18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łódź godz. 1 w nocy, Park Poniatowskiego

fidel007 • 2020-11-03, 01:16
Nadgodziny?


Rebeliant

2020-11-03, 02:24
U mnie potrafią odpalić dmuchawy ludziom pod oknami nieco przed 07:00 :)

Ogólnie nikomu nie dogodzisz.

Pytanie istotne, to czy te dmuchawy wyczerpują znamiona czynu zabronionego z powodu hałasu jaki emitują i spalin jakie wydalają. Można z nich nie korzystać, można zamiatać miotłą przecież.

abuk

2020-11-03, 02:51
płacą to robi, o co cho? Że noc niby? To Łódź k***a! Teraz noc jest o 18

omgomgomgomg

2020-11-03, 03:00
ch*j tam z parkiem, ja kiedys mieszkałem na Miedzianej, w Łodzi i to samo pod oknem mialem o podobnej godzinie

Salieri16000

2020-11-03, 03:30
Pewnie typ jest wystrzelony jak Hermaszewski ;)

PS Czy aby na pewno to jest materiał na Sadola?

Znawca_Cipek

2020-11-03, 06:46
Salieri16000 napisał/a:

Pewnie typ jest wystrzelony jak Hermaszewski
PS Czy aby na pewno to jest materiał na Sadola?



Owszem, komuś może się wydawać, że wysyłanie kogoś do roboty o pierwszej w nocy nosi znamiona sadyzmu.
Tylko całkiem możliwe, że gościu ma własną działalność i może sobie pracować kiedy chce, a nie na gwizdek. Przykimał sobie o 18 przed TV, obudził się o północy zadowolony i wypoczęty i radośnie poszedł do roboty. O 6 skończy, kiedy większość z was właśnie będzie wstawać do swoich biur i fabryk i zapie**alać do roboty, której nienawidzicie, robić na swojego Pana. Jak wy będziecie zasuwać od bladego świtu, on będzie miał już wolne. Jeszcze zdąży bzyknąć swoją pannę, zanim ta pójdzie do pracy, a potem cały dzień wolny. A wy? :D Tak. To w ch*j sadystyczne.

gumispam

2020-11-03, 07:53
4 w nocy z czwartku na piatek, tydzien w tydzien też tak miałem.

T0B1

2020-11-03, 07:59
Pewnie żony ma dosyć i woli zostać do późna w pracy niż w domu jej mordę oglądać.



Albo po prostu chce wk***ić wszystkich dookoła :D

Cichyx

2020-11-03, 08:06
Znawca_Cipek napisał/a:

Owszem, komuś może się wydawać, że wysyłanie kogoś do roboty o pierwszej w nocy nosi znamiona sadyzmu.
Tylko całkiem możliwe, że gościu ma własną działalność i może sobie pracować kiedy chce, a nie na gwizdek. Przykimał sobie o 18 przed TV, obudził się o północy zadowolony i wypoczęty i radośnie poszedł do roboty. O 6 skończy, kiedy większość z was właśnie będzie wstawać do swoich biur i fabryk i zapie**alać do roboty, której nienawidzicie, robić na swojego Pana. Jak wy będziecie zasuwać od bladego świtu, on będzie miał już wolne. Jeszcze zdąży bzyknąć swoją pannę, zanim ta pójdzie do pracy, a potem cały dzień wolny. A wy? Tak. To w ch*j sadystyczne.



Pracowałeś kiedyś w nocy? ch*jowa opcja, wracasz do domu i idziesz spać, wstajesz po południu, trochę siedzisz i znów drzemka przed pracą.

Kubaflis27

2020-11-03, 08:49
Warszawski kierowca na drugim etacie

Kingu825

2020-11-03, 09:11
Biała mewa i heja :mrgreen :mrgreen:

Kepeszek

2020-11-03, 09:18
Znawca_Cipek napisał/a:

Owszem, komuś może się wydawać, że wysyłanie kogoś do roboty o pierwszej w nocy nosi znamiona sadyzmu.
Tylko całkiem możliwe, że gościu ma własną działalność i może sobie pracować kiedy chce, a nie na gwizdek. Przykimał sobie o 18 przed TV, obudził się o północy zadowolony i wypoczęty i radośnie poszedł do roboty. O 6 skończy, kiedy większość z was właśnie będzie wstawać do swoich biur i fabryk i zapie**alać do roboty, której nienawidzicie, robić na swojego Pana. Jak wy będziecie zasuwać od bladego świtu, on będzie miał już wolne. Jeszcze zdąży bzyknąć swoją pannę, zanim ta pójdzie do pracy, a potem cały dzień wolny. A wy? Tak. To w ch*j sadystyczne.



no idylla, ale raczej naćpany w p*zde albo naj***ny i mu sie poj***l zegarek

Cz...........as

2020-11-03, 09:30
Przez tą j***ną jesień nie wiadomo czy to 16 czy 2 w nocy.