18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łódź kurwa

SuchyHarry • 2018-09-01, 21:39
Takie tam, ciekawostki z życia w okolicach Limanki :homer:

Cytat:


W sklepie przy ul. Wrześnieńskiej mężczyzna ze swoją aktualną partnerką napadł na własną żonę z dzieckiem na ręku. Napastnicy pobili kobietę i zabrali jej synka.

Sceny jak z thrillera rozegrały się w sklepie "Żabka" przy ul. Wrześnieńskiej. Mężczyzna i towarzysząca mu kobieta zaatakowali klientkę z małym dzieckiem na ręku. Próbowali je siłą zabrać. Gdy stawiła opór, została pobita. Oprawcami okazali się jej mąż i jego konkubina. Oberwało się także ekspedientce, która stanęła w obronie klientki. Napastnikom udało się jednak odebrać matce dziecko i uciec.

- Mój mąż wszedł tam za mną z kochanką i jej synem. Obrzucił mnie wyzwiskami i zaczął mnie przyciskać do parapetu, chcąc zabrać mi syna. Ekspedientka weszła między nas i próbowała wygonić go ze sklepu - opowiada pani Patrycja.

Napastnikowi z pomocą pośpieszyła towarzysząca mu kobieta. Zaszła od tyłu matkę, która do piersi przyciskała dziecko i zaczęła ją dusić. Jej partner powalił żonę na podłogę.

- Przycisnął mnie kolanami do podłogi tak mocno, że nie mogłam oddychać. Jego kochanka zaczęła mnie wtedy kopać. Wyrwała mi dziecko i wybiegła z nim ze sklepu. Mąż na odchodne uderzył mnie i ekspedientkę pięścią w twarz i też wybiegł ze sklepu. Pobiegłam za nim. Wsiadł do auta i ze schowka wyciągnął pistolet. Wymierzył we mnie i powiedział „Wyp...” - kontynuuje pokrzywdzona.

Wcześniej pani Patrycja - jak twierdzi - przez wiele miesięcy była bita i poniżana przez męża. W końcu wyprowadziła się z dzieckiem i wniosła do sądu sprawę o rozwód. Ten postanowił, że do wydania wyroku dziecko ma mieszkać w domu, w którym przebywa jego ojciec. 20 sierpnia br. zmienił jednak to postanowienie. Zdecydował, że dziecko ma przebywać z matką.



Wideo:



źródło: https://dzienniklodzki.pl/brutalny-napad-w-sklepie-kibol-z-lodzi-wraz-z-kochanka-skatowal-swoja-zone-i-wyrwal-jej-dziecko-dramatyczne-chwile-nagraly/ar/13439581

PS dla :jumpingtits: . Strzel sobie bachora z patusem, płacz później z powodu bycia dla niego workiem treningowym...

doopa

2018-09-02, 22:59
walka o 500+?

Maja83

2018-09-03, 11:11
I dobrze, od wychowywania jest ojciec i to chłop powinien po rozwodzie brać dzieci do siebie, bez wyjątków. Brawo dla ojca!!!

Heydash

2018-09-03, 13:27
Tą Uć to całą powinni zbombardować tak na wszelki wypadek :-D

seremak1987

2018-09-03, 15:24
No i był gość na dobrej pozycji, a teraz pewnie straci nawet prawo do kontaktu z dzieckiem. Ale może i dobrze. Taki patol i tak do niczego się nie nadaje.

PanAndrzej666

2018-09-03, 19:41
"o proszę tutaj" patologiaa do utylizacji

Adae

2018-09-03, 22:38
Przeciez widac, ze matka i ekspedientka biora udziala w bojce i rzucaja piesciami, co wiecej, to matka pierwsza uzywa piesci.

Jako ojciec, ktoremu niesprawiedliwy sad rodzinny (zdecydowna wiekszosc wyrokow na korzysc kobiet, niewazne jak pokrzywionych) odebral prawo do dziecka, tez bym posunal sie do ostatecznosci.

janlew

2018-09-04, 07:49
A ja tam babom nie wierzę, w tych sprawach zazwyczaj jest ich wina, a sądy dadzą im dziecko, po mimo iż patola, lub się rozmyślą jak tutaj. Jak nie umie być żoną to powinna wypie**alac. A mąż sobie zarobi i na dziecko i na nową. A tak k***y leniwe żyją z alimentów i wiecznie szantażuja dzieckiem. No ale baby to nowy prioletariat państwa opiekuńczego. Na dom nie zarobi, Social tylko woła, jak ma robotę to w urzędzie lub budżetówce. Do tego jak z Polaków mają wyrastac niegrozne p*zdy, bez charakteru to trza ich babie oddać. Nic dziwnego więc że postsowieckie gady narodowości prawniczej, co się zalęgły w sądach 99.9% procent dzieci dajom tym idiotkom.

krasnal_hałabała

2018-09-04, 19:54
Ehh... I właśnie dlatego powinno być jak w Ameryce, w każdym sklepie ekspedient powinien mieć pod ladą strzelbę, nie byłoby takich sytuacji że "ekspedientce się oberwało".

Wiewór

2018-09-05, 07:55
Jak Boguś prawdę rzekł publicznie to tak go gównem obrzucili... a przecież to mądry człowiek i prawdę samą powiedział.

KamykHC

2018-09-09, 07:42
Okolice limanki nieoficjalnie nie zaliczają się do Łodzi. To takie getto dla patusów.

dexo

2018-10-23, 17:18
Piękne miasto.