zapis z kamery monitoringu. tyle.

SuchyHarry

2018-09-01, 22:15
HAL9000/2 napisał/a:


przypie**oliłeś się do przyj***nia bez zastanowienia... doj***łem się do zapisu kamery monitoringu z napisem; zapis z kamery monitoringu. tyle.


To sie nie przypie**alaj, bo sie proc przepali i nie bedzie Odysei kosmicznej.

Tryper

2018-09-02, 01:03
@up
hahahaha ładnie mu pojechałeś :D

Halman

2018-09-02, 06:01
ch*jec napisał/a:

@up
hahahaha ładnie mu pojechałeś :D


no doj***ł mu ostro i z humorem, już się nie pozbiera...

Lizodup

2018-09-02, 10:45
trzeba patrzec komu dypy sie daje proste jak j***nie, głupia szmata jedna i druga

albazsanagycjib

2018-09-02, 17:40
Sama patologia, obie puste szmaty i ich książę chuligan, ekspedientka to samo, szkoda że w samych majtkach nie chodzi do pracy.

domat1

2018-09-02, 17:50
Tytuł powinien brzmieć: Walka o 500+ w Łodzi

aaaaaaaaaaaaaa

2018-09-02, 17:59
Rebeliant_ZPF napisał/a:

Uśpić ich wszystkich...



Ekspedientkę też??
Ale ja jednak stanę w ich obronie. Porządni obywatele, zadbali, by wymiar sprawiedliwości miał dobry materiał dowodowy. :mrgreen:

Sujo

2018-09-02, 18:03
jak nazywa sie kawalek w tle?

plaug

2018-09-02, 18:23
Nie Łódź ,k***a,tylko ludzie k***y.

JohnyNieznany

2018-09-02, 22:56
Łódź przeprasza za patoli z Limanki. Jedynie co jest dobrego na Limance to pizzeria :D